Plugins - - en to nl translation catalogue (2030 entries)

en:  Comprehensive, cost-effective, 5* rated and easy to use.
nl:  Uitgebreid, kosteneffectief, 5* waardering en gebruiksvriendelijk.

en:  Upgrade for automatic backups before updates, incremental backups, more remote storage locations, premium support and
nl:  Upgrade voor automatische back-ups vóór updaten, incrementele back-ups, meer locaties voor opslag op afstand, premium ondersteuning en

en:  Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
nl:  Je hostingprovider staat slechts één incrementele back-up per dag toe.

en: "%1$s" has no primary key, manual change needed on row %2$s.
nl: "%1$s" heeft geen primaire sleutel, handmatige wijziging nodig op rij %2$s.

[ctx: "tenant" is a term used with OpenStack storage - Google for "OpenStack tenant" to get more help on its meaning]
en: tenant
nl: container

en: %1$d hours and %2$d minutes
nl: %1$d uur en %2$d minuten

en: %1$d hours and %2$d minutes ago
nl: %1$d uur en %2$d minuten geleden

en: %1$s %2$s %3$s gives you encrypted storage integrated into UpdraftPlus so you don't need to set up third party storage systems.
nl: %1$s %2$s %3$s geeft je versleutelde opslag geïntegreerd in UpdraftPlus zodat je geen opslagsystemen van derden hoeft in te stellen.

en: %1$s %2$s %3$s gives you encrypted storage integrated into UpdraftPlus so you don’t need to set up third party storage systems.
nl: %1$s %2$s %3$s geeft je versleutelde opslag geïntegreerd in UpdraftPlus zodat je geen opslagsystemen van derden hoeft in te stellen.

en: %1$s (%2$s used)
nl: %1$s (%2$s gebruikt)

en: %1$s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%2$s)
nl: %1$s - Dit kan niet geback-upt worden; de corresponderende folder (%2$s) bestaat niet

en: %1$s checksum: %2$s
nl: %1$s checksom: %2$s

en: %1$s does not allow authorisation of sites hosted on direct IP addresses.
nl: %1$s staat geen autorisatie toe van sites die gehost worden op directe IP-adressen.

en: %1$s error: %2$s
nl: %1$s Fout: %2$s

en: %1$s for %2$s
nl: %1$s voor %2$s

en: %1$s minutes, %2$s seconds
nl: %1$s minuten, %2$s seconden

en: %1$s month %2$s trial
nl: %1$s maand %2$s proef

en: %1$s re-assembly error (%2$s): (see log file for more)
nl: %1$s opnieuw assembleren fout (%2$s): (zie logbestand voor meer)

en: %1$s returned an unexpected HTTP response: %2$s
nl: %1$s gaf een onverwacht HTTP reactie: %2$s

en: %1$s, %2$s and %3$s with %4$s.
nl: %1$s, %2$s en %3$s met %4$s.

en: %1$s: unfollowable link - could not be followed to back up (readlink=%2$s).
nl: %1$s: niet volgbare link - kon niet worden gevolgd om terug te gaan (readlink=%2$s).

en: %1$sPlease see this article for more information%2$s
nl: %1$sZie dit item voor meer informatie%2$s

en: %s Error
nl: Fout %s

en: %s Error: Failed to initialise
nl: Fout %s: Initialisatie mislukt

en: %s Error: Failed to open local file
nl: Fout %s: lokaal bestand kan niet geopend worden

en: %s Error: Failed to upload
nl: Fout %s: uploaden mislukt

en: %s access key
nl: Toegangssleutel %s

en: %s add-on not found
nl: %s add-on niet gevonden

en: %s archives remain
nl: %s archieven blijven over

en: %s authentication
nl: %s autorisatie

en: %s authentication code:
nl: %s authenticatie code:

en: %s authentication failed
nl: Het aanmelden op %s is mislukt

en: %s authentication required
nl: %s authenticatie vereist

en: %s authentication:
nl: %s authenticatie:

en: %s authorization failed
nl: %s autorisatie mislukt

en: %s connected successfully
nl: %s succesvol verbonden

en: %s de-authentication
nl: %s de-authenticatie

en: %s end-point
nl: endpoint %s

en: %s error - failed to access the container
nl: Fout %s - geen toegang tot de container

en: %s error - failed to re-assemble chunks
nl: Fout %s - het samenvoegen van deelbestanden is mislukt

en: %s error - failed to upload file
nl: Fout %s - bestand uploaden mislukt

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: Fout %s - er was toegang tot de container, maar er kon er geen bestand in aangemaakt worden

en: %s from now
nl: %s vanaf nu

en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
nl: %s is gekozen voor externe opslag, maar je bent momenteel niet verbonden.

en: %s location
nl: Locatie %s

en: %s login failure
nl: Login fout %s

en: %s per quarter
nl: %s per kwart

en: %s per year
nl: %s per jaar

en: %s permits UpdraftPlus to perform only one backup per month.
nl: %s staat UpdraftPlus toe om slechts één back-up per maand uit te voeren.

en: %s requires Curl+https.
nl: %s vereist Curl+https.

en: %s restoration options:
nl: %s terugzet optie's:

en: %s secret key
nl: Geheime sleutel %s

en: %s settings test result:
nl: Testresultaat van instelling %s:

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
nl: Upload %s: het ophalen van een upload ID voor multipart-upload is mislukt - zie logbestand voor meer details

en: %s version:
nl: %s versie:

en: %s with UpdraftPlus Premium.
nl: %s met uUpdraftplus Premium.

en: %s: unreadable file - could not be backed up
nl: %s: onleesbaar bestand - kan niet geback-upt worden

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions and ownership)
nl: %s: bestand niet te lezen - kon niet geback-upt worden (controleer de bestandsrechten)

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: (%1$d archive(s) in set, total %2$s).
nl: (%1$d archief(en) in set, totaal %2$s).

en: (%d archive(s) in set, total %s).
nl: (%d archieve(n) in set, totaal %s).

en: (Not finished)
nl: (Nog niet klaar)

en: (Nothing has been logged yet)
nl: (Er is nog niets gelogd)

en: (Nothing yet logged)
nl: (Nog niets gelogd)

en: (Read more)
nl: (Lees verder)

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
nl: (Dit is van toepassing op alle WordPress back-up plugins, tenzij ze expliciet voor multisite compatibiliteit gemaakt zijn).

en: (You are already authenticated).
nl: (Je bent al geauthenticeerd).

en: (after %ss)
nl: (na %ss)

en: (already uploaded)
nl: (al geüpload)

en: (backup set imported from remote location)
nl: (back-up set geïmporteerd van een externe locatie)

en: (current version)
nl: (huidige versie)

en: (including management of WP-Optimize)
nl: (inclusief beheer van WP-Optimize)

en: (including management of backups and updates)
nl: (inclusief beheer van back-ups en updates)

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
nl: (controleer of het zip bestand, dat je probeerde te uploaden, gecreëerd is met UpdraftPlus)

en: (tap on an icon to select or unselect)
nl: (tikken op een icoon om te selecteren of te deselecteren)

en: (the asterisk character matches zero or more characters)
nl: (het asterisk karakter kan nul of meerdere karakters voorstellen)

en: (version: %s)
nl: (versie: %s)

en: (when decrypted)
nl: (wanneer versleuteld)

en: ... and many more!
nl: ... en veel meer!

en: 20% off - Black Friday Sale
nl: 20% korting - Black Friday Sale

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
nl: <strong>(Je lijkt al geautoriseerd te zijn,</strong> maar je kunt je natuurlijk opnieuw aanmelden als er een probleem optreedt).

en: <strong>About the '1 month $1 trial':</strong> Pay just $1 for the first month of an annual subscription.
nl: <strong>Over de '1 maand $1 proefversie':</strong> Betaal slechts $1 voor de eerste maand van een jaarabonnement.

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here and follow this link to complete authentication with %s.
nl: <strong>Nadat</strong> je je instellingen hebt opgeslagen (door hieronder op 'Wijzigingen opslaan' te klikken), kom dan hier terug en volg deze link om de authenticatie met %s te voltooien.

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and follow this link to complete authentication with %s.
nl: <strong>Nadat</strong> je de instellingen opgeslagen hebt (door hieronder op 'Bewaar wijzigingen' te klikken), kom je hier weer terug en klik je op deze link om de autorisatie bij %s af te ronden.

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
nl: <strong>Dit is GEEN mapnaam</strong>.

en: A PHP exception (%1$s) has occurred: %2$s
nl: Er is een PHP uitzondering (%1$s) opgetreden: %2$s

en: A PHP fatal error (%1$s) has occurred: %2$s
nl: Er is een PHP fatale fout (%1$s) opgetreden: %2$s

en: A comprehensive and easy to use security plugin and site scanning service.
nl: Een uitgebreide en eenvoudig te gebruiken beveiliging plugin en site scan dienst.

en: A generic error message, given when an unexpected condition was encountered and no more specific message is suitable.
nl: Een algemene foutmelding, die wordt gegeven als er een onverwachte omstandigheid is opgetreden en er geen specifieker bericht geschikt is.

en: A host name cannot be an URL or contain a slash.
nl: Een hostnaam kan geen URL zijn of een slash bevatten.

en: A key was created, but the attempt to register it with %s was unsuccessful.
nl: Er is een sleutel aangemaakt, maar de poging om deze te registreren bij %s is mislukt.

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
nl: Er bestaat al een sleutel met deze naam; je moet een unieke naam gebruiken.

en: A new UpdraftCentral connection has not been made.
nl: Er is geen nieuwe UpdraftCentral verbinding tot stand gebracht.

en: A password protected post can not be set to sticky.
nl: Een wachtwoord beveiligd bericht kan niet op sticky gezet worden.

en: A post can not be sticky and have a password.
nl: Een bericht kan niet sticky zijn en een wachtwoord hebben.

en: A request method is not supported for the requested resource; for example, a GET request on a form that requires data to be presented via POST, or a PUT request on a read-only resource.
nl: Een aanvraagmethode wordt niet ondersteund voor de aangevraagde gegevensbron; bijvoorbeeld een GET aanvraag op een formulier waarvoor gegevens via POST moeten worden aangeboden, of een PUT aanvraag op een alleen-lezen gegevensbron.

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
nl: Een zoekopdracht/vervanging kan niet ongedaan worden gemaakt - weet je zeker dat je dit wil doen?

en: A server operator has received a legal demand to deny access to a resource or to a set of resources that includes the requested resource.
nl: Een server operator heeft een wettelijk verzoek ontvangen om de toegang te weigeren tot een gegevensbron of tot een reeks gegevensbronnen waartoe de gevraagde gegevensbron behoort.

en: A sticky post can not be password protected.
nl: Een sticky bericht kan niet met een wachtwoord worden beveiligd.

en: A temporary clone is an instant copy of this website, running on our servers.
nl: Een tijdelijke kloon is een directe kopie van deze site die op onze servers draait.

en: A version of UpdraftPlus is already installed.
nl: Er is al een versie van UpdraftPlus geïnstalleerd.

en: A very large file was encountered: %1$s (size: %2$s Mb)
nl: Zeer groot bestand gevonden: %1$s (grootte: %2$s MB)

en: A website where you have installed %s
nl: Een site waarop je hebt geïnstalleerd %s

en: A zip error occurred
nl: Er is een zip fout opgetreden

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
nl: Annuleren: Er kon geen informatie gevonden worden over welke gegevens teruggezet moeten worden.

en: API key
nl: API-sleutel

en: API secret
nl: API-geheim

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Aborting this backup.
nl: Deze back-up afbreken.

en: Access this site as user:
nl: Open deze site als gebruiker:

en: Account full: your %1$s account has only %2$d bytes left, but the file to be uploaded is %3$d bytes
nl: Account vol: je %1$s account heeft nog maar %2$d bytes over, maar het bestand dat moet worden geüpload is %3$d bytes

en: Account holder's name
nl: Naam van de accounthouder

en: Account holder's name: %s.
nl: Naam van de accounteigenaar: %s.

en: Account is not authorized.
nl: Het account is niet geautoriseerd.

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB accounts.

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB accounts

en: Actions
nl: Acties

en: Actions upon selected backups
nl: Acties bij geselecteerde backups

en: Activity log
nl: Activiteitenlog

en: Add a site
nl: Een site toevoegen

en: Add an exclusion rule
nl: Voeg een uitsluitingsregel toe

en: Add an exclusion rule for %s
nl: Uitzonderingsregel toevoegen voor %s

en: Add changed files (incremental backup) ...
nl: Voeg gewijzigde bestanden toe (incrementele back-up)...

en: Add exclusion rule
nl: Uitsluitingsregel toevoegen

en: Add site
nl: Site toevoegen

en: Add this website to UpdraftCentral (remote, centralised control) - free for up to 5 sites.
nl: Voeg deze site toe aan UpdraftCentral (externe, gecentraliseerde controle) - gratis voor maximaal 5 sites.

en: Add this website to your UpdraftCentral Cloud dashboard at teamupdraft.com.
nl: Voeg deze site toe aan je UpdraftCentral Cloud dashboard op teamupdraft.com.

en: Adding site to UpdraftCentral Cloud.
nl: Site toevoegen aan UpdraftCentral cloud.

en: Adding...
nl: Aan het toevoegen...

en: Additional and enhanced remote storage locations
nl: Extra en verbeterde locaties voor externe opslag

en: Additional storage
nl: Extra opslag

en: Advanced / Debugging Settings
nl: Geavanceerde/foutopsporing instellingen

en: Advanced Tools
nl: Geavanceerde gereedschappen

en: After 1 month, your subscription will renew at a cost of $35 and every 12 months thereafter until you cancel.
nl: Na 1 maand wordt je abonnement verlengd voor $35 en daarna elke 12 maanden totdat je annuleert.

en: After pressing this button, you can select where to upload your backup from a list of your currently saved remote storage locations
nl: Nadat je op deze knop hebt gedrukt, kan je selecteren waar je je back-up wilt uploaden vanuit een lijst met je momenteel opgeslagen externe opslaglocaties

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
nl: Nadat je op deze knop geklikt hebt, krijg je de optie te kiezen welke componenten je wilt terugzetten

en: After using it once, you'll have saved the purchase price compared to the time needed to copy a site by hand.
nl: Na één keer gebruik heb je de aanschafprijs bespaard vergeleken met de tijd die nodig was om een site met de hand te kopiëren.

en: After you've backed up your database, we recommend you install our WP-Optimize plugin to streamline it for better website performance.
nl: Nadat je een back-up van je database hebt gemaakt, raden we je aan onze WP-Optimize plugin te installeren om deze te stroomlijnen voor betere site prestaties.

en: All 5* rated and actively installed on millions of WordPress websites:
nl: Allemaal 5* gewaardeerd en actief geïnstalleerd op miljoenen WordPress sites:

en: All WordPress tables will be backed up.
nl: Van alle WordPress tabellen wordt een back-up gemaakt.

en: All existing content, settings, plugins, and themes on this site will be overwritten.
nl: Alle bestaande inhoud, instellingen, plugins en thema's op deze site zullen worden overschreven.

en: All files beginning with given characters
nl: Alle bestanden die beginnen met de opgegeven karakters

en: All files beginning with these characters
nl: Alle bestanden die beginnen met deze karakters

en: All files with this extension
nl: Alle bestanden met deze extensie

en: All files/directories containing
nl: Alle bestanden/folders die bevatten

en: All files/directories containing the given characters in their names
nl: Alle bestanden/folders waarin de gegeven karakters voorkomen in hun namen

en: All references to the site location in the database will be replaced with your current site URL, which is: %s
nl: Alle verwijzingen naar de sitelocatie in de database worden vervangen door je huidige site URL, die is: %s

en: Allow only administrators to log in
nl: Toestaan dat alleen beheerders zich aanmelden

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Allows you to only backup changes to your files (such as a new image) that have been made to your site since the last backup.
nl: Hiermee kan je alleen een back-up maken van wijzigingen in je bestanden (zoals een nieuwe afbeelding) die sinds de laatste back-up op je site zijn aangebracht.

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
nl: Bijna alle FTP servers zullen passieve modus verlangen; maar als je actieve modus nodig hebt, vink dit dan uit.

en: Already got space?
nl: Heb je al opslagruimte?

en: Also delete from remote storage
nl: Ook verwijderen van externe opslag

en: Also send this backup to the active remote storage locations
nl: Stuur deze back-up ook naar de actieve locaties voor externe opslag

en: Also, you should read this important FAQ.
nl: Je moet ook deze belangrijke FAQ lezen.

en: Amazon S3 enhancement
nl: Amazon S3 verbetering

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
nl: Er is een SQL regel gevonden die groter is dan de maximum pakket grootte en die kan niet gesplitst worden; deze regel zal genegeerd worden: %s

en: An UpdraftCentral connection has been made successfully.
nl: Een Updraft Central verbinding is geslaagd.

en: An email is required and needs to be in a valid format.
nl: Een e-mail is vereist en moet in een geldig formaat zijn.

en: An empty WordPress install
nl: Een lege WordPress installatie

en: An error has occurred while processing your request.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens verwerken van je aanvraag.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het eerste commando %s - proces afgebroken

en: An error occurred when fetching storage module options:
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van opslag module opties:

en: An error occurred while attempting to check the support of stored routines creation (%1$s %2$s)
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren van de ondersteuning van de creatie van opgeslagen routines (%1$s %2$s)

en: An error occurred while attempting to retrieve routine status (%1$s %2$s)
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van de routinestatus (%1$s %2$s)

en: An error occurred while attempting to retrieve the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de MySQL global log_bin_trust_function_creators variabele %s

en: An error occurred while attempting to retrieve the routine SQL/DDL statement (%1$s %2$s)
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van de routinematige SQL/DDL-instructie (%1$s %2$s)

en: An error occurred while attempting to set a new value to the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens toekennen nieuwe waarde in de MySQL global log_bin_trust_function_creators variabele %s

en: An error occurred while fetching your Vault credentials.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van je Vault logingegevens.

en: An error occurred whilst closing the final database file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het sluiten van het laatste databasebestand

en: An invalid URL was entered
nl: Er is een ongeldige URL ingevoerd

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het verbinding maken met UpdraftPlus.com

en: An unknown error occurred while connecting to Vault.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het verbinden met Vault.

en: Anonymisation functions
nl: Anonimisering functies

en: Anonymise personal data in your database backups.
nl: Anonimiseer persoonsgegevens in je database back-ups.

en: Any other directories found inside wp-content
nl: Andere mappen, gevonden binnen wp-content

en: Any settings in your .htaccess or web.config file that affects the maximum upload or post size.
nl: Alle instellingen in je .htaccess- of web.config bestand die van invloed zijn op de maximale upload of bericht grootte.

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
nl: Supportvragen over %s zullen aan de hostingprovider gesteld moeten worden.

en: Apache modules
nl: Apache modulen

en: Approve
nl: Toestaan

en: Archive is expected to be size:
nl: De verwachte grootte van het archief is:

en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
nl: Weet je zeker dat je %s van UpdraftPlus wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to continue?
nl: Weet je zeker dat je wil doorgaan?

en: Are you sure you want to dismiss all UpdraftPlus news forever?
nl: Weet je zeker dat je alle UpdraftPlus nieuws voor altijd wilt negeren?

en: Are you sure you want to remove this exclusion rule?
nl: Weet je zeker dat je deze uitsluitingsregel wilt verwijderen?

en: As long as your web hosting allows http (i.e. non-SSL access) or will forward requests to https (which is almost always the case), this is no problem.
nl: Zolang je webhosting http (dus niet-SSL toegang) toestaat of aanvragen doorstuurt naar https (wat bijna altijd het geval is), is dit geen probleem.

en: As of Nov 12th, 2025, objects-us-east-1.dream.io has been permanently shut down.
nl: Vanaf 12 november 2025 is objects-us-east-1.dream.io permanent gesloten.

en: Ask WordPress to automatically update UpdraftPlus when it finds an available update.
nl: Vraag WordPress om UpdraftPlus automatisch te updaten wanneer het een beschikbare update vindt.

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
nl: Vraag WordPress om UpdraftPlus automatisch bij te werken wanneer een update beschikbaar is

en: Ask a pre-sales question
nl: Stel een vraag alvorens te kopen

en: Ask your web host to install Curl/SSL in order to gain the ability for encryption (via an add-on).
nl: Vraag je webhost om Curl/SSL te installeren om de mogelijkheid voor versleuteling te krijgen (via een add-on).

en: At the same time as the files backup
nl: Op hetzelfde moment als de back-up van de bestanden

en: At your UpdraftCentral dashboard you should press the "Add Site" button then paste the key in the input box.
nl: Op je UpdraftCentral dashboard moet je op de knop 'Site toevoegen' klikken en de sleutel in het invoervak plakken.

en: Attempts by the browser to access some pages have returned a "not found (404)" error.
nl: Pogingen van de browser om sommige pagina's te openen hebben een "niet gevonden (404)" fout bericht opgeleverd.

en: Attempts by the browser to contact the website failed.
nl: Pogingen van de browser om contact op te nemen met de site is mislukt.

en: Authenticate with %s
nl: Autoriseren op %s

en: Authenticate with Google
nl: Autoriseren bij Google

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication URI
nl: Authenticatie URI

en: Authentication is required and has failed or has not yet been provided.
nl: Authenticatie is vereist en is mislukt of nog niet verstrekt.

en: Authorisation failed (check your credentials)
nl: Autorisatie mislukt (controleer de inloggegevens)

en: Automate the building of internal links on your WordPress website.
nl: Automatiseer het bouwen van interne links op je WordPress site.

en: Automatic backup before update
nl: Automatische back-up vóór het updaten

en: Automatic updates
nl: Automatische updates

en: Automatically back up before updates
nl: Automatisch een back-up maken vóór het updaten

en: Automatically backs up your website before any updates to plugins, themes and WordPress core.
nl: Maakt automatisch een back-up van je site voordat updates voor plugins, thema's en WordPress core beschikbaar zijn.

en: Available temporary clone tokens:
nl: Beschikbare tijdelijke kloon tokens:

en: Back
nl: Terug

en: Back to other %s options
nl: Terug naar andere %s opties

en: Back up before updates
nl: Maak een back-up voordat je gaat updaten

en: Back up to %1$s with %2$s.
nl: Maak een back-up naar %1$s met %2$s.

en: Back up via %1$s with %2$s.
nl: Maak een back-up via %1$s met %2$s.

en: Back...
nl: Terug...

en: Backed up: %s
nl: Back-up gemaakt: %s

en: Backing up to Amazon S3?
nl: Een back-up maken naar Amazon S3?

en: Backing up to Dropbox?
nl: Een back-up maken naar Dropbox?

en: Backing up to Google Drive?
nl: Een back-up maken op Google Drive?

en: Backup
nl: Back-up

en: Backup / Restore
nl: Back-up / herstel

en: Backup Contents And Schedule
nl: Back-up inhoud en planning

en: Backup Now
nl: Nu een back-up maken

en: Backup WordPress core and non-WP files and databases.
nl: Back-up maken van WordPress core en niet-WP bestanden en databases.

en: Backup WordPress multisites (i.e, networks), securely.
nl: Back-up WordPress multisites (d.w.z. netwerken), veilig.

en: Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
nl: Back-up afgebroken - controleer je UpdraftPlus instellingen.

en: Backup and restore: take backups locally, or backup to Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV & email, on automatic schedules.
nl: Back-up en herstel: maak backups lokaal, of maak backups naar Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV en e-mail, op automatische planningen.

en: Backup begun
nl: Back-up is begonnen

en: Backup completed, Restoration is now in progress.
nl: Back-up afgerond, terugzetting is nu in uitvoering.

en: Backup contains:
nl: Back-up bevat:

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
nl: Back-up gemaakt door een onbekende bron (%s) - kan niet teruggezet worden.

en: Backup created by:
nl: Back-up gemaakt door:

en: Backup created by: %s.
nl: Back-up gemaakt door: %s.

en: Backup data (click to download)
nl: Back-up gegevens (klik om te downloaden)

en: Backup data will be sent to:
nl: Back-up gegevens worden verzonden naar:

en: Backup date
nl: Back-up datum

en: Backup directory
nl: Back-up folder

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
nl: Je hebt geen schrijfrechten in de back-up folder (%s), of hij bestaat niet.

en: Backup directory could not be created
nl: De back-up folder kon niet aangemaakt worden

en: Backup directory specified does not exist.
nl: De opgegeven back-up folder bestaat niet.

en: Backup directory specified exists, but is not writable.
nl: De opgegeven back-up folder bestaat, maar je hebt er geen schrijfrechten.

en: Backup directory specified is writable, which is good.
nl: Je hebt schrijfrechten in de aangegeven back-up folder, dat is goed.

en: Backup directory successfully created.
nl: De back-up folder is met succes aangemaakt.

en: Backup does not exist in the backup history
nl: Back-up bestaat niet in de back-up geschiedenis

en: Backup file not available.
nl: Backup bestand niet beschikbaar.

en: Backup finished
nl: Back-up klaar

en: Backup incremental changes, instead of full backups (saving server resources), %1$s, get more remote storage locations, %2$s and more.
nl: Incrementele wijzigingen back-uppen, in plaats van volledige back-ups (opgeslagen gegevensbronnen), %1$s, Verkrijg meer externe opslaglocaties, %2$s en meer.

en: Backup is of: %s.
nl: Back-up is van: %s.

en: Backup label:
nl: Back-up label:

en: Backup more databases
nl: Meer databases back-uppen

en: Backup non-WordPress files and databases
nl: De niet-WordPress bestanden en databases back-uppen

en: Backup of:
nl: Back-up van:

en: Backup of: %s
nl: Back-up van: %s

en: Backup probably failed.
nl: Back-up waarschijnlijk mislukt.

[ctx: Backup recommendation]
en: But to avoid server-wide threats backup regularly to remote cloud storage in %1$s settings %2$s
nl: Maar om server brede bedreigingen te vermijden, moet je regelmatig een back-up maken naar externe cloudopslag in %1$s instellingen %2$s

en: Backup sent to remote site - not available for download.
nl: Back-up naar externe site verzonden - niet beschikbaar om te downloaden.

en: Backup set not found
nl: Back-up set niet gevonden

en: Backup sets removed:
nl: Back-up set verwijderd:

en: Backup time and scheduling
nl: Back-up tijd en planning

en: Backup to remote storage locations
nl: Back-up naar externe opslag locaties

en: Backup using %s?
nl: Back-up maken met %s?

[ctx: Backup warning with link]
en: But to avoid server-wide threats backup regularly to remote cloud storage in %1$s settings %2$s
nl: Maar om server brede bedreigingen te vermijden, moet je regelmatig een back-up maken naar externe cloudopslag in %1$s instellingen %2$s

en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
nl: Er wordt geen back-up naar externe opslagruimte verzonden - er is er geen opgeslagen in de %s

en: Backup, update and manage all your WordPress sites from one dashboard
nl: Back-up, update en beheer al je WordPress sites vanuit één dashboard

en: Backup:
nl: Back-up:

en: Backups are saved in %s.
nl: Back-ups worden opgeslagen in %s.

en: Bad Gateway
nl: Slechte gateway

en: Bad Request.
nl: Slechte aanvraag.

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
nl: Formaat bestandsnaam niet correct - dit ziet er niet uit als een bestand dat aangemaakt is door UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
nl: Formaat bestandsnaam niet correct - dit ziet er niet uit als een versleuteld bestand dat is aangemaakt door UpdraftPlus

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive.
nl: Houd er rekening mee dat e-mailservers over een grootte beperking hebben; meestal rond %s MB; back-ups groter dan de beperkingen zullen waarschijnlijk niet aankomen.

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
nl: Wees je ervan bewust dat e-mailservers meestal een limiet hebben; meestal rond de %s MB; back-ups groter dan die limiet komen waarschijnlijk niet aan.

en: Be careful to leave some margin if your web-server has a hard size limit (e.g. the 2 GB / 2048 MB limit on some 32-bit servers/file systems).
nl: Zorg ervoor dat je wat marge overlaat als je webserver een harde limiet heeft voor de grootte (bijv. De limiet van 2 GB / 2048 MB op sommige 32-bits servers/bestand systemen).

en: Before you deactivate...
nl: Voordat je deactiveert...

en: Begun
nl: Begonnen

en: Begun looking for this entity
nl: Begonnen met zoeken naar dit gegeven

en: Both email and password fields are required.
nl: Zowel e-mail als wachtwoord velden zijn verplicht.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance.
nl: Kortstondig niet beschikbaar voor gepland onderhoud.

en: Browse contents
nl: Door de inhoud bladeren

en: Browsing zip file
nl: Door zip bestand bladeren

en: Bucket access style
nl: Bucket toegang stijl

en: By %s
nl: Door %s

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker).
nl: Standaard gebruikt UpdraftPlus zijn eigen voorraad SSL certificaten om de identiteit van externe sites te verifiëren (om er zeker van te zijn dat het met de echte Dropbox, Amazon S3, enz. Praat en niet met een aanvaller).

en: Cache your site, clean the database and compress images.
nl: Cache je site, maak de database schoon en comprimeer afbeeldingen.

en: Call
nl: Bellen

en: Call WordPress action:
nl: Aanroepen WordPress actie:

en: Can you translate?
nl: Kun je vertalen?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel at any time.
nl: Op elk moment annuleren.

en: Changes made:
nl: Wijzigingen aangebracht:

en: Check back in a minute.
nl: Kom zo terug.

en: Check out UpdraftVault.
nl: Bekijk UpdraftVault.

en: Check this box to have a basic report sent to
nl: Vink dit vak aan om een eenvoudig rapport te laten sturen naar

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. Whilst this option is unchecked, files sent to remote storage will also remain stored locally, and no locally stored files will be deleted in response to any retention rules).
nl: Vink dit aan om overbodige back-upbestanden van je server te verwijderen nadat de back-up is uitgevoerd (d.w.z. als deze optie niet is aangevinkt, blijven bestanden die naar opslag op afstand zijn verzonden ook lokaal opgeslagen en worden er geen lokaal opgeslagen bestanden verwijderd als reactie op eventuele bewaarregels).

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
nl: Vink dit aan om meer informatie en e-mails over het back-up proces te ontvangen - handig als er iets fout gaat.

en: Check your file permissions.
nl: Controleer je bestandsrechten.

en: Check your permissions and credentials.
nl: Controleer je machtigingen en logingegevens.

en: Check your wp-content/upgrade folder.
nl: Controleer je wp-content/upgrade map.

en: Choose a default for each table
nl: Kies een standaard voor elke tabel

en: Choose the components to restore
nl: Kies de terug te zetten componenten

en: Choose the components to restore:
nl: Kies het te herstellen component:

en: Choose the schedule that you want your backups to run on.
nl: Kies het schema waarop je je back-ups wilt laten uitvoeren.

en: Choose your backup schedule
nl: Kies je back-up planning

en: Choose your remote storage
nl: Kies de externe opslag

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible.
nl: Door deze optie te kiezen verlaag je je veiligheid door UpdraftPlus te stoppen met het gebruik van SSL voor authenticatie en versleuteld transport, waar mogelijk.

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive).
nl: Door deze optie te kiezen verlaag je je veiligheid door te voorkomen dat UpdraftPlus de identiteit verifieert van versleutelde sites waarmee de verbinding maakt (bijv. Dropbox, Google Drive).

en: Cleaning
nl: Opschoning

en: Cleaning up rubbish...
nl: Rommel opruimen...

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear list of existing sites
nl: List bestaande sites verwijderen

en: Client Secret
nl: Client geheim

en: Clone of %s
nl: Kloon van %s

en: Clone package
nl: Kloon pakket

en: Clone ready
nl: Kloon is klaar

en: Clone region:
nl: Regio klonen:

en: Clone server being provisioned and booted (can take several minutes)
nl: Kloon server wordt voorbereid en opgestart (kan enkele minuten duren)

en: Clone:
nl: Klonen:

en: Cloning and migration
nl: Klonen en migreren

en: Close
nl: Sluiten

en: Close now
nl: Nu sluiten

en: Cloud Files
nl: Cloud bestanden

en: Cloud Files API Key
nl: Cloud files API-sleutel

en: Cloud Files Container
nl: Cloud bestanden container

en: Cloud Files Storage Region
nl: Regio van 'Cloud Files'-opslag

en: Cloud Files Username
nl: Cloud bestanden gebruikersnaam

en: Cloud Files authentication failed
nl: Verificatie van cloud files mislukt

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: Fout bij cloud bestanden - we hebben de container geopend, maar het is niet gelukt om er een bestand in te maken

en: Cloud Files username
nl: Cloud bestanden gebruikersnaam

en: Comments
nl: Reacties

en: Communications with %s will be unencrypted.
nl: Communicatie met %s is onversleuteld.

en: Complete
nl: Klaar

en: Complete manual authentication
nl: Voltooi handmatige authenticatie

en: Component selection
nl: Component selectie

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm change
nl: Bevestig wijziging

en: Congratulations! Your first backup is running.
nl: Gefeliciteerd! Je eerste back-up is actief.

en: Congratulations, your settings have successfully been saved.
nl: Gefeliciteerd, je instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect this site to UpdraftCentral Cloud
nl: Verbind deze site met UpdraftCentral Cloud

en: Connect this site to an UpdraftCentral dashboard found at...
nl: Verbind deze site met een UpdraftCentral dashboard gevonden op...

en: Connect to UpdraftCentral Cloud
nl: Maak verbinding met UpdraftCentral Cloud

en: Connect to updraftplus.com
nl: Maak verbinding met updraftplus.com

en: Connect to your %s
nl: Verbind je %s

en: Connect to your %s account
nl: Je %s account verbinden

en: Connect your TeamUpdraft.com account
nl: Verbinding maken met je teamupdraft.com account

en: Connected.
nl: Verbonden.

en: Connecting to Amazon S3 failed.
nl: Verbinding maken met Amazon S3 mislukt.

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
nl: Verbinding mislukt: controleer de toegangsgegevens, of de databaseserver online is en of de netwerkverbinding niet wordt geblokkeerd door een firewall.

en: Connection to your %s account was successful.
nl: De verbinding met je %s account is geslaagd.

en: Consequently, UpdraftPlus will use a built-in zip module (PclZip); this is significantly slower.
nl: Daarom gebruikt updraftPlus een ingebouwde zipmodule (PclZip); deze is aanzienlijk langzamer.

en: Constants
nl: Constantes

en: Consult the log file for more information.
nl: Raadpleeg het logbestand voor meer informatie.

en: Contact the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
nl: Neem contact op met de beheerder van je server (bijvoorbeeld je webhostingbedrijf) om dit probleem op te lossen.

en: Continue restoration
nl: Ga door met terugzetten

en: Continuing to connect to account.
nl: Blijven verbinden met account.

en: Control all your WordPress installations from one place using UpdraftCentral remote site management!
nl: Beheer al je WordPress installaties vanaf één locatie met behulp van UpdraftCentral sitebeheer op afstand!

en: Control all your backups in one place
nl: Beheer al je back-ups op één plek

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Copy your site to another domain directly.
nl: Kopieer je site direct naar een ander domein.

en: Copying this entity failed.
nl: Kopiëren mislukt.

en: Could not access %s container
nl: Geen toegang tot container %s

en: Could not access filesystem.
nl: Kan geen toegang krijgen tot het bestandssysteem.

en: Could not copy file.
nl: Kan bestand niet kopiëren.

en: Could not copy files.
nl: Kon bestanden niet kopiëren.

en: Could not create %s zip.
nl: Kon %s zip niet maken.

en: Could not create directory.
nl: Kon folder niet maken.

en: Could not create files in the backup directory.
nl: Kon geen bestanden aanmaken in de back-up folder.

en: Could not delete old path.
nl: Kan het oude path niet verwijderen.

en: Could not extract file from archive.
nl: Bestand uit archief kon niet worden uitgepakt.

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
nl: Die taak is niet te vinden - wellicht is hij al afgerond?

en: Could not get list of tables
nl: Kon geen lijst met tabellen ophalen

en: Could not move new files into place.
nl: Kon nieuwe bestanden niet verplaatsen.

en: Could not move old files out of the way.
nl: Oude bestanden konden niet weggehaald worden.

en: Could not move the files into place.
nl: Kon de bestanden niet op hun plaats zetten.

en: Could not open the backup file for writing
nl: Het back-up bestand kon niet geopend worden om het te beschrijven

en: Could not read one of the files for restoration
nl: Een van de terug te zetten bestanden kon niet gelezen worden

en: Could not read the directory
nl: De folder kon niet uitgelezen worden

en: Could not retrieve file from archive.
nl: Kon het bestand niet uit het archief halen.

en: Could not save backup history because we have no backup array.
nl: Kan de back-upgeschiedenis niet opslaan omdat we geen back-up array hebben.

en: Couldn't verify the actual MIME type of the given site icon image data.
nl: Kon het daadwerkelijke MIME type van de gegeven site icoon afbeeldingsgegevens niet verifiëren.

en: Counting...
nl: Berekenen...

en: Create
nl: Creëren

en: Create Azure credentials in your Azure developer console.
nl: Maak Azure referenties aan in je Azure developer console.

en: Create a temporary clone on our servers (UpdraftClone)
nl: Maak een tijdelijke kloon op onze servers (UpdraftClone)

en: Create another key
nl: Creëer een andere sleutel

en: Create clone
nl: Maak een kloon

en: Create key
nl: Sleutel aanmaken

en: Created database backup
nl: Database back-up gemaakt

en: Created file backup zips
nl: Bestanden back-up zips gecreëerd

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Creating database backup
nl: Database back-up aan het creëren

en: Creating file backup zips
nl: Bestanden back-up zips creëren

en: Creating your first backup
nl: Je eerste back-up maken

en: Creating...
nl: Aanmaken...

en: Cron events
nl: Cron  gebeurtenissen

en: Current SQL mode:
nl: Huidige SQL mode:

en: Current clones
nl: Huidige klonen

en: Current limit is:
nl: De huidige limiet is:

en: Current memory usage
nl: Huidig geheugengebruik

en: Current use:
nl: Huidig gebruik:

en: Currently disabled
nl: Momenteel uitgeschakeld

en: Currently enabled
nl: Momenteel ingeschakeld

en: Custom endpoint should be in the following format "%s".
nl: Aangepast endpoint moet het volgende format hebben "%s".

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dallas (DFW) (default)
nl: Dallas (DFW) (standaard)

en: Data size
nl: Gegevens grootte

en: Database (created by %s)
nl: Database (gemaakt door %s)

en: Database (files backup has not completed)
nl: Database (back-up van bestanden is nog niet klaar)

en: Database Options
nl: Database opties

en: Database backup interval
nl: Interval database back-up

en: Database backup schedule
nl: Database back-up planning

en: Database encryption phrase
nl: Frase voor database versleuteling

en: Database maximum packet size:
nl: Database maximum pakketgrootte:

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
nl: Alleen database (bestanden maakten geen deel uit van de planning)

en: Database restoration options:
nl: Opties voor database herstel:

en: Database size
nl: Database grootte

en: Database successfully decrypted.
nl: Database succesvol gedecodeerd.

en: Database: search and replace site URL
nl: Database: site URL zoeken en vervangen

en: Day of the month
nl: Dag van de maand

en: Day of the week
nl: Dag van de week

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivating stops scheduled backups and all other plugin features, but does not delete any stored backup sets.
nl: Deactiveer de geplande back-ups en alle andere functies van de plugin, maar verwijder geen opgeslagen back-up sets.

en: Debug mode
nl: Foutopsporings modus

en: Decrypting database (can take a while)...
nl: Database decoderen (kan even duren)...

en: Decryption failed.
nl: Versleuteling mislukt.

en: Default template
nl: Standaard template

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Old Directories
nl: De oude mappen verwijderen

en: Delete backup set
nl: Back-up set verwijderen

en: Delete failed:
nl: Verwijderen mislukt:

en: Delete from your web server
nl: Van de webserver verwijderen

en: Delete local backup
nl: Lokale back-up verwijderen

en: Delete old folders
nl: Oude mappen verwijderen

en: Delete selected backups
nl: Geselecteerde back-ups verwijderen

en: Delete this backup set
nl: Deze back-up set verwijderen

en: Delete...
nl: Verwijderen...

en: Deleting...
nl: Verwijderen...

en: Deploying site data
nl: Implementeren sitegegevens

en: Description
nl: Beschrijving

en: Deselect
nl: Deselecteren

en: Deselect All
nl: Alles deselecteren

en: Deselect all backups
nl: Selectie alle back-ups ongedaan maken

en: Designed to optimize your store, enhance user experience  and increase revenue!
nl: Ontworpen om je winkel te optimaliseren, de gebruikerservaring te verbeteren  en de inkomsten te verhogen!

en: Detailed instructions for this can be found at %s
nl: Gedetailleerde instructies hiervoor zijn te vinden op %s

en: Details
nl: Gegevens

en: Disable SSL entirely where possible
nl: Schakel SSL waar mogelijk volledig uit

en: Disabled this plugin: %s: re-activate it manually when you are ready.
nl: Deze plugin uitgeschakeld: %s: handmatig opnieuw activeren als je klaar bent.

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Disconnecting...
nl: Verbinding verbreken...

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Dismiss (for %d months)
nl: Negeren (voor %d maanden)

en: Dismiss all UpdraftPlus news
nl: Al het UpdraftPlus nieuws negeren

en: Dismiss notice
nl: Bericht negeren

en: Do not close this page until it reports itself as having finished.
nl: Sluit deze pagina pas als hij meldt dat hij klaar is.

en: Do not close your browser until it reports itself as having finished.
nl: Sluit je browser pas als deze meldt dat hij klaar is.

en: Do not place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
nl: Plaats het niet in je uploads of plugins folder, want dat veroorzaakt recursie (back-ups van back-ups van back-ups van...).

en: Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
nl: Stop de back-up niet simpelweg omdat hij een tijdje op dezelfde plek lijkt te zijn gebleven - dat is normaal.

en: Do not verify SSL certificates
nl: Controleer de SSL certificaten niet

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
nl: Lees beslist dit informatieve artikel met handige die je moet weten voordat je gaat terugzetten.

en: Do you have a few more WordPress sites you want to backup? If yes you can save hours by controlling all your backups in one place from UpdraftCentral.
nl: Heb je nog meer WordPress sites waarvan je een back-up wilt maken? Zo ja, dan kan je uren besparen door al je back-ups op één plek vanuit UpdraftCentral te beheren.

en: Do you need WordPress Multisite support?
nl: Heb je ondersteuning voor WordPress multisite nodig?

en: Do you use UpdraftPlus on multiple sites?
nl: Gebruik je UpdraftPlus op meerdere sites?

en: Do you want to carry out the import?
nl: Wil je de import uitvoeren?

en: Do you want to continue?
nl: Wil je doorgaan?

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
nl: Weet je je e-mailadres niet of ben je je wachtwoord vergeten?

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
nl: Downloadfout: de server stuurde een reactie die onduidelijk is.

en: Download failed
nl: Download mislukt

en: Download in progress
nl: Download bezig

en: Download log file
nl: Download logbestand

en: Download most recently modified log file
nl: Het meest recente logbestand downloaden

en: Download to your computer
nl: Naar de computer downloaden

en: Downloading backup files if needed
nl: Download de back-up bestanden als nodig

en: Drop backup files here
nl: Plaats back-upbestanden hier

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
nl: Drop versleutelde database bestanden (db.gz.crypt bestanden) hier om ze te uploaden voor ontsleuteling

en: Drop your backup files
nl: Drop je back-up bestanden

en: Dropbox enhancement
nl: Dropbox verbetering

en: Due to the restriction, some settings can be automatically adjusted, disabled or not available.
nl: Vanwege de beperking kunnen sommige instellingen automatisch worden aangepast, uitgeschakeld of niet beschikbaar.

en: Due to the shutdown of the %1$s endpoint, support for %1$s will be ending soon.
nl: Vanwege de sluiting van het %1$s endpoint, zal de ondersteuning voor %1$s binnenkort eindigen.

en: Dumping routines:
nl: Dump routines:

en: Each schedule includes details like the hook name, the interval, and the next scheduled run time.
nl: Elk schema bevat details zoals de naam van de hook, het interval en de volgende geplande uitvoeringstijd.

en: Each time your clone renews (weekly) it costs %s.
nl: Elke keer dat je kloon wordt vernieuwd (wekelijks) kost het %s.

en: Easily migrate or clone your site in minutes
nl: Gemakkelijke migratie of klonen van je site in enkele minuten

en: Easy
nl: Eenvoudig

en: Edit
nl: Bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest TeamUpdraft.com news
nl: E-mailrapporten gecreëerd door UpdraftPlus (gratis editie) brengen je het laatste TeamUpdraft.com nieuws

en: Email:
nl: E-mail:

en: Encrypt the database
nl: De database versleutelen

en: Encrypt the database, lock UpdraftPlus settings to other admins and anonymise backups.
nl: Versleutel de database, vergrendel UpdraftPlus instellingen voor andere beheerders en anonimiseer back-ups.

en: Encrypt your sensitive databases (e.g. customer information or passwords); Backup external databases too.
nl: Versleutel je gevoelige databases (bijvoorbeeld klantinformatie of wachtwoorden); ook back-up van externe databases.

en: Encrypted database
nl: Versleutelde database

en: Encrypting database
nl: Database versleutelen

en: Encryption key size:
nl: Versleuteling sleutel grootte:

en: End tour
nl: Beëindig tour

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating on %3$s or %4$s
nl: Genoten van %1$s? Laat een %2$s waardering achter op %3$s of %4$s

en: Ensure you are logged into the correct account before continuing.
nl: Zorg ervoor dat je bent aangemeld bij het juiste account voordat je doorgaat.

en: Enter a comma-separated list; otherwise, leave blank for all tables.
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in; laat anders leeg voor alle tabellen.

en: Enter any description
nl: Voer een beschrijving in

en: Enter only a bucket name or a bucket and path.
nl: Voer alleen een bucket naam of een bucket en pad in.

en: Enter the URL where your self-hosted install of UpdraftCentral is located:
nl: Voer de URL in waar je zelf-gehoste installatie van UpdraftCentral zich bevindt:

en: Enter your Teamupdraft.com email / password here to connect:
nl: Voer je Teamupdraft.com e-mail / wachtwoord hier in om te verbinden:

en: Error
nl: Fout

en: Error - failed to download the file
nl: Fout - het bestand kon niet worden gedownload

en: Error - no such file exists.
nl: Fout - een dergelijk bestand bestaat niet.

en: Error data:
nl: Foutgegevens:

en: Error downloading remote file: Failed to download
nl: Fout bij het downloaden van extern bestand: downloaden mislukt

en: Error message
nl: Fout bericht

en: Error opening local file: Failed to download
nl: Fout met het openen van een lokaal bestand: download mislukt

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Error: Failed to access bucket %s.
nl: Fout: geen toegang tot bucket %s.

en: Error: Failed to download %s.
nl: Fout: download %s mislukt.

en: Error: Failed to initialise
nl: Fout: initialiseren mislukt

en: Error: Failed to open local file
nl: Fout: kan het lokale bestand niet openen

en: Error: Failed to upload
nl: Fout: uploaden mislukt

en: Error: The chosen file is corrupt.
nl: Fout: het gekozen bestand is corrupt.

en: Error: invalid path
nl: Fout: ongeldige pad

en: Error: the server sent an empty response.
nl: Fout: de server heeft een lege reactie gestuurd.

en: Error: the server sent us a response which we did not understand.
nl: Fout: de webserver stuurde een reactie die we niet begrepen.

en: Error: unexpected empty parameter (%1$s, %2$s)
nl: Fout: onverwachte lege parameter (%1$s, %2$s)

en: Error: unexpected file read fail
nl: Fout: lezen van het bestand onverwacht mislukt

en: Error: you have insufficient storage quota available (%1$s) to upload this archive (%2$s) (%3$s).
nl: Fout: je hebt onvoldoende opslagquota beschikbaar (%1$s) om dit archief te uploaden (%2$s) (%3$s).

en: Errors encountered:
nl: Opgetreden fouten:

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Every %s hours
nl: Om de %s uur

en: Every hour
nl: Elk uur

en: Examples of S3-compatible storage providers:
nl: Voorbeelden van S3-compatibele opslagproviders:

en: Examples: mybucket, mybucket/mypath
nl: Voorbeelden: mybucket, mybucket/mypath

en: Exclude files/directories
nl: Bestanden/mappen uitsluiten

en: Exclude these from
nl: Sluit deze uit van

en: Existing backups
nl: Bestaande back-ups

en: Existing keys
nl: Bestaande sleutels

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete old folders" button to delete them before trying again): %s
nl: Er bestaan niet-verwijderde mappen van een vorige terugzet actie (gebruik de knop "Verwijder oude mappen" vooraleer opnieuw te proberen): %s

en: Exit full-screen
nl: Sluit het volledige scherm af

en: Expectation Failed
nl: Verwachting mislukt

en: Expected parameter(s) missing.
nl: Er ontbreken verwachtte parameter(s).

en: Expert settings
nl: Expert instellingen

en: Export / import settings
nl: Export / import instellingen

en: Export settings
nl: Exporteer instellingen

en: Extensions
nl: Extensies

en: External database
nl: Externe database

en: External database (%s)
nl: Externe database (%s)

en: FTP password
nl: FTP-wachtwoord

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed Dependency
nl: Afhankelijkheid mislukt

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
nl: Er was geen toegang tot %s tijdens het verwijderen (zie logbestand voor meer details)

en: Failed to attach media.
nl: Koppelen media is mislukt.

en: Failed to backup database table:
nl: Back-up database tabel mislukt:

en: Failed to create a temporary directory
nl: Het aanmaken van een tijdelijke folder is mislukt

en: Failed to delete selected media.
nl: Geselecteerde media verwijderen is mislukt.

en: Failed to delete working directory after restoring.
nl: De werkfolder kon niet verwijderd worden na het terugzetten.

en: Failed to detach media.
nl: Ontkoppelen media is mislukt.

en: Failed to download
nl: Download mislukt

en: Failed to download %s
nl: Download van %s mislukt

en: Failed to find a manifest file in the backup.
nl: Het is mislukt om een manifest bestand te vinden in de back-up.

en: Failed to find database file
nl: Het vinden van het databasebestand is mislukt

en: Failed to open database file
nl: Het openen van het databasebestand is mislukt

en: Failed to open database file for reading:
nl: Het databasebestand kon niet geopend worden om uit te lezen:

en: Failed to open database file.
nl: Database bestand openen is mislukt.

en: Failed to open directory (check the file permissions and ownership): %s
nl: Mislukt om folder te openen (controleer de bestandsrechten en eigendom): %s

en: Failed to open directory for reading:
nl: Folder openen om te lezen is mislukt:

en: Failed to open directory: %s.
nl: Kan folder %s niet openen.

en: Failed to open the zip file (%1$s) - %2$s
nl: Openen van zip bestand (%1$s) mislukt - %2$s

en: Failed to read from the working directory.
nl: Lezen vanuit de werkfolder is mislukt.

en: Failed to read the manifest file from backup.
nl: Het is mislukt het manifest bestand van de back-up te lezen.

en: Failed to unpack the archive
nl: Uitpakken van het archief mislukt

en: Failed to upload %s
nl: Uploaden van %s mislukt

en: Failed to upload to %s
nl: Upload naar %s mislukt

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
nl: Het schrijven van een gedecodeerde database naar het bestandssysteem is mislukt

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
nl: Mislukt: we konden geen bestand in die folder plaatsen - controleer je inloggegevens.

en: Failed: the %s operation was not able to start.
nl: Mislukt: de %s operatie kon niet starten.

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
nl: Mislukt: we hebben het resultaat van de %s operatie niet begrepen.

en: Failure
nl: Mislukt

en: Failure: Custom endpoint "%1$s" is not in the desired format "%2$s".
nl: Fout: aangepast endpoint "%1$s" is niet in het gewenste format "%2$s".

en: Failure: No %s was given.
nl: Mislukt: er is geen %s opgegeven.

en: Failure: No bucket details were given.
nl: Mislukt: Er zijn geen details van de container opgegeven.

en: Failure: No container details were given.
nl: Mislukt: geen containerdetails ingevoerd.

en: Failure: No endpoint details were given.
nl: Mislukking: er zijn geen details van het endpoint gegeven.

en: Failure: No server details were given.
nl: Mislukking: er werden geen server gegevens gegeven.

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket.
nl: Mislukt: we konden een dergelijke bucket niet openen of aanmaken.

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
nl: Mislukt: er kon niet ingelogd worden met die gegevens.

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
nl: Mislukt: er is met succes ingelogd maar er kon geen bestand aangemaakt worden in de aangegeven folder.

en: Fast
nl: Snel

en: Fast, personal support
nl: Snelle, persoonlijke ondersteuning

en: Features comparison
nl: Vergelijking van functies

en: Fetch
nl: Ophalen

en: Fetching...
nl: Ophalen...

en: File (%1$s) was found, but has a different size (%2$s) from what was expected (%3$s) - it may be corrupt.
nl: Bestand (%1$s) werd gevonden, maar heeft een andere grootte (%2$s) dan verwacht (%3$s) - Het kan corrupt zijn.

en: File Options
nl: Bestand opties

en: File backup options
nl: Opties voor bestand back-up

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
nl: Bestand is lokaal niet aanwezig - moet opgehaald worden van de externe opslag

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: File not found (you need to upload it): %s
nl: Bestand niet gevonden (je moet het uploaden): %s

en: File ready.
nl: Bestand gereed.

en: File size
nl: Bestand grootte

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
nl: Bestand gevonden, maar het heeft een grootte van 0 (je moet het opnieuw uploaden): %s

en: File/directory
nl: Bestand/map

en: Files
nl: Bestanden

en: Files (database backup has not completed)
nl: Bestanden (database back-up is nog niet klaar)

en: Files and database
nl: Bestanden en database

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
nl: Back-up van WordPress bestanden en database (gemaakt door %s)

en: Files backup (created by %s)
nl: Bestanden back-up (gemaakt door %s)

en: Files backup interval
nl: Interval back-up bestanden

en: Files backup schedule
nl: Bestanden back-up planning

en: Files found:
nl: Gevonden bestanden:

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
nl: Alleen bestanden (de database maakte geen deel uit van deze planning)

en: Files/Directories containing the given characters in their names
nl: Bestanden/folders waarin de gegeven karakters voorkomen in hun namen

en: Final checks
nl: Eindcontroles

en: Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
nl: Als dat niet werkt, gebruik dan de expertmodus om al je instellingen te wissen, maak een nieuwe Google klant ID/geheim aan en begin opnieuw.

en: Find out more
nl: Meer te weten komen

en: Find out more about incremental backups here.
nl: Lees hier meer over incrementele back-ups.

en: Find out more here.
nl: Lees hier meer.

en: Finish
nl: Afronden

en: Finished
nl: Afgerond

en: First, enter the decryption key
nl: Voer eerst de decodeersleutel in

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Folder
nl: Map

en: Follow TeamUpdraft
nl: Volg Teamupdraft

en: Follow the link below to return to UpdraftPlus and finish setup on your site.
nl: De link hieronder om terug te keren naar UpdraftPlus en de setup op je site te voltooien volgen.

en: Follow this link for help
nl: Klik deze link voor help

en: Follow this link for more information
nl: Klik op deze link voor meer informatie

en: Follow this link to activate the WP-Optimize plugin.
nl: Volg deze link om de WP-Optimize plugin in te schakelen.

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
nl: Klik op deze link om het database bestand te decoderen en te downloaden naar de computer.

en: Follow this link to attempt to create the directory and set the permissions
nl: Volg deze link om te proberen de map aan te maken en stel de rechten in

en: Follow this link to authorize access to your %1$s account (you will not be able to backup to %2$s without it).
nl: Volg deze link om toegang tot je %1$s account te autoriseren (je kunt niet back-uppen naar %2$s zonder).

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
nl: Klik op deze link om het logbestand voor deze terugplaatsing te downloaden (nodig voor eventuele ondersteuningsaanvragen).

en: Follow this link to install the WP-Optimize plugin.
nl: Volg deze link om de WP-Optimize plugin te installeren.

en: Follow this link to read about how to set browser permission
nl: Volg deze link om te lezen hoe je browser rechten instelt

en: Follow this link to remove these settings for %s.
nl: Volg deze link om deze instellingen voor %s te verwijderen.

en: Follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
nl: Volg deze link naar de installatie instructies (met name stap 1).

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
nl: Volg deze link naar je Google API console en activeer daar de drive API en maak een klant ID aan in het API toegang gedeelte.

en: For backups older than
nl: Voor back-ups ouder dan

en: For direct site-to-site migration, get %s.
nl: Verkrijg %s voor directe migratie van site naar site.

en: For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
nl: Voor entiteiten op top niveau kun je een * aan het begin of einde van de invoer gebruiken als jokerteken.

en: For example, if the client asked for a part of the file that lies beyond the end of the file.
nl: Als de klant bijvoorbeeld vraagt om een deel van het bestand dat voorbij het einde van het bestand ligt.

en: For example, the client uploads an image as image/svg+xml, but the server requires that images use a different format.
nl: De klant uploadt bijvoorbeeld een afbeelding als afbeelding/svg+xml, maar de server vereist dat afbeeldingen een ander format gebruiken.

en: For future control of all your UpdraftCentral connections, go to the "Advanced Tools" tab.
nl: Voor toekomstig beheer van al je UpdraftCentral verbindingen ga je naar de tab 'Geavanceerde hulpprogramma's'.

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
nl: Voor langere hulp, inclusief schermafbeeldingen, volg deze link.

en: For more detailed instructions, follow this link.
nl: Volg deze link voor meer gedetailleerde instructies.

en: For more information visit %s
nl: Voor meer informatie bezoek %s

en: For more information, please see: %s
nl: Voor meer informatie, bekijk: %s

en: For more options, use Premium
nl: Gebruik Premium. voor meer opties

en: For more reporting features, use the Premium version
nl: Gebruik de Premium versie voor meer rapportagefuncties

en: For most DreamObjects customers, this involves updating the endpoint and region to s3.us-east-005.dream.io (us-east-005).
nl: Voor de meeste DreamObjects klanten houdt dit in dat het endpoint en de regio worden geüpdatet naar s3.us-east-005.dream.io (us-east-005).

en: Forbid non-administrators to login to WordPress on your clone
nl: Verbied niet-beheerders om in te loggen bij WordPress op je kloon

en: Forbidden.
nl: Verboden.

en: Forgotten your details?
nl: Ben je je gegevens vergeten?

en: Fortnightly
nl: Om de 14 dagen

en: Found (Previously "Moved temporarily").
nl: Gevonden (voorheen "Tijdelijk verplaatst").

en: Found SET NAMES %1$s, but changing to %2$s as suggested by WPDB::determine_charset().
nl: Gevonden SET NAMES %1$s, maar aan het veranderen naar %2$s zoals voorgesteld door WPDB::determine_charset().

en: Found and replaced existing table foreign key constraints as the table prefix has changed.
nl: Bestaande externe sleutelbeperkingen voor de tabel gevonden en vervangen omdat het tabel voorvoegsel is gewijzigd.

en: Free
nl: Gratis

en: Free disk space in account:
nl: Gratis opslagruimte in account:

en: Free two-factor security plugin
nl: Gratis twee-factor beveiliging plugin

en: Front page:
nl: Voorpagina:

en: Full backup
nl: Volledige back-up

en: Full feature list
nl: Volledige functielijst

en: Full-screen
nl: Volledig scherm

en: Further extensions to the request are required for the server to fulfil it.
nl: Verdere uitbreidingen van de aanvraag zijn vereist om de server in staat te stellen aan de aanvraag te voldoen.

en: Further information may be found in the browser JavaScript console, and the server PHP error logs.
nl: Verdere informatie is te vinden in de browser JavaScript console en de server PHP fout logs.

en: Future releases of UpdraftPlus will require a more recent PHP version to use these features; we recommend that you speak to your web hosting company about updating to version %s or higher.
nl: Toekomstige versies van UpdraftPlus vereisen een recentere PHP versie om deze functies te gebruiken; we raden je aan om met je web hosting bedrijf te praten over het updaten naar versie %s of hoger.

en: Gateway Timeout
nl: Gateway time-out

en: Generally, this is a temporary state.
nl: Over het algemeen is dit een tijdelijke toestand.

en: Get %s here
nl: Krijg hier %s

en: Get Premium
nl: Kies Premium

en: Get UpdraftCentral
nl: Kies UpdraftCentral

en: Get direct support from the developers with Premium.
nl: Verkrijg directe ondersteuning van de ontwikkelaars met Premium.

en: Get enhanced versions of the free remote storage options (Dropbox, Google Drive & S3) and even more remote storage options like OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV, Backblaze and more with UpdraftPlus Premium.
nl: Krijg verbeterde versies van de gratis externe opslagopties (Dropbox, Google Drive & S3) en zelfs nog meer externe opslagopties zoals OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV, Backblaze en meer met UpdraftPlus Premium.

en: Get it here
nl: Hier te verkrijgen

en: Get more quota
nl: Meer ruimte verkrijgen

en: Get your API key <a href="%1$s" target="_blank">from your Rackspace Cloud console</a> (<a href="%2$s" target="_blank">read instructions here</a>), then pick a container name to use for storage.
nl: Haal je API-sleutel op <a href="%1$s" target="_blank">van je Rackspace cloud console</a><a href="%2$s" target="_blank">(lees de instructies hier</a>), selecteer dan een containernaam om te gebruiken voor opslag.

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage.
nl: Haal je toegangsgegevens op bij je OpenStack Swift provider en selecteer dan een containernaam om te gebruiken voor opslag.

en: Get your access key and secret key from your <a href="%1$s">%2$s console</a>, then pick a (globally unique - all %3$s users) bucket name (letters and numbers) (and optionally a path) to use for storage.
nl: Haal je toegangssleutel en geheime sleutel van je <a href="%1$s">%2$s console</a> , kies dan een (globaal unieke - Alle %3$s gebruikers) bucket naam (letters en cijfers) (en optioneel een pad) om te gebruiken voor opslag.

en: Go
nl: Ga

en: Go here for help
nl: Ga hierheen voor hulp

en: Go here for instructions
nl: Ga hierheen voor instructies

en: Go here for more information.
nl: Ga hierheen voor meer informatie.

en: Go here to complete your settings for %s.
nl: Ga hierheen om je instellingen voor %s te voltooien.

en: Go here to connect it.
nl: Ga hierheen om het te verbinden.

en: Go there
nl: Ga erheen

en: Go to settings
nl: Ga naar instellingen

en: Goes to teamupdraft.com checkout page
nl: Gaat naar teamupdraft.com afrekenpagina

en: Goes to the teamupdraft.com checkout page
nl: Gaat naar de teamupdraft.com afrekenpagina

en: Gone
nl: Weg

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted.
nl: Goed nieuws: de communicatie van je site met %s kan worden versleuteld.

en: Google Drive enhancement
nl: Google Drive verbetering

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
nl: GoogleDrive bestanden lijst: er kon geen verbinding gemaakt worden met de hoofdmap

en: HTML was detected in the response.
nl: Er is HTML gedetecteerd in het antwoord.

en: HTTP Version Not Supported
nl: HTTP Versie niet ondersteund

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
nl: Heb je nog geen toegang token van Google - je moet je verbinding met Google drive autoriseren of opnieuw autoriseren.

en: Here, you can export your UpdraftPlus settings (%s), either for using on another site, or to keep as a backup.
nl: Hier kun je je UpdraftPlus instellingen %s exporteren, voor gebruik op een andere site, of om te bewaren als back-up.

en: Here, you can view the scheduled tasks set up by the UpdraftPlus plugin.
nl: Hier kun je de geplande taken bekijken die zijn ingesteld door de UpdraftPlus plugin.

en: Hey - We noticed UpdraftPlus has kept your site safe for a while.
nl: We hebben gemerkt dat UpdraftPlus je site een tijdje veilig heeft gehouden.

en: Highly efficient way to manage, optimize, update and backup multiple websites from one place.
nl: Zeer efficiënte manier om meerdere sites vanaf één plaats te beheren, te optimaliseren, te updaten en back-ups te maken.

en: Hold or Unapprove
nl: Ophouden of weigeren

en: Hong Kong (HKG)
nl: Hongkong (HKG)

en: Hook name
nl: Hook naam

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
nl: UpdraftPlus archieven zijn echter standaard zip/SQL bestanden - dus als je zeker weet dat je bestand het juiste format heeft, dan kun je het hernoemen zodat het overeenkomt met dat patroon.

en: However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
nl: Als je echter een SSL fout bericht krijgt, kan het helpen om deze optie te kiezen (waardoor UpdraftPlus in plaats daarvan de verzameling van je webserver gebruikt).

en: However, subsequent access attempts failed:
nl: Echter, de erop volgende toegangspogingen zijn mislukt:

en: However, the search and replace feature is not suitable for the PHP version (%s) your server is running on.
nl: De zoek- en vervangfunctie is echter niet geschikt voor de PHP versie (%s) waarop je server draait.

en: However, we were not able to register this site with %1$s, as there are no available %1$s licences on the account.
nl: We konden deze site echter niet registreren bij %1$s, omdat er geen %1$s licenties beschikbaar zijn op het account.

en: Hurry, offer ends 2 December.
nl: Haast je, aanbieding eindigt 2 december.

en: I accept the UpdraftClone terms and conditions
nl: Ik accepteer de algemene voorwaarden en condities van UpdraftClone

en: I consent to teamupdraft.com account terms and policies
nl: Ik ga akkoord met teamupdraft.com account voorwaarden en beleid

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
nl: Als Google later het bericht toont 'invalid_client', dan heb je hier een ongeldig client ID ingevoerd.

en: If all is well, then now press Restore again to proceed.
nl: Als alles goed is, druk dan nu weer op herstel om verder te gaan.

en: If all is well, then press Restore to proceed.
nl: Als alles goed is, druk dan op herstellen om verder te gaan.

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas.
nl: Als je meerdere bestanden/folders invoert, scheid ze dan met komma's.

en: If installing, then proceed with caution by first doing a backup.
nl: Als je installeert, ga dan voorzichtig te werk door eerst een back-up te maken.

en: If making a request for support, please include this information:
nl: Vermeld de volgende informatie als je een ondersteuningsaanvraag indient:

en: If not, then choose your details and a new account will be registered.
nl: Zo niet, kies dan je gegevens en een nieuw account zal worden geregistreerd.

en: If not, you will need to either remove data from this table, or contact your hosting company to request more resources.
nl: Als dit niet het geval is, moet je de gegevens uit deze tabel verwijderen of contact opnemen met je hostingbedrijf om meer resources aan te vragen.

en: If not, your backups remain on the same server as your site.
nl: Zo niet, dan blijven je back-ups op dezelfde server staan als je site.

en: If refreshing the page does not help then perhaps you do not have sufficient privilege to manage WP-Optimize.
nl: Als het verversen van de pagina niet helpt, dan heb je misschien niet voldoende rechten om WP Optimize te beheren.

en: If sending directly from site to site does not work for you, then there are three other methods - please try one of these instead.
nl: Als het rechtstreeks verzenden van site naar site niet voor je werkt, zijn er drie andere methoden. Probeer in plaats daarvan een van deze methoden.

en: If so, you should switch to using a different remote storage method.
nl: Als dat het geval is, moet je overschakelen op een andere methode voor externe opslag.

en: If that is not yet set up, then you should set it up, or upgrade your PHP version to at least 5.3 in order to access the search and replace feature, allowing for the automatic replacement of non-HTTPS links.
nl: Als dat nog niet is ingesteld, moet je het instellen, of je PHP versie upgraden naar minstens 5.3 om toegang te krijgen tot de zoek- en vervangfunctie, die automatische vervanging van niet-HTTPS links mogelijk maakt.

en: If that is not yet set up, then you should set it up, or use below search and replace so that the non-https links are automatically replaced.
nl: Als dat nog niet is ingesteld, dan moet je het instellen, of onderstaande zoek en vervang gebruiken zodat de niet https links automatisch worden vervangen.

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
nl: Als dat niet lukt, controleer dan de rechten op je server of kies een andere folder waarin je wel schrijfrechten hebt voor je webserver proces.

en: If the clone fails to boot, then the token will be released within an hour.
nl: Als de kloon niet opstart, wordt het token binnen een uur vrijgegeven.

en: If the window doesn't close automatically, please close this window manually.
nl: Als het venster niet automatisch sluit, sluit dit venster dan handmatig.

en: If these happen, then you will need to manually restore the file via phpMyAdmin or another method.
nl: Als dit gebeurt, dan moet je het bestand handmatig herstellen via phpMyAdmin of een andere methode.

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
nl: Als dit een back-up is, gemaakt door een andere back-up plugin, dan kan UpdraftPlus Premium je misschien helpen.

en: If you already have a teamupdraft.com account, then enter the details below.
nl: Als je al een teamupdraft.com account hebt, vul dan de details hieronder in.

en: If you are having problems authenticating with %s you can manually authorize here.
nl: Als je problemen hebt met authenticatie van %s kun je hier handmatig authoriseren.

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
nl: Als je meer back-ups ziet dan verwacht, dan is dat waarschijnlijk omdat het verwijderen van oude back-ups niet gebeurt tot een nieuwe back-up klaar is.

en: If you are sending from an external network, it is likely that a firewall will be blocking this.
nl: Als je vanaf een extern netwerk verzendt, is het waarschijnlijk dat een firewall dit blokkeert.

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
nl: Als je dit gebruikt, schakel dan de Turbo/Road modus uit.

en: If you backup several sites into the same Dropbox and want to organize with sub-folders, then %1$scheck out Premium%2$s
nl: Als je een back-up maakt van meerdere sites in dezelfde Dropbox en je wilt ordenen met submappen, dan %1$sbekijk Premium%2$s

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
nl: Als je deze tekst nog steeds kunt lezen nadat de pagina is geladen, dan is er op de site een probleem met JavaScript of jQuery.

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server.
nl: Als je geen externe opslag kiest, dan blijven de back-ups op de webserver staan.

en: If you do not want to restore all your database tables, then choose some to exclude here.
nl: Als je niet al je database tabellen wil terugzetten, geef hier aan welke je wil uitsluiten.

en: If you do not wish this to happen, then you should renew as soon as possible.
nl: Als je niet wil dat dit gebeurt, dan moet je zo snel mogelijk verlengen.

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
nl: Als je zowel bestanden als de database uitsluit, heb je alles uitgesloten!

en: If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
nl: Als je iets nodig had in je WordPress folder dan moet je dat handmatig opnieuw toevoegen vanuit het zip bestand.

en: If you have a few sites, it'll save hours.
nl: Als je een paar sites hebt, scheelt dat uren.

en: If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
nl: Als je veel gegevens hebt om te importeren en als de hersteloperatie uitloopt, dan moet je je webhostingbedrijf vragen naar manieren om deze limiet te verhogen (of de hersteloperatie stuk voor stuk proberen).

en: If you have a valid Premium license, you get 1GB of storage included.
nl: Als je een geldige Premium licentie hebt, krijg je 1GB opslagruimte inbegrepen.

en: If you have an existing backup that you wish to upload and restore from, then please use the "Upload backup files" link above.
nl: Als je een bestaande back-up hebt die je wil uploaden en herstellen, gebruik dan de link "Upload back-upbestanden" hierboven.

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
nl: Als je het wachtwoord vergeten bent, ga dan hierheen om het wachtwoord op updraftplus.com te veranderen.

en: If you have purchased from teamupdraft.com please follow our instructions on how to install UpdraftPlus Premium
nl: Als je bij teamupdraft.com hebt gekocht, volg dan onze instructies voor het installeren van UpdraftPlus Premium

en: If you like UpdraftPlus, you'll love UpdraftPlus Premium!
nl: Als je UpdraftPlus leuk vindt, zul je UpdraftPlus Premium ook geweldig vinden!

en: If you like UpdraftPlus, you'll love our other plugins.
nl: Als je UpdraftPlus goed vindt, zul je onze andere plugins ook geweldig vinden.

en: If you like us, please consider leaving a positive review to spread the word.
nl: Als je ons leuk vindt, overweeg dan om een positieve beoordeling achter te laten om het woord te verspreiden.

en: If you need assistance migrating your data, please reach out to the DreamObjects support team.
nl: Als je hulp nodig hebt bij het migreren van je gegevens, neem dan contact op met het DreamObjects ondersteuningsteam.

en: If you proceed with the restoration then some of the restore options will be lost and you may get unexpected results.
nl: Als je doorgaat met het herstellen dan zullen sommige herstelopties verloren gaan en kun je onverwachte resultaten krijgen.

en: If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
nl: Als je fouten ziet die te maken hebben met versleuteling, kijk dan in de 'Expertinstellingen' voor meer hulp.

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
nl: Als je fouten ziet over SSL certificaten, ga dan hierheen voor hulp.

en: If you want encryption (e.g. you are storing sensitive business data), then choose UpdraftPlus Premium.
nl: Als je encryptie wilt (bijv. als je gevoelige bedrijfsgegevens opslaat), kies dan UpdraftPlus Premium.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
nl: Als je een multisite back-up wilt terugzetten, zul je eerst een multisite WordPress installatie moeten opzetten.

en: If you want, test upgrading to a different PHP or WP version.
nl: Als je wilt, test upgraden naar een andere PHP of WP versie.

en: Import settings
nl: Importeer instellingen

en: Importer
nl: Importeerfunctie

en: Importing...
nl: Aan het importeren...

en: In a few days' time, your stored data will be permanently removed.
nl: Over een paar dagen worden je opgeslagen gegevens permanent verwijderd.

en: In this case, the request should be repeated with another URI; however, future requests should still use the original URI.
nl: In dit geval moet de aanvraag worden herhaald met een andere URI; toekomstige aanvragen moeten echter nog steeds de oorspronkelijke URI gebruiken.

en: Include all tables not listed below
nl: Sluit alle tabellen in die hieronder niet in de lijst staan

en: Include in files backup
nl: Insluiten in bestanden back-up

en: Include your database in the backup
nl: Voeg je database toe aan de back-up

en: Include your files in the backup
nl: Voeg je bestanden toe aan de back-up

en: Includes find-and-replace tool for database references.
nl: Bevat een zoek en vervang gereedschap voor database referenties.

en: Incompatible Archive.
nl: Incompatibel archief.

en: Incomplete
nl: Incompleet

en: Incremental
nl: Incrementeel

en: Incremental backups
nl: Incrementele back-ups

en: Incremental backups are a feature of %s (upgrade by following this link).
nl: Incrementele back-ups zijn een functie van %s (upgrade door deze link te volgen).

en: Index size
nl: Index grootte

en: Indicates multiple options for the resource from which the client may choose (via agent-driven content negotiation).
nl: Geeft meerdere opties voor de bron aan waaruit de client kan kiezen (via agent-gedreven inhoud onderhandeling).

en: Indicates that the request could not be processed because of conflict in the current state of the resource, such as an edit conflict between multiple simultaneous updates.
nl: Geeft aan dat de aanvraag niet verwerkt kon worden vanwege een conflict in de huidige staat van de bron, zoals een bewerkingsconflict tussen meerdere gelijktijdige updates.

en: Indicates that the resource has not been modified since the version specified by the request headers If-Modified-Since or If-None-Match.
nl: Geeft aan dat de bron niet is gewijzigd sinds de versie die is opgegeven door de aanvraag headers If-Modified-Since of If-None-Match.

en: Indicates that the resource requested is no longer available and will not be available again.
nl: Geeft aan dat de gevraagde bron niet langer beschikbaar is en niet opnieuw beschikbaar zal zijn.

en: Indicates that the server is unwilling to risk processing a request that might be replayed.
nl: Geeft aan dat de server niet bereid is om het risico te lopen om een aanvraag te verwerken dat opnieuw gespeeld zou kunnen worden.

en: Infinite recursion: consult your log for more information
nl: Oneindige recursie: raadpleeg je log voor meer informatie

en: Install debugging plugins:
nl: Installeer debug plugins:

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Insufficient Storage
nl: Onvoldoende opslag

en: Intended for use by intercepting proxies used to control access to the network (e.g., "captive portals" used to require agreement to Terms of Service before granting full Internet access via a Wi-Fi hotspot).
nl: Bedoeld voor gebruik door onderschepping proxy's die worden gebruikt om de toegang tot het netwerk te regelen (bijvoorbeeld "captive portals" die worden gebruikt om akkoord te vragen met de dienstvoorwaarden voordat volledige internettoegang wordt verleend via een Wi-Fi hotspot).

en: Intended for use with rate-limiting schemes.
nl: Bedoeld voor gebruik met snelheidsbeperkende schema's.

en: Intended to prevent the 'lost update' problem, where a client GETs a resource's state, modifies it, and PUTs it back to the server, when meanwhile a third party has modified the state on the server, leading to a conflict.
nl: Bedoeld om het 'verloren update' probleem te voorkomen, waarbij een klant de status van een gegevensbron GET, wijzigt en terug PUT naar de server, terwijl ondertussen een derde partij de status op de server heeft gewijzigd, wat leidt tot een conflict.

en: Interested in knowing about your password security? Read about it here.
nl: Wil je meer weten over je wachtwoord beveiliging? Lees er hier meer over.

en: Internal Link Juicer
nl: Internal link juicer

en: Internal Server Error
nl: Interne serverfout

en: Introducing UpdraftCentral
nl: Introductie van UpdraftCentral

en: Invalid custom %s endpoint.
nl: Ongeldig aangepast %s endpoint.

en: Invalid email address format
nl: Ongeldig e-mailadres format

en: Invalid tool type
nl: Ongeldig gereedschapstype

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
nl: Het blijkt dat het IP-adres van de webserver (%s) geblokkeerd is.

en: It cleans the database, compresses images and caches pages for ultimate speed.
nl: Het ruimt de database op, comprimeert afbeeldingen en cachet pagina's voor ultieme snelheid.

en: It is an ID number internal to Google Drive
nl: Het is een intern GoogleDrive-ID

en: It is deprecated, causes encryption to malfunction, and should be turned off.
nl: Het is verouderd, zorgt ervoor dat versleuteling niet goed werkt en moet worden uitgeschakeld.

en: It is for sending backups to the following site:
nl: Het is voor het verzenden van back-ups naar de volgende site:

en: It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
nl: Het is relatief ten opzichte van je inhoud folder (die standaard wp-content heet).

en: It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
nl: Het kan werken voor je, maar als dat niet zo is, weet dan dat er geen ondersteuning beschikbaar is totdat je WordPress hebt geüpgraded.

en: It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
nl: Dit betekent dat UpdraftPlus SSL alleen gebruikt voor het versleutelen van verkeer en niet voor authenticatie.

en: It must be restored manually.
nl: Het moet handmatig worden hersteld.

en: It will be imported as a new site.
nl: Het wordt geïmporteerd als een nieuwe site.

en: It would be best to download the zip to your computer.
nl: Je kunt de zip het beste downloaden naar je computer.

en: It's free to use or try up to 5 sites.
nl: Je kunt het gratis gebruiken of maximaal 5 sites uitproberen.

en: JavaScript warning
nl: JavaScript waarschuwing

en: Job ID: %s
nl: Taak ID: %s

en: Job deleted
nl: Taak verwijderd

en: Keeps your WordPress site up to date and bug free.
nl: Houdt je WordPress site up-to-date en vrij van bugs.

en: Key
nl: Sleutel

en: Key created successfully.
nl: Sleutel succesvol aangemaakt.

en: Key created.
nl: Sleutel aangemaakt.

en: Key description
nl: Sleutel beschrijving

en: Key size: %d bits
nl: Sleutelgrootte: %d bits

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
nl: Dit moet een v2(Keystone)-autorisatie-URI zijn; v1(Swauth) wordt niet ondersteund.

en: Known backups (raw)
nl: Bekende back-ups (onbewerkt)

en: Last Log Message:
nl: Laatste log bericht:

en: Last log message
nl: Laatste log bericht

en: Latest UpdraftPlus.com news:
nl: Laatste nieuws van UpdraftPlus.com:

en: Latest status:
nl: Laatste status:

en: Lead developer's homepage
nl: Homepage van de hoofdontwikkelaar

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Learn more about UpdraftCentral
nl: Meer informatie over UpdraftCentral

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
nl: Als je dit leeg laat wordt er een standaardwaarde gekozen.

en: Length Required
nl: Lengte vereist

en: Loading log file
nl: Logboek bestand laden

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Local backup upload has started; please check the log file to see the upload progress
nl: Lokale back-up upload is gestart; controleer het logbestand om de voortgang van de upload te zien

en: Local files deleted:
nl: Lokale bestanden verwijderd:

en: Lock access to UpdraftPlus via a password so you choose which admin users can access backups.
nl: Vergrendel de toegang tot UpdraftPlus via een wachtwoord, zodat je kiest welke beheerders toegang hebben tot backups.

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
nl: Toegang vergrendelen tot de UpdraftPlus instellingen pagina

en: Lock settings
nl: Vergrendel instellingen

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Log file does not exist or could not be read.
nl: Logbestand bestaat niet of kan niet worden gelezen.

en: Log in here to enable all the features you have access to.
nl: Log hier in om alle functies in te schakelen waartoe je toegang tot hebt.

en: Log in to the destination site using the same administrator credentials as this site.
nl: Login op de doel site met dezelfde beheerder referenties als deze site.

en: Login or register for UpdraftCentral Cloud
nl: Meld je aan of registreer je voor UpdraftCentral Cloud

en: Login or register with this email address
nl: Log in of registreer met dit e-mailadres

en: Login successful.
nl: Succesvol ingelogd.

en: Login successful; reloading information.
nl: Login geslaagd; informatie wordt herladen.

en: London (LON)
nl: Londen (LON)

en: Look through the other settings here, making any changes you’d like.
nl: Bekijk hier de andere instellingen en breng de gewenste wijzigingen aan.

en: Looking for %1$s archive: file name: %2$s
nl: Op zoek naar %1$s archief: bestandsnaam: %2$s

en: Loop Detected
nl: Lus gedetecteerd

en: Make sure that this %s is compatible with your remote WordPress version.
nl: Zorg ervoor dat deze %s compatibel is met je externe WordPress versie.

en: Make sure you upload the correct file and that the zip file is a valid %s file (not corrupted) and try uploading the file again.
nl: Zorg ervoor dat je het juiste bestand uploadt en dat het zipbestand een geldig %s bestand is (niet beschadigd) en probeer het bestand opnieuw te uploaden.

en: Makes your site fast and efficient.
nl: Maakt je site snel en efficiënt.

en: Manage existing keys (%d)...
nl: Beheer bestaande sleutels (%d)...

en: Manage your clones
nl: Beheer je klonen

en: Manual authentication is not available for this remote storage method
nl: Handmatige authenticatie is niet beschikbaar voor deze externe opslagmethode

en: Manual backup options
nl: Handmatige back-up opties

en: Manually decrypt a database backup file
nl: Decodeer een database-backupbestand handmatig

en: Maybe later
nl: Misschien later

en: Media has been attached to post.
nl: De media is aan het bericht gekoppeld.

en: Media has been detached from post.
nl: De media is van het bericht ontkoppeld.

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Messages:
nl: Berichten:

en: Method Not Allowed
nl: Methode niet toestaan

en: Migrate (create a copy of a site on hosting you control)
nl: Migreren (maak een kopie van een site op hosting onder je eigen beheer)

en: Migrate / Clone
nl: Migreer / kloon

en: Migration
nl: Migratie

en: Migrator
nl: Migreerfunctie

en: Misdirected Request
nl: Verkeerd aanvraag

en: Missing authentication data:
nl: Ontbrekende authenticatie gegevens:

en: Missing instance id:
nl: Ontbrekend instantie id:

en: Missing pages:
nl: Pagina's ontbreken:

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More about UpdraftVault
nl: Meer over UpdraftVault

en: More database options
nl: Meer database opties

en: More great plugins by TeamUpdraft
nl: Meer geweldige plugins van TeamUpdraft

en: More information here.
nl: Meer informatie hier.

en: More information...
nl: Meer informatie...

en: More plugins
nl: Meer plugins

en: More quality plugins
nl: Meer kwaliteit plugins

en: More settings
nl: Meer instellingen

en: More tasks:
nl: Meer taken:

en: Most likely, WordPress did not correctly unpack the plugin when installing it.
nl: Waarschijnlijk heeft WordPress de plugin niet goed uitgepakt tijdens de installatie.

en: Most likely, WordPress malfunctioned when copying the plugin files.
nl: Waarschijnlijk heeft WordPress een fout gemaakt bij het kopiëren van de plugin bestanden.

en: Moved Permanently.
nl: Permanent verplaatst.

en: Moving old data out of the way...
nl: Oude gegevens weghalen...

en: Moving unpacked backup into place...
nl: Uitgepakte back-up op zijn plaats zetten...

en: Multiple Choices.
nl: Meerdere keuzes.

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
nl: N.B. Als je UpdraftPlus installeert op verschillende WordPress sites, kun je het project niet opnieuw gebruiken; je moet voor elke site een nieuw project aanmaken met de Google API console.

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
nl: N.B. Deze telling is gebaseerd op wat wel of wat niet uitgesloten was de laatste keer dat je de opties hebt opgeslagen.

en: N.B. You will be charged one token once the clone is ready.
nl: N.B. Je betaalt één token zodra de kloon klaar is.

en: N/A
nl: N/B

en: Name: %s.
nl: Naam: %s.

en: Need help? We've got your back
nl: Hulp nodig? We staan voor je klaar

en: Need to get space?
nl: Wil je opslagruimte krijgen?

en: Need to use sub-folders?
nl: Wilt je submappen gebruiken?

en: Needs to already exist
nl: Moet al bestaan

en: Neither the PHP zip module nor a zip executable are available on your webserver.
nl: Noch de PHP zip module noch een zip executable zijn beschikbaar op je webserver.

en: Network / multisite
nl: Netwerk / multisite

en: Network Authentication Required
nl: Netwerkverificatie vereist

en: Network and multisite
nl: Netwerk en multisite

en: Never
nl: Nooit

en: Newsletter sign-up
nl: Abonneren op de nieuwsbrief

en: Next
nl: Volgende

en: Next run
nl: Volgende uitvoering

en: Next scheduled backups
nl: Volgende geplande back-ups

en: No
nl: Nee

en: No %s settings were found
nl: Er zijn geen instellingen %s gevonden

en: No UpdraftCentral licences were available.
nl: Er waren geen UpdraftCentral licenties beschikbaar.

en: No Vault connection was found for this site (has it moved?); please disconnect and re-connect.
nl: Er is geen Vault verbinding gevonden voor deze site (is deze verplaatst?); ontkoppel en verbind opnieuw.

en: No ads
nl: Geen advertenties

en: No backup has been completed
nl: De back-up is nog niet afgerond

en: No backup will be started.
nl: Er wordt geen back-up gestart.

en: No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
nl: Er kunnen geen back-ups worden uitgevoerd (zelfs niet op &quot;Back-up nu&quot;) tenzij je een voorziening hebt ingesteld om de planner handmatig aan te roepen, of totdat deze is ingeschakeld.

en: No database tables found
nl: Geen database tabellen gevonden

en: No keys to allow remote sites to send backup data here have yet been created.
nl: Er zijn nog geen sleutels gemaakt om externe sites toe te staan back-up gegevens te verzenden.

en: No local copy present.
nl: Er is geen lokale kopie aanwezig.

en: No log files were found.
nl: Geen logbestanden gevonden.

en: No receiving sites have yet been added.
nl: Er zijn nog geen ontvangende sites toegevoegd.

en: No refresh token was received from Google.
nl: Er is geen verversing token ontvangen van Google.

en: No remote storage locations with valid options found.
nl: Geen externe opslag locatie met geldige opties gevonden.

en: No settings were found
nl: Er zijn geen instellingen gevonden

en: No settings were found - please go to the Settings tab and check your settings
nl: Er zijn geen instellingen gevonden - ga naar de Instellingen tab en controleer je instellingen

en: No such backup set exists
nl: Een dergelijk back-up bestand bestaat niet

en: No such command found.
nl: Geen opdracht gevonden.

en: No suitable backup set (that already contains a full backup of all the requested file component types) was found, to add increments to.
nl: Er is geen geschikte back-upset gevonden (die al een volledige back-up bevat van alle gevraagde typen bestandscomponenten) om increments aan toe te voegen.

en: None
nl: Geen

en: Northern Virginia (IAD)
nl: Noord Virginia (IAD)

en: Not Acceptable
nl: Niet acceptabel

en: Not Extended
nl: Niet uitgebreid

en: Not Found.
nl: Niet gevonden.

en: Not Implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Not Modified.
nl: Niet gewijzigd.

en: Not got any remote storage?
nl: Heb je geen externe opslag?

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
nl: Nog geen account (het is gratis)? Verkrijg er een!

en: Not yet got an account? Register your purchase to get one!
nl: Nog nog geen account? Registreer je aankoop om er een te krijgen!

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
nl: Niet alle cloudbackup-methodes vereisen SSL-autorisatie.

en: Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
nl: Merk op dat sommige cloud opslag providers dit niet toestaan (bijv. Dropbox), dus bij die providers heeft deze instelling geen effect.

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time.
nl: Opmerking: de voortgangsbalk hieronder is gebaseerd op stappen, NIET op tijd.

en: Nothing currently scheduled
nl: Momenteel niets gepland

en: Nothing to do: the site URL is already: %s
nl: Niets aan te doen: de URL van de site is al: %s

en: Nothing yet logged
nl: Nog niets gelogd

en: Notice
nl: Bericht

en: Now press Restore again to proceed.
nl: Druk nu weer op terugzetten om verder te gaan.

en: Now press Restore to proceed.
nl: Druk nu op Terugzetten om verder te gaan.

en: Now select a remote storage destination to protect against server-wide threats.
nl: Selecteer nu een externe opslagbestemming om te beschermen tegen server brede bedreigingen.

en: OK
nl: Ok

en: Often the result of too much data being encoded as a query-string of a GET request, in which it should be converted to a POST request.
nl: Vaak het resultaat van te veel gegevens die zijn gecodeerd als een query-string van een GET aanvraag, waarin het zou moeten worden omgezet naar een POST aanvraag.

en: Ok, you deserve it
nl: Ok, je verdient het

en: Old ABSPATH:
nl: Oud ABSPATH:

en: Old folder removal failed for some reason.
nl: Het verwijderen van oude mappen is om de een of andere reden mislukt.

en: Old folders successfully removed.
nl: Oude mappen met succes verwijderd.

en: Old table prefix:
nl: Oude tabel-prefix:

en: Once complete, backups will be sent securely to your %s.
nl: Eenmaal afgerond, worden back-ups veilig verzonden naar je %s.

en: Once the clone has finished deploying it, you will receive an email.
nl: Zodra de kloon klaar is met uitrollen, ontvang je een e-mail.

en: Once you have them, return here to connect to your account.
nl: Zodra je ze hebt, ga je hier terug om verbinding te maken met je account.

en: One Time Password (check your OTP app to get this password)
nl: Eenmalig wachtwoord (controleer je OTP app om dit wachtwoord te verkrijgen)

en: One VPS (Virtual Private Server) per clone, shared with nobody.
nl: Eén VPS (Virtual Private Server) per kloon, gedeeld met niemand.

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
nl: Na het scannen van de externe opslag zijn een of meer back-ups toegevoegd; let op: deze back-ups worden niet automatisch verwijderd door de 'retain'-instellingen; deze back-ups dienen handmatig verwijderd te worden.

en: Only allow this backup to be deleted manually (i.e. keep it even if retention limits are hit).
nl: Sta alleen toe dat deze back-up handmatig wordt verwijderd (d.w.z. bewaar hem zelfs als de retentie limieten zijn bereikt).

en: Only email the database backup
nl: De database back-up alleen e-mailen

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
nl: Alleen niet-versleutelde FTP wordt ondersteund door de standaardversie van UpdraftPlus.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
nl: Alleen de WordPress-database kan worden teruggezet; je zult de externe database handmatig moeten terugzetten.

en: Only the first site of the network will be accessible.
nl: Alleen de eerste site van het netwerk zal toegankelijk zijn.

en: Opera web browser
nl: Browser Opera

en: OptimizePress 2.0 encodes its contents, so search/replace does not work.
nl: OptimizePress 2.0 codeert de inhoud, dus zoeken / vervangen werkt niet.

en: Options (raw)
nl: Opties (raw)

en: Or if you have any issues or questions please leave us a support message
nl: Of als je problemen of vragen hebt, laat dan hier een ondersteuning bericht achter

en: Or if you prefer to self-host, then you can get the self-hosted version here.
nl: Of als je liever zelf host, dan kan je hier de zelf-gehoste versie downloaden.

en: Or to setup regular backups and remote storage, go to %1$s settings %2$s
nl: Of om regelmatige back-ups en externe opslag in te stellen, ga naar %1$s instellingen %2$s

en: Or, if they are in remote storage, you can connect that remote storage (in the "Settings" tab), save your settings, and use the "Rescan remote storage" link.
nl: Of, als ze zich in externe opslag bevinden, kan je die externe opslag verbinden (in de tab "Instellingen"), je instellingen opslaan en de link "Externe opslag opnieuw scannen" gebruiken.

en: Or, use an UpdraftClone key
nl: Of gebruik een UpdraftClone sleutel

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
nl: Je kunt ze ook handmatig in de UpdraftPlus folder plaatsen (meestal 'wp-content/updraft'), bijvoorbeeld mbv FTP, en vervolgens hierboven op 'Opnieuw scannen' klikken.

en: Organise backups with subfolders.
nl: Organiseer back-ups met submappen.

en: Other %s FAQs.
nl: Andere %s-FAQ's.

en: Other great plugins
nl: Andere geweldige plugins

en: Others
nl: Overig

en: Otherwise, cancel and correct any problems first.
nl: Annuleer anders eerst en corrigeer eventuele problemen.

en: Otherwise, you can try UpdraftVault for 1 month for only $1!
nl: Anders kan je UpdraftVault een maand proberen voor slechts $1!

en: Otherwise, you will want to upgrade your PHP version to at least 5.3 and take advantage of the search and replace feature.
nl: Anders wil je je PHP versie upgraden naar minstens 5.3 en gebruik maken van de zoek en vervang functie.

en: Otherwise, you will want to use below search and replace to search/replace the site address so that the site can be visited without https.
nl: Anders wil je onderstaand zoek en vervang gebruiken om het adres van de site te zoeken/vervangen, zodat de site zonder https bezocht kan worden.

en: PHP information
nl: PHP-informatie

en: Passive mode
nl: Passieve modus

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Path style
nl: Pad stijl

en: Payload Too Large
nl: Laadvermogen te groot

en: Peak memory usage
nl: Piekgebruik van geheugen

en: Perform a backup
nl: Voer een back-up uit

en: Perhaps you need to install an add-on?
nl: Misschien moet je een add-on installeren?

en: Perhaps you would want to login instead.
nl: Misschien zou je in plaats daarvan willen inloggen.

en: Permanent Redirect.
nl: Permanente omleiding.

en: Permanently deletes all UpdraftPlus settings and saved data, but not any stored backup sets.
nl: Verwijdert permanent alle UpdraftPlus instellingen en opgeslagen gegevens, maar geen opgeslagen back-up sets.

en: Permanently unavailable on Nov 12th, 2025
nl: Permanent niet beschikbaar vanaf 12 november 2025

en: Please allow time for the communications with the remote storage to complete.
nl: Houd rekening met de tijd die nodig is om de communicatie met de externe opslag te voltooien.

en: Please ask your webserver support how to upgrade your PHP and cURL library versions to use non-obsolete TLS versions.
nl: Vraag je webserver ondersteuning hoe je je PHP en cURL bibliotheek versies kunt upgraden om niet verouderde TLS versies te gebruiken.

en: Please check out UpdraftPlus Premium.
nl: Kijk eens naar UpdraftPlus Premium.

en: Please check the backup directory and ensure it is writable so that backups may continue.
nl: Controleer de back-up folder en zorg ervoor dat deze beschrijfbaar is, zodat de back-ups door kunnen gaan.

en: Please check the error log for more details
nl: Controleer de fout log voor meer informatie

en: Please check the following:
nl: Controleer het volgende:

en: Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
nl: Controleer je logingegevens en als deze correct zijn, probeer dan een andere bucket naam (een andere %s gebruiker kan je naam al hebben).

en: Please check your access credentials.
nl: Controleer de inloggegevens.

en: Please check your permissions and try again.
nl: Controleer je rechten en probeer het nogmaals.

en: Please choose a valid UpdraftPlus export file.
nl: Kies een geldig UpdraftPlus export bestand.

en: Please confirm your credentials.
nl: Bevestig je inloggegevens.

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
nl: Raadpleeg deze FAQ als je problemen met back-uppen ondervindt.

en: Please contact your hosting company (%s) if you require further support.
nl: Neem contact op met je hosting provider (%s) als je verdere ondersteuning nodig hebt.

en: Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
nl: Neem contact op met de ondersteuning van je webhostingprovider en vraag hen om dit in te schakelen.

en: Please contact your web hosting provider's support.
nl: Neem contact op met de ondersteuning van je webhostingprovider.

en: Please create a new Google Drive project and reconnect with UpdraftPlus.
nl: Maak een nieuw Google Drive project aan en maak opnieuw verbinding met UpdraftPlus.

en: Please do not file any support requests; there is no alternative.
nl: Dien geen ondersteuningsaanvragen in; er is geen alternatief.

en: Please do not refresh or close this page while migration is running.
nl: Ververs of sluit deze pagina niet terwijl de migratie wordt uitgevoerd.

en: Please enter a file extension, like zip
nl: Voer een bestandsextensie in, zoals zip

en: Please enter a valid URL
nl: Voer een geldige URL in

en: Please enter a valid URL e.g http://example.com
nl: Voer een geldige URL in bijv. http://example.com

en: Please enter a valid URL to proceed.
nl: Voer een geldige URL in om verder te gaan.

en: Please enter a valid file extension
nl: Voer een geldige bestandsextensie in

en: Please enter a valid file name prefix
nl: Voer een geldig voorvoegsel in voor de bestandsnaam

en: Please enter characters that begin the filename which you would like to exclude
nl: Voer tekens in die beginnen met de bestandsnaam die je wilt uitsluiten

en: Please enter part of the file name
nl: Geef een deel van de bestandsnaam in

en: Please enter the URL where your UpdraftCentral dashboard is hosted.
nl: Voer de URL in waar je UpdraftCentral dashboard wordt gehost.

en: Please enter the email to proceed.
nl: Voer de e-mail in om verder te gaan.

en: Please enter the endpoint in the format "%s".
nl: Voer het endpoint in het format "%s" in.

en: Please enter the password to proceed.
nl: Voer het wachtwoord in om verder te gaan.

en: Please enter the site URL to proceed.
nl: Voer de site-URL in om verder te gaan.

en: Please enter your %s email address
nl: Je %s e-mailadres invoeren

en: Please enter your %s password
nl: Geef je %s wachtwoord

en: Please fill in the required information.
nl: Voer de vereiste informatie in.

en: Please follow this link to open %s in a new window.
nl: Volg deze link om %s te openen in een nieuw venster.

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
nl: Geef deze sleutel een naam (vermeld bv de site waarvoor hij dient):

en: Please kindly check your permission and try again.
nl: Controleer je toestemming en probeer het opnieuw.

en: Please read %1$s for use of our %2$s authorization app (none of your backup data is sent to us).
nl: Lees %1$s voor gebruik van onze autorisatie app %2$s (geen van je back-up gegevens is naar ons verzonden).

en: Please read this link for important information on this process.
nl: Lees deze link voor belangrijke informatie over dit proces.

en: Please refresh the settings page and try again
nl: Vernieuw de instellingen pagina en probeer het opnieuw

en: Please reload the settings page before trying to save settings.
nl: Laad de instellingenpagina opnieuw voordat je de instellingen probeert op te slaan.

en: Please renew as soon as possible!
nl: Vernieuw zo snel mogelijk!

en: Please select a file/folder which you would like to exclude
nl: Selecteer een bestand/map die je wilt uitsluiten

en: Please select a folder in which the files/directories you would like to exclude are located
nl: Selecteer een map waarin de bestanden/folders staan die je zou willen uitsluiten

en: Please select a migration type to proceed.
nl: Een migratietype selecteren om verder te gaan.

en: Please select at least one, and then try again.
nl: Selecteer er ten minste één, en probeer het opnieuw.

en: Please specify the Microsoft OneDrive folder name, not the URL.
nl: Geef de Microsoft OneDrive mapnaam op, niet de URL.

en: Please start the migration again.
nl: Start de migratie opnieuw.

en: Please supply the requested information, and then continue.
nl: Vul de gevraagde informatie in, en ga daarna verder.

en: Please try again after a few minutes.
nl: Probeer het over enkele minuten opnieuw.

en: Please try again later.
nl: Probeer het later opnieuw.

en: Please try again.
nl: Probeer het opnieuw.

en: Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
nl: Probeer er zeker van te zijn dat het bericht die je ziet van UpdraftPlus komt voordat je een ondersteuningsaanvraag indient.

en: Please wait while the system generates and registers an encryption key for your website with UpdraftCentral Cloud.
nl: Even geduld terwijl het systeem een encryptiesleutel voor je site genereert en registreert met UpdraftCentral Cloud.

en: Please wait while you are redirected to UpdraftCentral Cloud.
nl: Even geduld terwijl je wordt omgeleid naar UpdraftCentral Cloud.

en: Possible causes include that the link points to an invalid or inaccessible location.
nl: Mogelijke oorzaken zijn dat de link naar een ongeldige of ontoegankelijke locatie wijst.

en: Pre-update backups
nl: Pre update back-ups

en: Precondition Failed
nl: Voorwaarde mislukt

en: Precondition Required
nl: Vereiste voorwaarde

en: Premium
nl: Premium versie

en: Premium / Extensions
nl: Premium / extensies

en: Premium / Find out more
nl: Premium / Meer informatie

en: Premium / Pro Support
nl: Premium / Pro ondersteuning

en: Premium Support
nl: Premium ondersteuning

en: Preparing backup files
nl: Back-up bestanden voorbereiden

en: Press here to download or browse
nl: Druk hier om te downloaden of te bladeren

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
nl: Klik hier om in je UpdraftPlus folder (op je web hosting ruimte) te zoeken naar nieuwe back-up sets die geüploadet zijn.

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
nl: Klik hier om binnen je externe opslagmethoden te zoeken naar bestaande back-up sets (vanaf elke site, als ze in dezelfde map zijn opgeslagen).

en: Press here to run a manual backup.
nl: Druk hier om een handmatige back-up uit te voeren.

en: Press here to save your settings.
nl: Klik hier om je instellingen op te slaan.

en: Press here to start!
nl: Klik hier om te starten!

en: Press the buttons...
nl: Druk op de knoppen…

en: Press this button to take a tour of the plugin.
nl: Druk op deze knop om een rondleiding door de plugin te krijgen.

en: Previously called "Request Entity Too Large".
nl: Voorheen "Request entity too large" genoemd.

en: Proceed with update
nl: Ga door met updaten

en: Processed plugin:
nl: Verwerkte plugin:

en: Processing
nl: In behandeling

en: Processing files - please wait...
nl: Bestanden verwerken - even geduld...

en: Processing table (%s)
nl: Verwerken van tabel (%s)

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: Protect your WordPress investment with premium features, or check out our other 5* rated  plugins below:
nl: Bescherm je WordPress investering met premium functies of bekijk onze andere 5* gewaardeerde  plugins hieronder:

en: Provides expert help and support from the developers whenever you need it.
nl: Biedt deskundige hulp en ondersteuning van de ontwikkelaars wanneer je het nodig hebt.

en: Proxy Authentication Required
nl: Proxy authenticatie vereist

en: Pruning old backup sets
nl: Oude back-up sets verwijderen

en: Public key was sent to:
nl: Publieke sleutel is verzonden naar:

en: Quality add-ons for WooCommerce.
nl: Kwalitatieve add-ons voor WooCommerce.

en: Quota:
nl: Quotum:

en: Range Not Satisfiable
nl: Bereik niet bevredigbaar

en: Rather than test things on your live site, you can UpdraftClone it, and then throw away your clone when done.
nl: In plaats van dingen te testen op je live site, kun je een UpdraftClone maken en dan je kloon weggooien als je klaar bent.

en: Raw backup history
nl: Onbewerkte back-up geschiedenis

en: Re-check it, then follow the link to authenticate again.
nl: Vink het opnieuw aan en volg dan de link om je opnieuw te authenticeren.

en: Read %s documentation here.
nl: Lees %s documentatie hier.

en: Read FAQs here.
nl: Lees de FAQ's hier.

en: Read more
nl: Lees verder

en: Read more about %s here.
nl: Lees hier meer over %s.

en: Read more about Easy Updates Manager
nl: Lees meer over Easy Updates Manager

en: Read more about bucket access style
nl: Lees meer over de stijl van bucket toegang

en: Read more about it here.
nl: Lees er hier meer over.

en: Read more about signature version
nl: Lees meer over handtekening versie

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
nl: Lees deze pagina voor een overzicht met mogelijke oorzaken en oplossingen.

en: Receiving site data
nl: Ontvangen van sitegegevens

en: Recommended: optimize your database with WP-Optimize.
nl: Aanbevolen: optimaliseer je database met WP-Optimize.

en: Reducing your database size with WP-Optimize helps to maintain a fast, efficient, and user-friendly website.
nl: Het verkleinen van je database grootte met WP-Optimize helpt bij het behouden van een snelle, efficiënte en gebruiksvriendelijke site.

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh connection
nl: Vernieuw de verbinding

en: Refresh current status
nl: Huidige status vernieuwen

en: Region
nl: Regio

en: Region: %s
nl: Regio: %s

en: Registration successful.
nl: Registratie gelukt.

en: Reliable
nl: Betrouwbaar

en: Remote files deleted:
nl: Externe bestanden verwijderd:

en: Remote path
nl: Extern pad

en: Remote storage
nl: Externe opslag

en: Remote storage authentication
nl: Externe opslag authenticatie

en: Remote storage method and instance id are required for authentication.
nl: Externe opslagmethode en instantie ID zijn vereist voor authenticatie.

en: Remote storage: %s
nl: Externe opslag: %s

en: Remove and deactivate
nl: Verwijderen en deactiveer

en: Remove old directories
nl: Oude mappen verwijderen

en: Remove old folders
nl: Oude mappen verwijderen

en: Remove plugin settings
nl: Plugin instellingen verwijderen

en: Replace with
nl: Vervang door

en: Reporting
nl: Rapportage

en: Request Header Fields Too Large
nl: Header velden aanvraag te groot

en: Request Timeout
nl: Time-out aanvraag

en: Requested character set (%1$s) is not present - changing to %2$s.
nl: Aangevraagde karakterset (%1$s) is niet aanwezig - wijzigen naar %2$s.

en: Requested table collation (%1$s) is not present - changing to %2$s. | Requested table collations (%1$s) are not present - changing to %2$s.
nl[0]: Gevraagde sortering van tabellen (%1$s) is niet aanwezig - overschakelen naar %2$s.
nl[1]: Gevraagde sortering van tabellen (%1$s) is niet aanwezig - overschakelen naar %2$s.

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
nl: De gevraagde tabel engine (%s) is niet beschikbaar - overstappen naar MyISAM.

en: Requesting UpdraftCentral Key.
nl: UpdraftCentral sleutel aanvragen.

en: Requesting start of backup...
nl: Verzoek om back-up te starten...

en: Required data URI is either missing or invalid.
nl: Vereiste gegevens URI ontbreekt of is ongeldig.

en: Rescan local folder for new backup sets
nl: Opnieuw in de lokale map zoeken naar nieuwe back-up sets

en: Rescan remote storage
nl: Scan de externe opslag opnieuw

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
nl: Opnieuw scannen (zoeken naar back-ups die je handmatig naar de interne back-up opslag geüploadet hebt)...

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
nl: Opnieuw zoeken naar back-up sets op lokale en externe opslag...

en: Reset tour
nl: Rondleiding herstarten

en: Restoration
nl: Renovatie

en: Restoration progress:
nl: Voortgang herstelproces:

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore backup
nl: Back-up terugzetten

en: Restore error:
nl: Herstel fout:

en: Restore files from
nl: Herstel bestanden van

en: Restoring %1$s files out of %2$s
nl: %1$s van %2$s bestanden aan het terugzetten

en: Restoring stored routine: %s
nl: Opgeslagen routine aan het herstellen: %s

en: Restoring table: %s
nl: Tabel terugzetten %s

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
nl: De database wordt teruggezet (op een grote site kan dit lang duren). Als er een timeout optreedt, wat kan gebeuren als de hostingprovider het aantal serverbronnen beperkt heeft, dien je een andere manier te gebruiken, bijvoorbeeld mbv phpMyAdmin...

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
nl: Terugzetten vervangt de thema's, plugins, uploads, database en/of andere folders met inhoud van deze site (afhankelijk van wat er in de back-up set staat en je selectie).

en: Retain this many scheduled database backups
nl: Bewaar zoveel geplande database back-ups

en: Retain this many scheduled file backups
nl: Bewaar zoveel geplande bestand back-ups

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
nl: Ophalen (indien nodig) en back-up bestanden voorbereiden...

en: Return to %s configuration
nl: Terug naar configuratie %s

en: Return to UpdraftPlus Configuration
nl: Terugkeren naar de UpdraftPlus configuratie

en: Return to UpdraftPlus configuration
nl: Terugkeren naar de UpdraftPlus configuratie

en: Rows examined:
nl: Onderzochte rijen:

en: Rows per batch
nl: Rijen per batch

en: Runs on capacity from a leading cloud computing provider.
nl: Draait op de capaciteit van een toonaangevende leverancier van cloud computing.

en: S3 (Compatible)
nl: S3 (compatibel)

en: SQL update commands run:
nl: SQL update commando's worden uitgevoerd:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save %1$s with code %2$s
nl: Opgeslagen %1$s met code %2$s

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save money - back up to the infrequent storage class with Premium.
nl: Opslaan - Maak een back-up naar de klasse met weinig opslag met Premium.

en: Save time and boost SEO!
nl: Bespaar tijd en verbeter SEO!

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: Search
nl: Zoeken

en: Search / replace database
nl: Zoek / vervang database

en: Search and replace site location in the database (migrate)
nl: Site locatie in de database zoeken en vervangen (migreren)

en: Search and replacing table:
nl: Tabel zoeken en vervangen:

en: Search for
nl: Zoeken naar

en: Search for table
nl: Zoeken naar tabel

en: Searching for backups...
nl: Zoeken naar back-ups...

en: Secure
nl: Veilig

en: Secure your WordPress website with AIOS.
nl: Beveilig je WordPress site met AIOS.

en: Secure your backups
nl: Beveilig je back-ups

en: Security check failed; try refreshing the page.
nl: Beveiliging mislukt; probeer de pagina te verversen.

en: Security check.
nl: Veiligheidscontrole.

en: See Other.
nl: Zie andere.

en: See our documentation on how to carry out a normal migration here
nl: Bekijk hier onze documentatie over het uitvoeren van een normale migratie

en: See premium features
nl: Bekijk de Premium functies

en: See the browser console log for more information.
nl: Controleer de browser console log voor meer informatie.

en: See this FAQ also.
nl: Bekijk dit ook in de FAQ.

en: Select 'Web Application' as the application type.
nl: Selecteer 'Webapplicatie' als type toepassing.

en: Select All
nl: Selecteer alles

en: Select Files
nl: Selecteer bestanden

en: Select a file to view information about it
nl: Een bestand selecteren om informatie over te bekijken

en: Select a file/folder which you would like to exclude
nl: Selecteer een bestand/map die je wilt uitsluiten

en: Select a way to exclude files or directories from the backup
nl: Selecteer een manier om bestanden of folders uit te sluiten van de back-up

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select all backups
nl: Alle back-ups selecteren

en: Select existing folder
nl: Selecteer bestaande map

en: Select the folder in which the files or sub-directories you would like to exclude are located
nl: Selecteer de map waarin de bestanden of de sub-folders staan die je wil uitsluiten zijn geplaatst

en: Select the remote storage destinations you want to upload this backup set to
nl: Selecteer de bestemmingen voor opslag op afstand waar je deze back-up set naar wilt uploaden

en: Select what you want to backup
nl: Selecteer wat je wilt back-uppen

en: Selected media has been deleted successfully.
nl: De geselecteerde media is succesvol verwijderd.

en: Self-hosted and privacy-friendly WordPress statistics.
nl: Zelf gehoste en privacy-vriendelijke WordPress statistieken.

en: Self-hosted dashboard
nl: Zelf-gehost dashboard

en: Send
nl: Verzenden

en: Send a backup to another site
nl: Een back-up naar een andere site verzenden

en: Send a new backup
nl: Verzend een nieuwe back-up

en: Send a report only when there are warnings/errors
nl: Stuur alleen een rapport als er waarschuwingen/fouten zijn

en: Send existing backup
nl: Bestaande back-up verzenden

en: Send this backup to remote storage
nl: Stuur deze back-up naar de externe opslag

en: Send to site:
nl: Verzend naar site:

en: Sending Your Backup To Remote Storage
nl: De back-up wordt gekopieerd naar de externe opslag

en: Sending files to remote site
nl: Bestanden verzenden naar externe site

en: Service Unavailable
nl: Dienst niet beschikbaar

en: Set exact times to create or delete backups.
nl: Stel exacte tijden in om back-ups te maken of verwijderen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved successfully.
nl: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Show all backups...
nl: Toon alle back-ups...

en: Show expert settings
nl: Toon de expert instellingen

en: Show more backups...
nl: Toon meer back-ups...

en: Show raw backup and file list
nl: Toon onbewerkte backup- en bestandenlijst

en: Show the options
nl: De mogelijkheden tonen

en: Sign in with %s
nl: Login met %s

en: Sign up
nl: Aanmelden

en: Signature version
nl: Handtekening versie

en: Simple Migration
nl: Eenvoudige migratie

en: Simple Migration (copy a site using WordPress login details)
nl: Eenvoudige migratie (kopieer een site met gebruik van de login details van WordPress)

en: Simple Migration (move your site with just login details)
nl: Eenvoudige migratie (verplaats je site met alleen login details)

en: Simple, safe, and hassle-free.
nl: Eenvoudig, veilig en probleemloos.

en: Site data has been deployed
nl: Sitegegevens zijn geïmplementeerd

en: Site data received
nl: Sitegegevens ontvangen

en: Site home:
nl: Homepage van de site:

en: Site information
nl: Site informatie

en: Site information updated successfully
nl: Site informatie succesvol geüpdatet

en: Site information:
nl: Site informatie:

en: Site size
nl: Site grootte

en: Size: %s MB
nl: Grootte: %s MB

en: Skip this step
nl: Deze stap overslaan

en: Skipped tables:
nl: Overgeslagen tabellen:

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation.
nl: Overslaan van herstel van WordPress core bij het importeren van een enkele site in een multisite installatie.

en: Skipping table %1$s: already restored on a prior run; next table to restore: %2$s
nl: Tabel %1$s overslaan: al teruggezet tijdens een vorige uitvoering; volgende tabel om terug te zetten: %2$s

en: Skipping table %s: this table will not be restored
nl: Tabel overslaan %s: deze tabel wordt niet teruggezet

en: Skipping table %s: user has chosen not to restore this table
nl: Tabel %s overslaan: gebruiker wil deze tabel niet herstellen

en: Skipping: this archive was already restored.
nl: Overslaan: dit archief is al teruggezet.

en: So far %1$s data archives totalling %2$s have been received
nl: Tot nu toe zijn %1$s gegevensarchieven voor een totaal van %2$s ontvangen

en: So, go to the "Plugins" page, de-activate and de-install UpdraftPlus, and then try again.
nl: Ga dus naar de "Plugins" pagina, deactiveer en de-installeer UpdraftPlus en probeer het opnieuw.

en: Some backup plugins can't restore a backup, so Premium allows you to restore backups from other plugins.
nl: Sommige back-up plugins kunnen geen back-up terugzetten, dus met Premium staat je toe back-ups van andere plugins te herstellen.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
nl: Sommige bestanden worden nog gedownloadet of verwerkt - even geduld.

en: Some users were asked to reset their passwords as part of a recent website migration.
nl: Sommige gebruikers werd gevraagd hun wachtwoorden te resetten als onderdeel van een recente migratie van sites.

en: Something went wrong
nl: Er is iets fout gegaan

en: Sophisticated reporting and emailing capabilities.
nl: Geavanceerde rapportage- en e-mailmogelijkheden.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken.

en: Sorry, you do not have enough privilege to execute the requested action.
nl: Je hebt niet genoeg rechten om de gevraagde actie uit te voeren.

en: Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins.
nl: Specifiek ben je op zoek naar de component die uitvoer verstuurt (waarschijnlijk PHP waarschuwingen/fouten) voordat de pagina begint.

en: Speed up and optimize your WordPress website.
nl: Versnel en optimaliseer je WordPress site.

en: Split archives every:
nl: Splits archieven om de:

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
nl: Splits de regel om overschrijding van de maximum pakket grootte te vermijden

en: Start %s Subscription
nl: Laat %s abonnement ingaan

en: Start %s Trial
nl: Begin %s proefperiode

en: Start Subscription
nl: Begin een abonnement

en: Start Trial
nl: Begin proefperiode

en: Start a %s UpdraftVault Subscription
nl: Laat %s UpdraftVault abonnement ingaan

en: Start backup
nl: Back-up starten

en: Stay here
nl: Blijf hier

en: Still on the fence?
nl: Nog steeds aan het twijfelen?

en: Store your backups with us
nl: Sla je back-ups bij ons op

en: Subsequent requests by the client are permissible.
nl: Latere aanvragen van de klant zijn toegestaan.

en: Success
nl: Gelukt

en: Success:
nl: Gelukt:

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
nl: Gelukt: er is met succes ingelogd en de mogelijkheid een bestand aan te maken in de aangegeven folder (inlog-type) is bevestigd:

en: Successful
nl: Succesvol

en: Successful with warnings
nl: Succesvol met waarschuwingen

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
nl: Er is onvoldoende informatie over de lopende terugzet bewerking gevonden.

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Table %1$s has very many rows (%2$s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup.
nl: Tabel %1$s heeft erg veel rijen (%2$s) - we hopen dat de hosting provider je voldoende gegevensbronnen geeft om die tabel te dumpen in de back-up.

en: Table name
nl: Tabel naam

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
nl: Voorvoegsel tabel is gewijzigd: %s tabel veld(en) overeenkomstig gewijzigd:

en: Table prefix:
nl: Tabel voorvoegsel:

en: Tables examined:
nl: Tabellen onderzocht:

en: Take Tour
nl: Start rondleiding

en: Take a new backup
nl: Maak een nieuwe back-up

en: Take an incremental backup
nl: Maak een incrementele back-up

en: Takes just the time needed to create a backup and send it.
nl: Kost slechts de tijd die nodig is om een back-up te maken en deze te verzenden.

en: Tells the client to look at (browse to) another URL.
nl: Vertelt de klant om naar een andere URL te kijken (bladeren naar).

en: Temporary Redirect.
nl: Tijdelijke omleiding.

en: Temporary clones of WordPress subdomain multisite installations are not yet supported.
nl: Tijdelijke klonen van WordPress subdomein multisite installaties worden nog niet ondersteund.

en: Tenant
nl: Container

en: Test %s Settings
nl: Instellingen %s testen

en: Testing %s Settings...
nl: %s instellingen testen...

en: Testing connection...
nl: Verbinding testen...

en: Thank you for installing UpdraftPlus!
nl: Bedankt voor het installeren van UpdraftPlus!

en: Thank you for taking the tour.
nl: Bedankt voor het doorlopen van de tour.

en: Thank you so much!
nl: Heel erg bedankt!

en: That is safe - all your settings and backups will be retained.
nl: Dat is veilig - al je instellingen en back-ups blijven bewaard.

en: That you are attempting to upload a zip file previously created by UpdraftPlus.
nl: Dat je een zip bestand probeert te uploaden dat eerder is gemaakt door UpdraftPlus.

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it.
nl: De %s authenticatie kon niet doorgaan, omdat iets anders op je site de authenticatie verstoort.

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
nl: De connectie %s duurde te lang; als je de server correct opgegeven hebt, wordt dit vaak veroorzaakt door de firewall die de verbinding blokkeert - je kunt dit het beste navragen bij de hostingprovider.

en: The %s object was not found
nl: Object %s is niet gevonden

en: The 'All-In-One' Security plugin from TeamUpdraft.
nl: De 'All-In-One' beveiliging plugin van TeamUpdraft.

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
nl: De knop 'Back-up nu' is uitgeschakeld omdat je geen schrijfrechten hebt in de back-up map (ga naar de tab 'Instellingen' voor de juiste instellingen).

en: The AWS access key looks to be wrong (valid %s access keys begin with "AK")
nl: De AWS toegangssleutel ziet er verkeerd uit (geldige %s toegangsleutels beginnen met "AK")

en: The Database connection has been closed and cannot be reopened.
nl: De database connectie is verbroken en kan niet opnieuw worden verbonden.

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised.
nl: De PHP instelling op deze webserver staat alleen toe dat PHP %s uitgevoerd wordt en staat niet toe dat deze limiet wordt verhoogd.

en: The URI provided was too long for the server to process
nl: De opgegeven URI was te lang voor de server om te verwerken

en: The UpdraftPlus directory in wp-content/plugins has white-space in it; WordPress does not like this.
nl: De UpdraftPlus folder in wp-content/plugins heeft witruimte; WordPress houdt hier niet van.

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
nl: De map WordPress inhoud (wp-content) is niet gevonden in dit zip bestand.

en: The above includes all WordPress file directories, except for WordPress core which you can download afresh from WordPress.org.
nl: Het bovenstaande bevat alle mappen met WordPress bestanden, behalve WordPress core die je opnieuw kunt downloaden van WordPress.org.

en: The amount of database tables scanned is near or over the php_max_input_vars value so some tables maybe truncated.
nl: Het aantal gescande databasetabellen ligt dichtbij of boven de php_max_input_vars waarde, dus sommige tabellen kunnen worden afgekapt.

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
nl: De hoeveelheid geheugen (RAM) die toegekend is voor PHP is zeer laag (%s MB) - verhoog deze limiet om toekomstige fouten door te weinig geheugen te voorkomen (neem contact op met de hostingprovider voor meer hulp)

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%1$s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %2$s seconds or more)
nl: De toegestane werkingstijd voor WordPress plugins is zeer kort (%1$s seconden) - Je kunt deze het beste verhogen om te vermijden dat back-ups mislukken door tijdgebrek (neem contact op met je hostingprovider voor hulp - Het betreft de PHP instelling 'max_execution_time'; de aanbevolen waarde is %2$s seconden of meer)

en: The attempt to copy to the clipboard failed.
nl: De poging om naar het klembord te kopiëren is mislukt.

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
nl: De poging om de back-up via e-mail te verzenden is mislukt (waarschijnlijk was de back-up te groot voor deze methode)

en: The attempt to undo the double-compression failed.
nl: De poging de dubbele compressie ongedaan te maken is mislukt.

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
nl: De poging de dubbele compressie ongedaan te maken is gelukt.

en: The available memory on the server.
nl: Het beschikbaar geheugen op de server.

en: The backup archive files have been processed, but with some errors.
nl: De back-up archiefbestanden zijn verwerkt, maar met enkele fouten.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings.
nl: De back-up archiefbestanden zijn verwerkt, maar met enkele waarschuwingen.

en: The backup archive files have been successfully processed.
nl: De back-up archief bestanden zijn succesvol verwerkt.

en: The backup archive for this file could not be found.
nl: Het back-uparchief voor dit bestand kon niet worden gevonden.

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
nl: De back-up poging is afgerond, zo te zien zonder succes

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
nl: De back-up folder is niet schrijfbaar (of de schijfruimte is vol) - de back-up van de database zal naar verwachting binnenkort mislukken.

en: The backup has finished running
nl: De back-up heeft het uitvoeren afgerond

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
nl: De back-up is niet afgemaakt; er is een hervatting gepland

en: The backup is being aborted for a repeated failure to progress.
nl: De back-up wordt afgebroken wegens herhaaldelijk mislukkingen om verder te gaan.

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
nl: De back-up gegevens bevatten geen informatie over de precieze grootte van dit bestand.

en: The backup succeeded (with warnings) and is now complete
nl: De back-up is gelukt (met waarschuwingen) en is nu afgerond

en: The backup succeeded and is now complete
nl: De back-up is geslaagd en is nu afgerond

en: The backup was aborted
nl: De back-up is afgebroken

en: The backup was aborted by the user
nl: Het maken van de back-up is gestopt door de gebruiker

en: The client MAY repeat the request without modifications at any later time.
nl: De klant KAN de aanvraag zonder wijzigingen op een later tijdstip herhalen.

en: The client has asked for a portion of the file (byte serving), but the server cannot supply that portion
nl: De klant heeft om een deel van het bestand gevraagd (byte serving), maar de server kan dat deel niet leveren

en: The client has been deleted from the Google Drive API console.
nl: De klant is verwijderd uit de Google Drive API console.

en: The client must first authenticate itself with the proxy.
nl: De klant moet zich eerst authenticeren bij de proxy.

en: The client needs to authenticate to gain network access
nl: De klant moet zich authenticeren om toegang te krijgen tot het netwerk

en: The client should switch to a different protocol such as TLS/1.3, given in the Upgrade header field.
nl: De client moet overschakelen naar een ander protocol zoals TLS/1.3, gegeven in het Upgrade header veld.

en: The clone has been provisioned, and its data has been sent to it.
nl: De kloon is voorzien en de gegevens zijn er naartoe gestuurd.

en: The command can only be executed by a network admin.
nl: Het commando kan alleen worden uitgevoerd door een netwerkbeheerder.

en: The command is either not found or not allowed.
nl: Het commando is niet gevonden of niet toegestaan.

en: The communication with %s was encrypted.
nl: De communicatie met %s was versleuteld.

en: The communication with %s was not encrypted.
nl: De communicatie met %s was niet versleuteld.

en: The creation of your clone should now begin, and your WordPress username and password will be displayed below when ready.
nl: Het maken van je kloon zou nu moeten beginnen, en als die klaar is worden je WordPress gebruikersnaam en wachtwoord hieronder getoond.

en: The creation of your data for creating the clone should now begin.
nl: Het maken van de kloon van je gegevens zou nu moeten beginnen.

en: The database backup has failed
nl: De database back-up is mislukt

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
nl: De database back-up gebruikt MySQL functies die niet beschikbaar zijn in de oudere MySQL versie (%s) die gebruikt wordt voor deze site.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
nl: Dit databasebestand lijkt twee keer gecomprimeerd te zijn - waarschijnlijk was de webserver van de site waarvan je dit bestand gedownload hebt, verkeerd geconfigureerd.

en: The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
nl: Het database bestand is versleuteld, maar je hebt geen codeersleutel ingevoerd.

en: The database file is encrypted.
nl: Het databasebestand is versleuteld.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
nl: De database is te klein om een geldige WordPress database te kunnen zijn (grootte: %s kB).

en: The database scan was taking too long and consequently the list of all tables in the database could not be completed.
nl: Het scannen van de database duurde te lang en daardoor kon de lijst van alle tabellen in de database niet worden afgerond.

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character set (%s) which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character sets (%s) which you are trying to import.
nl[0]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, biedt geen ondersteuning voor de tekenset (%s) die je probeert te importeren.
nl[1]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, biedt geen ondersteuning voor de tekensets (%s) die je probeert te importeren.

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the collation (%s) used in the database which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support multiple collations (%s) used in the database which you are trying to import.
nl[0]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, biedt geen ondersteuning voor de sortering (%s) die wordt gebruikt in de database die je probeert te importeren.
nl[1]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, ondersteunt geen meerdere sorteringen (%s) die worden gebruikt in de database die je probeert te importeren.

en: The decryption key used:
nl: De gebruikte decodeersleutel:

en: The default value is %s megabytes.
nl: De standaardwaarde is %s megabytes.

en: The description below is sufficient for more expert users.
nl: De onderstaande beschrijving is voldoende voor meer ervaren gebruikers.

en: The destination site is now a copy of this site.
nl: De doel-site is nu een kopie van deze site.

en: The destination site may be overwritten.
nl: De doel-site kan worden overschreven.

en: The directory does not exist
nl: Deze folder bestaat niet

en: The directory does not exist, and the attempt to create it failed
nl: De map bestaat niet en de poging om deze te maken is mislukt

en: The download link is broken or the backup file is no longer available
nl: De download link werkt niet of het back-up bestand is niet langer beschikbaar

en: The download link is broken, you may have clicked the link from untrusted source
nl: De download link werkt niet, je hebt mogelijk de link geklikt op een niet vertrouwde bron

en: The email protocol does not allow a remote backup to be retrieved from an email that has been sent.
nl: Het e-mail protocol staat niet toe dat een externe back-up wordt opgehaald uit een e-mail die is verzonden.

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
nl: De ingevoerde sleutel hoort niet bij een externe site (deze hoort bij deze).

en: The entered key was corrupt - please try again.
nl: De ingevoerde sleutel is beschadigd. Probeer het opnieuw.

en: The entered key was the wrong length - please try again.
nl: De ingevoerde sleutel had de verkeerde lengte - probeer het opnieuw.

en: The error reported by %s was:
nl: De door %s gerapporteerde fout was:

en: The exclusion rule which you are trying to add already exists
nl: De uitsluitingsregel die je probeert toe te voegen bestaat al

en: The expected file %s is missing from your UpdraftPlus installation.
nl: Het verwachte bestand %s ontbreekt in je UpdraftPlus installatie.

en: The file %s has a "byte order mark" (BOM) at its beginning. | The files %s have a "byte order mark" (BOM) at their beginning.
nl[0]: Het bestand %s heeft aan het begin een "byte ordermark" (BOM).
nl[1]: De bestanden %s hebben aan het begin een "byte ordermark" (BOM).

en: The file failed to upload.
nl: Het bestand is niet geüpload.

en: The file was uploaded.
nl: Het bestand is geüploadet.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
nl: De map bestaat, maar de webserver heeft niet de juiste rechten om naar deze map te schrijven.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it.
nl: De map is aangemaakt, maar we moesten de bestandsrechten wijzigen in 777 (world-writable) om ernaar te kunnen schrijven.

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
nl: Het volgende kan niet automatisch worden teruggezet: "%s".

en: The following remote storage (%s) has only been partially configured, if you are having problems you can try to manually authorise at the UpdraftPlus settings page.
nl: De volgende externe opslag (%s) is slechts gedeeltelijk geconfigureerd, als je problemen ondervindt, kun je proberen deze handmatig te autoriseren op de UpdraftPlus instellingenpagina.

en: The following remote storage (%s) has only been partially configured, manual authorization is not supported with this remote storage, please try again and if the problem persists contact support.
nl: De volgende externe opslag (%s) is slechts gedeeltelijk geconfigureerd, handmatige autorisatie wordt niet ondersteund met deze externe opslag, probeer het opnieuw en neem contact op met ondersteuning als het probleem zich blijft voordoen.

en: The following remote storage options are configured.
nl: De volgende externe opslag locaties zijn geconfigureerd.

en: The given file was not found, or could not be read.
nl: Het opgegeven bestand is niet gevonden, of kon niet worden gelezen.

en: The higher the value, the more server resources are required to create the archive.
nl: Hoe hoger de waarde, des te meer serverbronnen er nodig zijn om het archief te maken.

en: The key referred to was unknown.
nl: De sleutel waarnaar werd verwezen was onbekend.

en: The key was copied to the clipboard.
nl: De sleutel is gekopieerd naar het klembord.

en: The key was successfully added.
nl: De sleutel is succesvol toegevoegd.

en: The latest update for this %s has not been tested with the WordPress version installed on the remote site and may have compatibility issues when used.
nl: De laatste update voor deze %s is niet getest met de geïnstalleerde WordPress versie op de externe site en kan compatibiliteitsproblemen veroorzaken bij gebruik.

en: The latest update for this %s is not compatible with the PHP version installed on the remote site.
nl: De laatste update voor deze %s is niet compatibel met de geïnstalleerde PHP versie op de externe site.

en: The latest update for this %s is not compatible with the WordPress version installed on the remote site.
nl: De laatste update voor deze %s is niet compatibel met de geïnstalleerde WordPress versie op de externe site.

en: The list of existing sites has been removed
nl: De lijst met bestaande sites is verwijderd

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
nl: De locatie van deze folder wordt ingesteld in de expert instellingen op de tab 'Instellingen'.

en: The log file could not be read.
nl: Het logbestand kon niet uitgelezen worden.

en: The log file has been attached to this email.
nl: Het logbestand zit in de bijlage van deze e-mail.

en: The minimum PHP version supported by this %1$s is %2$s.
nl: De minimale PHP versie ondersteund door deze %1$s is %2$s.

en: The minimum WordPress version supported by this %1$s is %2$s.
nl: De minimale WordPress versie ondersteund door deze %1$s is %2$s.

en: The most likely cause is that you used the wrong key.
nl: De meest waarschijnlijke oorzaak is dat je de verkeerde sleutel hebt gebruikt.

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
nl: Het RackSpace console wachtwoord van de nieuwe gebruiker is (dit wordt niet opnieuw getoond):

en: The number of restore options that will be sent exceeds the configured maximum in your PHP configuration (max_input_vars).
nl: Het aantal terugzet opties dat wordt verzonden, overschrijdt het geconfigureerde maximum in je PHP configuratie (max_input_vars).

en: The origin server requires the request to be conditional
nl: De origin server vereist dat het aanvraag voorwaardelijk is

en: The plugin you wish to activate is either not installed or has been removed recently.
nl: De plugin die je wilt activeren is niet geïnstalleerd of is onlangs verwijderd.

en: The plugin you wish to deactivate is currently not active or is already deactivated.
nl: De plugin die je wilt deactiveren is momenteel niet actief of is al gedeactiveerd.

en: The preparation of the clone data has been aborted.
nl: De voorbereiding van de kloon gegevens is afgebroken.

en: The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files.
nl: Met de gebruikte methode voor opslag op afstand (%s) kunnen we geen bestanden ophalen.

en: The request contained valid data and was understood by the server, but the server is refusing action.
nl: De aanvraag bevatte geldige gegevens en werd begrepen door de server, maar de server weigert actie.

en: The request did not specify the length of its content, which is required by the requested resource.
nl: De aanvraag specificeerde niet de lengte van de inhoud, die vereist wordt door de aangevraagde bron.

en: The request entity has a media type which the server or resource does not support
nl: De aanvraag entiteit heeft een mediatype dat de server of gegevensbron niet ondersteunt

en: The request failed because it depended on another request and that request failed (e.g., a PROPPATCH).
nl: De aanvraag is mislukt omdat het afhankelijk was van een andere aanvraag en die aanvraag is mislukt (bijvoorbeeld een PROPPATCH).

en: The request is larger than the server is willing or able to process
nl: De aanvraag is groter dan de server wil of kan verwerken

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
nl: De aanvraag aan het bestand systeem de folder aan te maken, is mislukt.

en: The request was directed at a server that is not able to produce a response (for example because of connection reuse).
nl: De aanvraag was gericht aan een server die geen antwoord kan geven (bijvoorbeeld vanwege hergebruik van verbindingen).

en: The request was well-formed but was unable to be followed due to semantic errors.
nl: De aanvraag was goed geformuleerd, maar kon niet worden opgevolgd wegens semantische fouten.

en: The requested resource could not be found but may be available in the future
nl: De gevraagde gegevensbron kon niet worden gevonden, maar is mogelijk in de toekomst beschikbaar

en: The requested resource is available only through a proxy, the address for which is provided in the response.
nl: De aangevraagde bron is alleen beschikbaar via een proxy, waarvan het adres in het antwoord staat.

en: The requested resource is capable of generating only content not acceptable according to the Accept headers sent in the request.
nl: De aangevraagde bron kan alleen inhoud genereren die niet acceptabel is volgens de Accept headers die in de aanvraag zijn meegestuurd.

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
nl: De vereiste PHP-module %s is niet geïnstalleerd - vraag de hostingprovider om deze ín te schakelen

en: The resource that is being accessed is locked.
nl: De bron die wordt benaderd is vergrendeld.

en: The response to the request can be found under another URI using the GET method.
nl: De reactie op de aanvraag kan worden gevonden onder een andere URI met de GET methode.

en: The restore operation has begun (%s).
nl: Het herstellen is begonnen (%s).

en: The restore operation has begun.
nl: Het herstellen is begonnen.

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting.
nl: De planner is uitgeschakeld in je WordPress installatie, via de DISABLE_WP_CRON instelling.

en: The search and replace feature isn't suitable for PHP %s users.
nl: De zoek- en vervangfunctie is niet geschikt voor PHP %s gebruikers.

en: The sending of the site data has begun.
nl: Het verzenden van de sitegegevens is begonnen.

en: The server cannot handle the request (because it is overloaded or down for maintenance)
nl: De server kan de aanvraag niet verwerken (omdat hij overbelast is of niet bereikbaar voor onderhoud)

en: The server cannot meet the requirements of the Expect request-header field.
nl: De server kan niet voldoen aan de vereisten van het veld aanvraag header.

en: The server cannot or will not process the request due to an apparent client error (e.g., malformed request syntax, size too large, invalid request message framing, or deceptive request routing).
nl: De server kan of wil de aanvraag niet verwerken vanwege een duidelijke fout van de client (bijv. misvormde aanvraag syntaxis, te grote omvang, ongeldige framing van het aanvraagbericht of misleidende routering van de aanvraag).

en: The server detected an infinite loop while processing the request.
nl: De server heeft een oneindige loop gedetecteerd tijdens het verwerken van de aanvraag.

en: The server does not meet one of the preconditions that the requester put on the request header fields.
nl: De server voldoet niet aan een van de voorwaarden die de aanvrager heeft gesteld aan de header velden van de aanvraag.

en: The server does not support the HTTP protocol version used in the request.
nl: De server ondersteunt de in de aanvraag gebruikte HTTP protocol versie niet.

en: The server either does not recognize the request method, or it lacks the ability to fulfil the request
nl: De server herkent de aanvraagmethode niet of kan niet aan het aanvraag voldoen

en: The server is unable to store the representation needed to complete the request.
nl: De server is niet in staat om de representatie op te slaan die nodig is om de aanvraag te voltooien.

en: The server is unwilling to process the request because either an individual header field, or all the header fields collectively, are too large.
nl: De server wil de aanvraag niet verwerken omdat ofwel een individueel header veld, ofwel alle header velden samen te groot zijn.

en: The server might be busy or you have lost your connection to the internet at the time of the request.
nl: Het kan zijn dat de server bezet is of dat je je verbinding met het internet bent kwijtgeraakt op het moment van de aanvraag.

en: The server timed out waiting for the request
nl: De server time-out in afwachting van de aanvraag

en: The server was acting as a gateway or proxy and did not receive a timely response from the upstream server.
nl: De server fungeerde als een gateway of proxy en kreeg niet op tijd antwoord van de upstream server.

en: The server was acting as a gateway or proxy and received an invalid response from the upstream server.
nl: De server werkte als een gateway of proxy en ontving een ongeldig antwoord van de upstream server.

en: The setting %s is turned on in your PHP settings.
nl: De instelling %s is ingeschakeld in je PHP instellingen.

en: The site URL you are sending to (%s) looks like a local development website.
nl: De site URL waar je naar stuurt (%s) ziet eruit als een lokale ontwikkelingssite.

en: The site URL you have entered is not valid.
nl: De site-URL die je hebt ingevoerd is niet geldig.

en: The site data has all been received, and its import has begun.
nl: De sitegegevens zijn allemaal ontvangen en de import is begonnen.

en: The site in this backup was running on a webserver with version %1$s of %2$s.
nl: De site in deze back-up draaide op een webserver met versie %1$s van %2$s.

en: The theme you wish to activate is either not installed or has been removed recently.
nl: Het thema dat je wilt activeren is niet geïnstalleerd of is onlangs verwijderd.

en: The theme you wish to disable from your network is either not installed or has been removed recently.
nl: Het thema dat je wilt uitschakelen van je netwerk is niet geïnstalleerd of is onlangs verwijderd.

en: The theme you wish to enable on your network is either not installed or has been removed recently.
nl: Het thema dat je op je netwerk wilt inschakelen is niet geïnstalleerd of is onlangs verwijderd.

en: The user has sent too many requests in a given amount of time
nl: De gebruiker heeft in een bepaalde tijd te veel aanvragen verzonden

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
nl: Er is een fout (%s) opgetreden:

en: The users and usermeta tables will be excluded from the restore to prevent conflicts with the existing multisite user structure.
nl: De tabellen gebruikers en usermeta worden uitgesloten van het terugzetten om conflicten met de bestaande multisite gebruikersstructuur te voorkomen.

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
nl: De webserver gaf een foutcode terug (probeer opnieuw of ga de logbestanden van de webserver na)

en: The website address in the backup set (%1$s) is slightly different from that of the site now (%2$s).
nl: Het adres van de site in de back-up set (%1$s) is iets anders dan dat van de site nu (%2$s).

en: The zip engine returned the message: %s.
nl: De zip engine heeft het bericht teruggestuurd: %s.

en: Theme
nl: Thema

en: Themes
nl: Thema's

en: There appears to be a problem activating or switching to the intended theme.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het activeren of overschakelen naar het bedoelde thema.

en: There appears to be a problem deactivating the intended plugin.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het deactiveren van de bedoelde plugin.

en: There appears to be a problem disabling the intended theme from your network.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het uitschakelen van het bedoelde thema van je netwerk.

en: There appears to be a problem enabling the intended theme on your network.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het inschakelen van het bedoelde thema op je netwerk.

en: There are no UpdraftCentral dashboards that can currently control this site.
nl: Er zijn geen UpdraftCentral dashboards die deze site momenteel kunnen bedienen.

en: There are no guarantees that WordPress can handle this.
nl: Er zijn geen garanties dat WordPress dit aankan.

en: There was an error while trying to remove the list of existing sites.
nl: Er was een fout tijdens het verwijderen van de lijst met bestaande sites.

en: Therefore it is advised that you take a fresh backup on the source site, using a later version.
nl: Daarom is het raadzaam dat je een ​​nieuwe back-up maakt op de bronsite, met een latere versie.

en: Therefore, affected tables on the current site which already exist will not be replaced by default, to avoid corrupting them (you can review this in the list of tables below).
nl: Daarom worden getroffen tabellen op de huidige site die al bestaan ​​niet standaard vervangen, om beschadiging te voorkomen (je kunt dit beoordelen in de lijst met tabellen hieronder).

en: Therefore, please download the attachment from the original backup email and upload it using the "Upload backup files" facility in the "Existing Backups" tab.
nl: Download daarom de bijlage van de oorspronkelijke back-up e-mail en upload deze via de functie "Upload back-upbestanden" op de tab "Bestaande back-ups".

en: Therefore, please reload the page.
nl: Laad daarom de pagina opnieuw.

en: These cron jobs are responsible for automating various backup processes at specified intervals.
nl: Deze cronjobs zijn verantwoordelijk voor het automatiseren van verschillende back-up processen op gespecificeerde intervallen.

en: These tables only
nl: Deze tabellen alleen

en: This % does not provide information to allow determining whether the latest version is compatible with your WordPress or PHP installation.
nl: Dit % geeft geen informatie waarmee je kunt bepalen of de nieuwste versie compatibel is met je WordPress of PHP installatie.

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This action will completely replace your current site with the data from the source site.
nl: Deze actie zal je huidige site volledig vervangen door de gegevens van de bron-site.

en: This action will send a full copy of your current site to the destination site.
nl: Deze actie stuurt een volledige kopie van je huidige site naar de doel-site.

en: This admin interface uses JavaScript heavily.
nl: Deze beheerinterface maakt veel gebruik van JavaScript.

en: This and all future requests should be directed to the given URI.
nl: Dit en alle toekomstige aanvragen moeten worden gericht aan de gegeven URI.

en: This backup archive is %s MB in size - the attempt to send this via email is likely to fail (few email servers allow attachments of this size).
nl: Dit back-uparchief is %s MB groot - de poging om dit via e-mail te verzenden zal waarschijnlijk mislukken (weinig e-mailservers staan bijlagen van deze grootte toe).

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted.
nl: Deze back-up bestaat niet in de back-uphistorie - terugzetten afgebroken.

en: This backup is of a site with an empty table prefix, which WordPress does not officially support; the results may be unreliable.
nl: Deze back-up is van een site met een leeg tabel voorvoegsel, wat WordPress officieel niet ondersteunt; de resultaten zijn mogelijk onbetrouwbaar.

en: This backup set contains incremental backups of your files; please select the time you wish to restore your files to
nl: Deze back-up set bevat incrementele back-ups van je bestanden; selecteer de tijd waarop je je bestanden wilt herstellen

en: This backup set is from a different site (%s) - this is not a restoration, but a migration.
nl: Deze back-up set is van een andere site (%s) - dit is geen herstel, maar een migratie.

en: This backup set is of this site, but at the time of the backup you were using %1$s, whereas the site now uses %2$s.
nl: Deze back-up set is van deze site, maar op het moment van de back-up gebruikte je %1$s, terwijl de site nu %2$s gebruikt.

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
nl: Van deze back-up set is niet bij UpdraftPlus bekend dat hij gemaakt is door de huidige WordPress installatie, maar hij is of gevonden in een externe opslag locatie of verzonden vanaf een externe site.

en: This backup was created by %s, and can be imported.
nl: Deze back-up is gemaakt door %s en kan geïmporteerd worden.

en: This backup was created on a previous UpdraftPlus version (%s) which did not correctly backup tables with composite primary keys (such as the term_relationships table, which records tags and product attributes).
nl: Deze back-up is gemaakt op een eerdere UpdraftPlus versie (%s) die niet correct een back-up maake van tabellen met samengestelde primaire sleutels (zoals de tabel term_relationships, die tags en productattributen vastlegt).

en: This bucket will be created for you if it does not already exist.
nl: Deze emmer wordt aangemaakt voor je als hij nog niet bestaat.

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
nl: Deze knop is uitgeschakeld omdat je back-up folder niet beschrijfbaar is (zie de instellingen).

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
nl: Deze knop verwijdert alle UpdraftPlus instellingen en voortgangsinformatie voor actieve back-ups (maar niet een van je bestaande back-ups van je cloudopslag).

en: This can corrupt backups that you download from here.
nl: Dit kan back-ups beschadigen die je hier downloadt.

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
nl: Dit kan je site gemakkelijk vernielen; gebruik het dus voorzichtig!

en: This can happen if the authorization expired or the browser blocked the redirect.
nl: Dit kan gebeuren als de autorisatie is verlopen of als de browser de omleiding blokkeert.

en: This can't be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt!.

en: This connection appears to already have been made.
nl: Deze verbinding lijkt al gemaakt te zijn.

en: This container will be created for you if it does not already exist.
nl: Deze container wordt aangemaakt voor je als hij nog niet bestaat.

en: This content was deleted in order to anonymize it.
nl: Deze inhoud is verwijderd om deze te anonimiseren.

en: This could be caused by a timeout.
nl: Dit kan worden veroorzaakt door een time-out.

en: This could mean that your .htaccess file has incorrect contents, is missing, or that your webserver is missing an equivalent mechanism.
nl: Dit kan betekenen dat je .htaccess bestand een onjuiste inhoud heeft, ontbreekt of dat je webserver een gelijkwaardig mechanisme mist.

en: This current site
nl: Deze huidige site

en: This database backup has the following non-core WordPress database tables excluded: %s
nl: Deze database back-up heeft de volgende non-core WordPress database tabellen uitgesloten: %s

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
nl: Er ontbreken essentiële WordPress tabellen in deze database back-up: %s

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
nl: Deze database moet worden geïmplementeerd in MySQL versie %s of hoger.

en: This decryption key will be attempted:
nl: Deze sleutel zal geprobeerd worden te ontcijferen:

en: This directory must be writable by your web server.
nl: Deze folder moet beschrijfbaar zijn door je webserver.

en: This feature isn't suitable for PHP %s users.
nl: Deze functie is niet geschikt voor PHP %s gebruikers.

en: This feature requires %1$s version %2$s or later
nl: Deze functie vereist %1$s versie %2$s of later

en: This file could not be uploaded
nl: Dit bestand kan niet geüploadet worden

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
nl: Dit bestand lijkt geen UpdraftPlus back-up archief te zijn (zulke bestanden zijn .zip- of .gz bestanden, die een naam hebben als: backup_(tijd)_(site naam)_(code)_(type).(zip|gz)).

en: This file is not an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
nl: Dit bestand is geen UpdraftPlus back-up archief (dergelijke bestanden zijn .zip of .gz bestanden die een naam hebben als: backup_(tijd)_(site naam)_(code)_(type).(zip|gz)).

en: This file is not an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
nl: Dit bestand is geen versleuteld databasebestand van UpdraftPlus (zo'n bestand, een gz.crypt-bestand, heeft bijvoorbeeld als naam: 'backup_(tijd)_(sitenaam)_(code)_db.crypt.gz)'.

en: This functionality has been disabled by the site administrator.
nl: Deze functionaliteit is uitgeschakeld door de site beheerder.

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
nl: Dit is een WordPress multisite installatie (te weten een netwerk).

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
nl: Dit is een telling van de inhoud van je Updraft folder

en: This is normally caused by file permissions.
nl: Dit wordt normaal gesproken veroorzaakt door bestandsrechten.

en: This is not expected to be a problem for restoring the site, as long as visits to the former address still reach the site.
nl: Dit zal naar verwachting geen probleem zijn voor het herstellen van de site, zolang bezoeken aan het voormalige adres de site nog steeds bereiken.

en: This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
nl: Dit is niet aan te raden (tenzij je een abonnement neemt om ze handmatig naar je computer te kopiëren), omdat verlies van de webserver betekent dat zowel je site als de back-ups in één keer verloren gaan.

en: This is older than the server which you are now restoring onto (version %s).
nl: Dit is ouder dan de server waarop je nu herstelt (versie %s).

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
nl: Deze is duidelijk nieuwer dan de versie die op de huidige server aanwezig is (versie %s).

en: This is sometimes caused by a firewall - try turning off SSL in the expert settings, and testing again.
nl: Dit wordt soms veroorzaakt door een firewall - probeer SSL uit te schakelen via Expert instellingen en probeer het vervolgens opnieuw.

en: This is useful if the dashboard webserver cannot be contacted with incoming traffic by this website (for example, this is the case if this website is hosted on the public Internet, but the UpdraftCentral dashboard is on localhost, or on an Intranet, or if this website has an outgoing firewall), or if the dashboard website does not have a SSL certificate.
nl: Dit is handig als de dashboard webserver niet kan worden gecontacteerd met inkomend verkeer door deze site (dit is bijvoorbeeld het geval als deze site wordt gehost op het openbare internet, maar het UpdraftCentral dashboard zich op localhost of op een intranet bevindt, of als dee site een uitgaande firewall heeft), of als de dashboardsite geen SSL certificaat heeft.

en: This is usually caused by your dashboard page having been open a long time, and the included security tokens having since expired.
nl: Dit wordt meestal veroorzaakt doordat je dashboard pagina lang open heeft gestaan, en de meegeleverde beveiliging tokens inmiddels zijn verlopen.

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.
nl: Hier schrijft UpdraftPlus de zipbestanden die het aanvankelijk aanmaakt.

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s.
nl: Dit lijkt op een bestand dat is gemaakt door UpdraftPlus, maar deze installatie kent dit type object niet: %s.

en: This looks like a migration (the backup is from a site with a different address/URL, %s).
nl: Dit lijkt op een migratie (de back-up is van een site met een ander adres/URL, %s).

en: This makes time-outs much more likely.
nl: Dit maakt time-outs veel waarschijnlijker.

en: This may be due to the user not having the necessary permissions for a resource or needing an account of some sort, or attempting a prohibited action (e.g. creating a duplicate record where only one is allowed).
nl: Dit kan komen doordat de gebruiker niet de benodigde rechten heeft voor een gegevensbron of een account nodig heeft, of een verboden actie uitvoert (bijvoorbeeld een dubbel record maken waar er maar één is toegestaan).

en: This may fail if you have components that are incompatible with earlier versions.
nl: Dit kan mislukken als je onderdelen hebt die niet compatibel zijn met eerdere versies.

en: This may prevent the restore procedure from being able to proceed.
nl: Dit kan ertoe leiden dat de herstelprocedure niet kan worden voortgezet.

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
nl: Dit betekent meestal dat je een webserver deelt met een gehackte site die gebruikt is bij voorgaande aanvallen.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
nl: De multi-archief back-up set lijkt de volgende archieven te missen: %s

en: This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it.
nl: Dit betekent vaak dat je je klant geheim verkeerd hebt ingevoerd, of dat je je nog niet opnieuw hebt geauthenticeerd (zie hieronder) sinds je het hebt gecorrigeerd.

en: This option will ensure all tables not found will be backed up.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat van alle tabellen die niet worden gevonden een back-up wordt gemaakt.

en: This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
nl: Deze plugin kan moeite hebben met een geheugen limiet van minder dan 64 Mb  - vooral als je erg grote bestanden hebt geüpload (hoewel aan de andere kant veel sites succesvol zullen zijn met een limiet van 32 Mb - je ervaring kan variëren).

en: This problem is caused by trying to restore a database on a very old MySQL version that is incompatible with the source database.
nl: Dit probleem wordt veroorzaakt door te proberen een database te herstellen op een zeer oude MySQL versie die niet compatibel is met de bron database.

en: This remote storage method (%1$s) requires PHP %2$s or later.
nl: Deze externe opslagmethode (%1$s) vereist PHP %2$s of later.

en: This restoration can search and replace your database if you upgrade your PHP version to at least 5.3.
nl: Met dit herstel kun je je database doorzoeken en terugzetten als je je PHP versie hebt geüpgraded naar minimaal 5.3.

en: This restoration can't use the search and replace feature as it's not suitable for the PHP version (%s) your server is running on.
nl: Dit terugzetten kan de zoek- en vervangfunctie niet gebruiken, omdat deze niet geschikt is voor de PHP versie (%s) waarop je server draait.

en: This restoration will work if you still have an SSL certificate (i.e. can use https) to access the site.
nl: Dit herstel werkt als je nog steeds een SSL certificaat hebt (dus https kunt gebruiken) om toegang te krijgen tot de site.

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftVault.
nl: Deze site is <strong>verbonden</strong> met UpdraftVault.

en: This storage method does not allow downloading
nl: Deze opslagmethode staat downloaden niet toe

en: This tool will export what is currently in the settings tab.
nl: Dit hulpmiddel exporteert wat er nu in de instellingen tab staat.

en: This tool will replace all your saved settings.
nl: Dit gereeedschap vervangt al je opgeslagen instellingen.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
nl: Deze versie van UpdraftPlus weet niet hoe om te gaan met dit type vreemde back-up

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
nl: Dit zorgt er ook voor dat de uitvoer van foutopsporing van alle plugins op dit scherm wordt weergegeven - wees niet verbaasd als je deze te zien krijgt.

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
nl: Dit zal alle UpdraftPlus instellingen verwijderen - weet je zeker dat je dit wilt?

en: This will import data from:
nl: Hiermee importeer je gegevens van:

en: This window will close automatically in %s seconds.
nl: Dit venster wordt automatisch gesloten over %s seconden.

en: Thus, we recommend you choose a full backup when performing a manual backup and to use that option when creating a scheduled backup.
nl: Daarom raden we je aan een volledige back-up te kiezen als je een handmatige back-up maakt en die optie te gebruiken als je een geplande back-up maakt.

en: Tidy things up for clients and remove all adverts for our other products.
nl: Ruim de zaken op voor klanten en verwijder alle advertenties voor onze andere producten.

en: Time now
nl: Huidige tijd

en: Time taken (seconds):
nl: Duur (seconden):

en: Timeouts are much more likely.
nl: Time-outs zijn veel waarschijnlijker.

en: Timestamp:
nl: Tijdstempel:

en: To %1$s (e.g. if your server is busy in the day and you want to run overnight), to take %2$s, or to %3$s, use %4$s
nl: Naar %1$s (bijv. als je server overdag bezet is en je 's nachts wilt uitvoeren), naar %2$s, of naar %3$s, gebruik %4$s

en: To %1$slock access to UpdraftPlus settings%2$s with a password, upgrade to %3$s.
nl: Om %1$sde toegang tot UpdraftPlus instellingen%2$s te vergrendelen met een wachtwoord, upgrade je naar %3$s.

en: To avoid server-wide risks, always backup to remote cloud storage.
nl: Om server brede risico's te vermijden, kun je altijd back-ups maken op externe cloudopslag.

en: To backup to %1$s, please upgrade to %2$s.
nl: Om een back-up te maken naar %1$s, upgrade naar %2$s.

en: To be able to backup the routines, you must be the user named as the routine DEFINER(s), have the SHOW_ROUTINE privilege (for MySQL 8.0.20+ users), have the SELECT privilege at the global level, or have the CREATE ROUTINE, ALTER ROUTINE, or EXECUTE privilege granted at a scope that includes the routines.
nl: Om een back-up van de routines te kunnen maken, moet je de gebruiker zijn die genoemd wordt als de routine DEFINER(s), de SHOW_ROUTINE privilege hebben (voor mySQL 8.0.20+ gebruikers), de SELECT privilege op globaal niveau hebben, of de CREATE ROUTINE, ALTER ROUTINE, of EXECUTE privilege toegekend hebben op een scope die de routines bevat.

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
nl: Gebruik UpdraftPlus-Premium om zelf een naam voor een map te kunnen kiezen.

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
nl: Ga naar de tab 'Instellingen' om de standaardinstellingen van wat geback-upt moet worden aan te passen, om geplande back-ups in te stellen, om de back-ups op te slaan op externe opslag (aanbevolen) en meer.

en: To clone your site, you need %s.
nl: Om je site te klonen, heb je %snodig.

en: To complete manual authentication, at the orange UpdraftPlus authentication screen select the "Having problems authenticating?" link, then copy and paste the code given here.
nl: Om handmatige authenticatie te voltooien, selecteer je in het oranje UpdraftPlus authenticatiescherm de optie "Heb je problemen met authenticatie?" link en kopieer en plak de hier gegeven code.

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
nl: Om je migratie/kloon te voltooien, moet je nu inloggen op de externe site en de back-up set herstellen.

en: To create a new IAM sub-user and access key that has access only to this bucket, upgrade to Premium.
nl: Upgrade naar Premium om een nieuwe IAM sub-gebruiker en toegangssleutel te maken die alleen toegang heeft tot deze bucket.

en: To create a new Rackspace API sub-user and API key that has access only to this Rackspace container, use Premium.
nl: Gebruik Premium om een nieuwe Rackspace API sub-gebruiker en API-sleutel te maken die alleen toegang heeft tot deze Rackspace container.

en: To create a temporary clone you need credit in your account.
nl: Als je een tijdelijke kloon wilt maken, heb je tegoed nodig in je account.

en: To de-authorize UpdraftPlus (all sites) from accessing your Google Drive, follow this link to your Google account settings.
nl: Om UpdraftPlus (alle sites) van Google Drive de-autoriseren, volg je deze link naar de instellingen van je Google account.

en: To fix this problem go here.
nl: Ga hierheen om dit probleem op te lossen.

en: To get faster backups, ask your web hosting provider how to turn on the PHP zip module on your hosting.
nl: Om snellere back-ups te krijgen, vraag je je webhostingprovider hoe je de PHP zip module op je hosting kunt inschakelen.

en: To import an ordinary WordPress site into a multisite installation requires %s.
nl: Voor het importeren van een gewone WordPress site naar een multisite installatie, is %s vereist.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
nl: Om een back-up te maken klik je op de knop 'Back-up nu'.

en: To make a simple backup to your server, press this button.
nl: Om een eenvoudige back-up naar je server te maken, druk op deze knop.

en: To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
nl: Om een terugzetting uit te voeren met UpdraftPlus, moet je een kopie van dit bestand maken en het in de werkmap van UpdraftPlus plaatsen

en: To read FAQs/documentation about UpdraftClone, go here.
nl: om de FAQs/documentatie te lezen over UpdraftClone, ga hierheen.

en: To remove the block, please go here.
nl: Ga hierheen om het blok te verwijderen.

en: To see which remote storage locations are included in free and premium, please see here: %s
nl: Om te zien welke locaties voor opslag op afstand gratis en premium zijn, kijk hier: %s

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
nl: Om mail naar meer dan één adres te sturen scheid je de adressen met een komma.

en: To take advantage of the feature, please upgrade your PHP version to at least 5.3.
nl: Om gebruik te kunnen maken van deze functie, moet je je PHP versie upgraden naar minimaal 5.3.

en: To take advantage of this feature, please upgrade your PHP version to at least 5.3.
nl: Om gebruik te kunnen maken van deze functie, moet je je PHP versie upgraden naar minimaal 5.3.

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
nl: Om deze back-up te kunnen gebruiken dient de databaseserver de karakterset %s te ondersteunen.

en: Too Early
nl: Te vroeg

en: Too Many Requests
nl: Te veel aanvragen

en: Too many database errors have occurred - aborting
nl: Er zijn teveel databasefouten opgetreden - afbreken

en: Total (uncompressed) on-disk data:
nl: Totale gegevensgrootte op de schijf (ongecomprimeerd):

en: Total Size
nl: Totale grootte

en: Total backup size:
nl: Totale back-up grootte:

en: Translate
nl: Vertaal

[ctx: Translators: UpdraftVault is a product name and should not be translated.]
en: To get started with UpdraftVault, select one of the options below:
nl: Selecteer een van de onderstaande opties om aan de slag te gaan met UpdraftVault:

en: Transparent content negotiation for the request results in a circular reference.
nl: Transparante inhoud onderhandeling voor het aanvraag resulteert in een cirkelvormige verwijzing.

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trouble connecting? Try using an alternative method in the advanced security options.
nl: Problemen met verbinden? Probeer een alternatieve methode te gebruiken in de geavanceerde beveiligingsopties.

en: Try UpdraftVault for 1 month for only $1!
nl: Probeer UpdraftVault uit voor 1 maand voor slechts $1!

en: Try UpdraftVault!
nl: Probeer UpdraftVault uit!

en: Try again, or %s before connecting again.
nl: Probeer het opnieuw, of %s voordat je opnieuw verbinding maakt.

en: Try disabling your other plugins and switching to a default theme.
nl: Probeer je andere plugins uit te schakelen en schakel over op een standaardthema.

en: Try it - 1 month for $1!
nl: Uitproberen - 1 maand voor $1!

en: Trying...
nl: Proberen...

en: Turning off any debugging settings may also help).
nl: Het kan ook helpen om eventuele debuggen instellingen uit te schakelen).

en: Turning off any debugging settings may also help.
nl: Het uitzetten van debuggen instellingen kan ook helpen.

en: Type a file prefix
nl: Typ een bestand voorvoegsel

en: Type an extension like zip
nl: Typ een extensie zoals zip

en: URI Too Long
nl: URI te lang

en: URL for the site of your UpdraftCentral dashboard
nl: URL voor de site van je UpdraftCentral dashboard

en: US (default)
nl: VS (standaard)

en: US or UK Cloud
nl: VS- of UK-cloud

en: US or UK-based Rackspace Account
nl: Op de VS of GB gebaseerd Rackspace account

en: Unable to activate %s successfully.
nl: Kan %s niet succesvol activeren.

en: Unable to connect to the filesystem
nl: Verbinden met het bestand systeem is mislukt

en: Unable to connect to the filesystem.
nl: Kan geen verbinding maken met het bestandssysteem.

en: Unable to download file.
nl: Kan bestand niet downloaden.

en: Unable to get renew date
nl: Niet in staat om de verlengingsdatum op te halen

en: Unable to install %s.
nl: Kan %sniet installeren.

en: Unable to set uploaded file as site icon.
nl: Kan geüpload bestand niet instellen als site icoon.

en: Unattached
nl: Niet gekoppeld

en: Unauthorized.
nl: Ongeautoriseerd.

en: Unavailable For Legal Reasons
nl: Niet beschikbaar om juridische redenen

en: Under Maintenance
nl: In onderhoud

en: Unexpected response:
nl: Onverwachte reactie:

en: Unfinished restoration
nl: Niet afgeronde terugzet bewerking

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown server response status:
nl: Status van onbekende serverreactie:

en: Unknown server response:
nl: Onbekende reactie van de server:

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
nl: Onbekende/onverwachte fout - dien een ondersteuningsverzoek in

en: Unless this is a development site, this means that the scheduler in your WordPress install is not working properly.
nl: Tenzij dit een ontwikkelingssite is, betekent dit dat de planner in je WordPress installatie niet goed werkt.

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
nl: Je kunt alles hier gewoon negeren, tenzij er een probleem optreedt.

en: Unpacking backup...
nl: Back-up uitpakken...

en: Unprocessable Entity
nl: Onverwerkbare entiteit

en: Unsuccessful
nl: Niet succesvol

en: Unsuccessful due to number of errors
nl: Niet geslaagd door aantal fouten

en: Unsupported Media Type
nl: Niet ondersteund mediatype

en: Unzip progress: %1$d out of %2$d files
nl: Voortgang uitpakken: %1$d van %2$d bestanden

en: Update Plugin
nl: Plugin updaten

en: Update Theme
nl: Thema updaten

en: Update quota count
nl: Quotum berekening updaten

en: UpdraftCentral (Remote Control)
nl: UpdraftCentral (beheer op afstand)

en: UpdraftCentral Connection
nl: UpdraftCentral verbinding

en: UpdraftCentral dashboard connection details
nl: UpdraftCentral dashboard verbinding details

en: UpdraftCentral enables control of your WordPress sites %s from a central dashboard.
nl: UpdraftCentral maakt het mogelijk om je WordPress sites %s te beheren vanuit een centraal dashboard.

en: UpdraftCentral is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
nl: UpdraftCentral is een zeer efficiënte manier om meerdere sites vanaf één locatie te beheren, te updaten en te back-uppen.

en: UpdraftCentral key created successfully
nl: UpdraftCentral sleutel is succesvol gemaakt

en: UpdraftClone does the work.
nl: UpdraftClone doet het werk.

en: UpdraftClone image:
nl: UpdraftClone afbeelding:

en: UpdraftClone key is required.
nl: UpdraftClone sleutel is vereist.

en: UpdraftPlus - Upload backup files
nl: UpdraftPlus - back-up bestanden uploaden

en: UpdraftPlus Backups
nl: UpdraftPlus back-ups

en: UpdraftPlus Migrator clones your WordPress site and moves it to a new domain directly and simply.
nl: UpdraftPlus Migrator kloont je WordPress site, en verplaatst deze rechtstreeks en eenvoudig naar een nieuw domein.

en: UpdraftPlus News
nl: UpdraftPlus nieuws

en: UpdraftPlus Premium and addons
nl: UpdraftPlus Premium en add-ons

en: UpdraftPlus Premium can perform a direct site-to-site migration.
nl: UpdraftPlus Premium kan een directe site-naar site migratie uitvoeren.

en: UpdraftPlus Premium has many more exciting features!
nl: UpdraftPlus Premium heeft nog veel meer mooie functionaliteiten!

en: UpdraftPlus Restoration
nl: UpdraftPlus herstellen

en: UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful.
nl: UpdraftPlus probeerde het te verhogen, maar dat lukte niet.

en: UpdraftPlus could well run out of space.
nl: UpdraftPlus zou wel eens ruimte tekort kunnen komen.

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s.
nl: UpdraftPlus ondersteunt officieel geen versies van WordPress voor %s.

en: UpdraftPlus free includes Dropbox, Google Drive, Amazon S3, Rackspace and more.
nl: UpdraftPlus gratis bevat Dropbox, Google Drive, Amazon S3, Rackspace en meer.

en: UpdraftPlus has its own embedded storage option, providing a zero-hassle way to download, store and manage all your backups from one place.
nl: UpdraftPlus heeft een eigen insluiten opslag optie en biedt een probleemloze manier om al je back-ups vanaf één plek te downloaden, op te slaan en te beheren.

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity.
nl: UpdraftPlus kan dit soort entiteiten niet direct herstellen.

en: UpdraftPlus is unable to perform backups as your backup directory is not writable or the disk space is full.
nl: UpdraftPlus kan geen back-ups maken omdat je back-up folder niet beschrijfbaar is of de schijfruimte vol is.

en: UpdraftPlus needed to create a %1$s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%2$s)
nl: UpdraftPlus had een %1$s nodig om te maken in je inhoudsfolder, maar is daar niet in geslaagd - controleer je bestandsrechten en maak de toegang mogelijk (%2$s)

en: UpdraftPlus notice
nl: UpdraftPlus bericht

en: UpdraftPlus notice:
nl: UpdraftPlus bericht:

en: UpdraftPlus on %s
nl: UpdraftPlus op %s

en: UpdraftPlus seems to have been updated to version (%s), which is different to the version running when this settings page was loaded.
nl: UpdraftPlus lijkt te zijn geüpdatet naar versie (%s), die anders is dan de versie die draaide toen deze instellingenpagina werd geladen.

en: UpdraftPlus settings
nl: UpdraftPlus instellingen

en: UpdraftPlus temporary clone user login settings:
nl: Tijdelijke aanmeldingsinstellingen van gebruikers van UpdraftPlus klonen:

en: UpdraftPlus warning:
nl: UpdraftPlus waarschuwing:

en: UpdraftPlus was unable to find any tables when scanning the database backup; it maybe corrupt.
nl: UpdraftPlus kon geen tabellen vinden bij het scannen van de database back-up; misschien is deze corrupt.

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
nl: UpdraftPlus heeft geen tabel prefix gevonden tijdens het scannen van de database back-up.

en: UpdraftPlus will split up backup archives when they exceed this file size.
nl: UpdraftPlus zal back-up archieven opsplitsen als ze deze bestand grootte overschrijden.

en: UpdraftPlus's %1$s module <strong>requires</strong> %2$s.
nl: UpdraftPlus's %1$s module <strong>vereist</strong> %2$s.

en: UpdraftPlus's debug mode is on.
nl: De debugmodus van UpdraftPlus is ingeschakeld.

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
nl: UpdraftPlus.com gaf een antwoord dat niet niet duidelijk is (data: %s)

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
nl: UpdarftPlus.com gaf een reactie, maar die is niet duidelijk

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
nl: UpdraftPlus.com heeft geantwoord met 'Access Denied'.

en: UpdraftVault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
nl: UpdraftVault is gebouwd bovenop de wereldbekende datacentra van Amazon, met overvloedige dataopslag voor 99.999999999% betrouwbaarheid.

en: UpdraftVault is our remote storage which works seamlessly with UpdraftPlus.
nl: UpdraftVault is onze externe opslag die naadloos aansluit op UpdraftPlus.

en: UpdraftVault is the secure and convenient place to store your backups.
nl: UpdraftVault is de veilige en handige plek om je back-ups op te slaan.

en: UpdraftVault storage
nl: UpdraftVault opslag

en: Upgrade Required
nl: Upgrade vereist

en: Upgrade now
nl: Nu upgraden

en: Upload backup
nl: Upload back-up

en: Upload backup files
nl: Back-up bestanden uploaden

en: Upload error
nl: Uploadfout

en: Upload error:
nl: Uploadfout:

en: Upload expected to fail: the %1$s limit for any single file is %2$s, whereas this file is %3$s GB (%4$d bytes)
nl: Upload zal naar verwachting mislukken: de limiet %1$s voor een enkel bestand is %2$s, terwijl het bestand %3$s GB (%4$d bytes) groot is

en: Upload files into UpdraftPlus.
nl: Bestanden uploaden naar UpdraftPlus.

en: Uploaded to:
nl: Uploaden naar:

[ctx: Uploader: Drop backup files here - or - Select Files]
en: or
nl: of

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
nl: of

[ctx: Uploader: Drop your backup files - or - Select Files]
en: or
nl: of

en: Uploading files to remote storage
nl: Bestanden uploaden naar de externe opslag

en: Use Proxy.
nl: Proxy gebruiken.

en: Use ctrl / cmd + press to select several items, or ctrl / cmd + shift + press to select all in between
nl: Gebruik ctrl / cmd + press om meerdere items te selecteren, of ctrl / cmd + shift + press om alles te selecteren

en: Use the alternative method for making a connection with the dashboard.
nl: Gebruik de alternatieve methode om verbinding te maken met het dashboard.

en: Use the server's SSL certificates
nl: Gebruik het SSL certificaat van de server

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Usually this implies future availability (e.g., a new feature of a web-service API).
nl: Meestal impliceert dit toekomstige beschikbaarheid (bijvoorbeeld een nieuwe functie van een webdienst API).

en: Variant Also Negotiates
nl: Variant onderhandelt ook

en: Vault owner
nl: Vault eigenaar

en: Verifications
nl: Verificaties

en: Verifying
nl: Controleren

en: Verifying one-time password...
nl: Eenmalig wachtwoord verifiëren...

en: Version
nl: Versie

en: View Log
nl: Log bekijken

en: View log
nl: Log bekijken

en: View privacy policy.
nl: Weergave privacybeleid.

en: View recent UpdraftCentral log events
nl: Bekijk recente UpdraftCentral log gebeurtenissen

en: Virtual-host style
nl: Virtuele host stijl

en: WP Overnight
nl: WP overnight

en: WP-CLI commands to take, list and delete backups.
nl: WP-CLI opdrachten voor het maken, weergeven en verwijderen van backups.

en: WP-CLI support
nl: WP-CLI ondersteuning

en: WP-Optimize is installed but currently inactive.
nl: WP-Optimize is geïnstalleerd maar momenteel niet actief.

en: WP_Optimize is not installed or active.
nl: WP_Optimize is niet geïnstalleerd of actief.

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
nl: Wachten tot het geplande tijdstip om een nieuwe poging als gevolg van fouten te doen

en: Want to improve UpdraftPlus for speakers of your language?
nl: Wil je UpdraftPlus verbeteren voor sprekers van je taal?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Warning: %s
nl: Waarschuwing: %s

en: Warning: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
nl: Waarschuwing: als je deze woorden nog steeds kunt lezen nadat de pagina is geladen, is er een JavaScript of jQuery probleem op de site.

en: Warning: PHP safe_mode is active on your server.
nl: Waarschuwing: PHP safe_mode is actief op je server.

en: Warning: You have no clone tokens remaining and either no subscriptions or no subscription that will renew before the clone expiry date.
nl: Waarschuwing: Je hebt geen kloon tokens meer en geen abonnementen of geen abonnement dat wordt verlengd vóór de vervaldatum van de kloon.

en: Warning: if you continue, you will add all backups stored in the configured remote storage directory (whichever site they were created by).
nl: Waarschuwing:als je doorgaat, dan worden alle back-ups toegevoegd die in de geconfigureerd remote opslag map staan(door welke site ze dan ook aangemaakt zijn).

en: Warning: the database's home URL (%1$s) is different to what we expected (%2$s)
nl: Waarschuwing: de URL van de database (%1$s) is anders dan verwacht (%2$s)

en: Warning: the database's site URL (%1$s) is different to what we expected (%2$s)
nl: Waarschuwing: de site URL van de database (%1$s) is anders dan verwacht (%2$s)

en: Warning: you have selected a lower version than your currently installed version.
nl: Waarschuwing: je hebt een lagere versie geselecteerd dan je nu geïnstalleerde versie.

en: Warnings encountered (note: this is for information; the backup has completed successfully)
nl: Waarschuwingen (Let op: dit is voor informatie; de back-up is succesvol afgerond)

en: Warnings encountered:
nl: Er zijn waarschuwingen:

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
nl: Er was toegang tot de container en het was mogelijk bestanden erin aan te maken.

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
nl: Toegang tot de container mogelijk evenals het aanmaken van bestanden erin.

en: We are unable to proceed with the process due to a bot verification requirement
nl: We kunnen niet doorgaan met het proces vanwege een vereiste voor bot verificatie

en: We cannot access %s without this support.
nl: Zonder deze ondersteuning hebben we geen toegang tot %s.

en: We keep these up to date.
nl: We houden deze up-to-date.

en: We really appreciate your support!
nl: We waarderen je steun enorm!

en: We requested to delete the file, but could not understand the server's response
nl: We hebben aangevraagd om het bestand te verwijderen, maar konden het antwoord van de server niet begrijpen

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
nl: De container kon met succes kunnen benaderd worden, maar de poging een bestand aan te maken is mislukt.

en: We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
nl: We zullen proberen te herstellen door eenvoudigweg de tabellen leeg te maken; dit zou moeten werken zolang a) je herstelt vanuit een WordPress versie met dezelfde databasestructuur, en b) je geïmporteerde database geen tabellen bevat die nog niet aanwezig zijn op de importerende site.

en: We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as you are restoring from a WordPress version with the same database structure (%s)
nl: We zullen proberen te herstellen door simpelweg de tabellen leeg te maken; dit zou moeten werken zolang je herstelt vanuit een WordPress versie met dezelfde database structuur (%s)

en: Web server:
nl: Webserver:

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
nl: Webserver opslag ruimte in gebruik door UpdraftPlus

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome to UpdraftPlus
nl: Welkom bij UpdraftPlus

en: Welcome to UpdraftPlus!
nl: Welkom bij UpdraftPlus!

en: Welcome to your UpdraftClone (temporary clone)
nl: Welkom bij je UpdraftClone (tijdelijke kloon)

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
nl: Goedzo - er hoeft niets meer ingesteld te worden.

en: When email storage method is enabled, and an email address is entered, also send the backup
nl: Als de e-mailopslagmethode is ingeschakeld en er een e-mailadres is ingevoerd, stuur dan ook de back-up

en: When received in response to a POST (or PUT/DELETE), the client should presume that the server has received the data and should issue a new GET request to the given URI
nl: Wanneer deze wordt ontvangen als reactie op een BERICHT (of PUT/VERWIJDEREN), moet de klant aannemen dat de server de gegevens heeft ontvangen en een nieuw GET aanvraag uitbrengen naar de opgegeven URI

en: Where are my %s backups stored?
nl: Waar zijn mijn %s back-ups opgeslagen?

en: Which was exported on:
nl: Die is geëxporteerd op:

en: Why am I seeing this?
nl: Waarom krijg ik dit te zien?

en: Wipe settings
nl: Instellingen wissen

en: With UpdraftPlus Premium, you can choose to backup non-WordPress tables, backup only specified tables, and backup other databases too.
nl: Met UpdraftPlus Premium kun je ervoor kiezen om niet-WordPress tabellen te back-uppen, alleen bepaalde tabellen te back-uppen, en ook een back-up te maken van andere database.

en: With UpdraftPlus Premium, you can directly download individual files from here.
nl: Met UpdraftPlus Premium kan je vanaf hier individuele bestanden downloaden.

en: With UpdraftPlus Premium, your site is backed up before every update.
nl: Met UpdraftPlus Premium wordt je site vóór elke update geback-upt.

en: Without it, encryption will be a lot slower.
nl: Zonder, zal de encryptie veel langzamer zijn.

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to backup (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customized modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
nl: Zonder te upgraden stelt UpdraftPlus <strong>elke</strong> blogbeheerder, die de plugin instellingen kan veranderen, in staat een back-up te maken van het <strong>het hele netwerk</strong> (met toegang tot alle gegevens, inclusief wachtwoorden), en terug te zetten (inclusief aanpassingen, zoals veranderde wachtwoorden).

en: WordPress Backup
nl: WordPress back-up

en: WordPress Multisite is supported, with extra features, by UpdraftPlus Premium.
nl: WordPress Multisite wordt, met extra functies, ondersteund door UpdraftPlus Premium.

en: WordPress backup is complete
nl: De WordPress back-up is gereed

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue.
nl: WordPress heeft een aantal (%d) geplande taken die te laat zijn.

en: WordPress installed
nl: WordPress is geïnstalleerd

en: WordPress installed; now awaiting the site data to be sent.
nl: WordPress is geïnstalleerd; nu wachten totdat de site gegevens worden verzonden.

en: WordPress version currently installed in your remote website is %s.
nl: WordPress versie die nu is geïnstalleerd op je externe site is %s.

en: WordPress will only allow you to install your new version after first de-installing the existing one.
nl: WordPress staat alleen toe dat je je nieuwe versie installeert nadat je eerst de bestaande versie hebt gede-installeerd.

en: Yes
nl: Ja

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftVault.
nl: Je bent <strong>niet verbonden</strong> met UpdraftVault.

en: You are about to permanently delete the list of existing sites.
nl: Je staat op het punt om de lijst van bestaande sites definitief te verwijderen.

en: You are authenticated with %s
nl: Je bent geverifieerd met %s

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus.
nl: Je gebruikt momenteel de gratis versie van UpdraftPlus.

en: You are importing from a newer version of WordPress (%1$s) into an older one (%2$s).
nl: Je importeert van een nieuwere versie van WordPress (%1$s) naar een oudere versie (%2$s).

en: You are missing one or more archives from this multi-archive set.
nl: Je mist een of meer archieven van deze multi-archief set.

en: You are not allowed to run this command.
nl: Je hebt geen toestemming om dit commando te mogen uitvoeren.

en: You are not authenticated with %s
nl: Je bent niet geauthenticeerd met %s

en: You are not authenticated with %s (whilst deleting)
nl: Je bent niet geauthenticeerd met %s (tijdens het verwijderen)

en: You are not authenticated with Dropbox
nl: Je bent niet geauthenticeerd met Dropbox

en: You are not logged into this WordPress site in your web browser.
nl: Je bent niet ingelogd in deze WordPress site via je webbrowser.

en: You are now all set to use UpdraftPlus!
nl: Je bent nu helemaal klaar om UpdraftPlus te gebruiken!

en: You are recommended to turn safe_mode off, or to restore only one entity at a time
nl: Je wordt aangeraden om safe_mode uit te schakelen, of om slechts één entiteit tegelijk te herstellen

en: You are restoring a single site backup into a multisite installation.
nl: Je bent een single site back-up aan het terugzetten in een multisite installatie.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
nl: Je draait op WordPress multisite - maar je back-up is niet van een multisite site.

en: You are using the %1$s webserver, but do not seem to have the %2$s module loaded.
nl: Je gebruikt %1$s webserver, maar het lijkt niet de %2$s module te hebben geladen

en: You are within the few days of grace period before it will be suspended, and you will lose your quota and access to data stored within it.
nl: Je hebt nog maar een paar dagen respijt voordat het wordt opgeschort en je je quota en toegang tot de daarin opgeslagen gegevens verliest.

en: You can %1$s e.g. customisations made to WordPress core, wp-config.php or custom directories outside of the normal WordPress structure with %2$s.
nl: Je kunt %1$s bijv. aanpassingen maken aan WordPress core, wp-config.php of aangepaste folders buiten de normale WordPress structuur met %2$s.

en: You can also %s.
nl: Je kunt ook %s.

en: You can also close this wizard.
nl: Je kunt deze wizard ook sluiten.

en: You can also do this before deactivating/deinstalling UpdraftPlus if you wish.
nl: Je kunt dit ook doen voordat je UpdraftPlus deactiveert/deïnstalleert als je dat wilt.

en: You can also import previously-exported settings.
nl: Je kunt ook eerder geëxporteerde instellingen importeren.

en: You can buy UpdraftClone tokens from our shop, here.
nl: Je kan UpdraftClone tokens kopen in onze winkel, hier.

en: You can buy more temporary clone tokens here.
nl: Je kunt hier meer tijdelijke kloontokens kopen.

en: You can check the progress here or in %s
nl: Je kunt de voortgang hier of in %s bekijken

en: You can choose another suitable character set instead and continue with the restoration at your own risk.
nl: Je kunt in plaats daarvan een andere geschikte tekenset kiezen en doorgaan met de restauratie op je eigen risico.

en: You can choose another suitable collation instead and continue with the restoration (at your own risk).
nl: Je kunt in plaats daarvan een andere geschikte sortering kiezen en doorgaan met de hersteloperatie (op eigen risico).

en: You can find out more about UpdraftClone keys here.
nl: Je kunt hier meer te weten komen over UpdraftClone toetsen.

en: You can find your temporary clone information in your updraftplus.com account here.
nl: Je kunt je tijdelijke kloon informatie hier vinden in je updraftplus.com account.

en: You can forbid non-admins logins to this cloned site by checking the checkbox below
nl: Je kunt verbieden dat niet-beheerders inloggen op deze gekloonde site door het selectievakje hieronder aan te vinken

en: You can get more quota here
nl: Je kunt hier meer ruimte verkrijgen

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
nl: Je kunt hier handmatig databases decoderen en versleutelen.

en: You can now control this site via your UpdraftCentral dashboard at %s.
nl: Je kunt nu deze site bedienen via je UpdraftCentral dashboard op %s.

en: You can send a backup to more than one destination with Premium.
nl: Je kunt met Premium een back-up naar meer dan één bestemming verzenden.

en: You can send an existing local backup to the remote site or create a new backup
nl: Je kunt een bestaande lokale back-up naar de externe site sturen of een nieuwe back-up maken

en: You can shut this clone down at the following link:
nl: Je kunt deze kloon uitschakelen via de volgende link:

en: You can test running your site on a different PHP (or WordPress) version using UpdraftClone credits.
nl: Je kunt testen of je site wordt uitgevoerd op een andere PHP (of WordPress) 
     versie met behulp van UpdraftClone credits.

en: You can test upgrading your site on an instant copy using UpdraftClone credits
nl: Je kan het upgraden van je site testen met behulp van UpdraftClone tegoeden

en: You can try again, or try using the alternative connection method if the problem persists.
nl: Je kunt het opnieuw proberen of de alternatieve verbindingsmethode gebruiken als het probleem zich blijft voordoen.

en: You can view the log by pressing the 'View log' button.
nl: Je kunt de log bekijken door op de knop 'Bekijk log' te drukken.

en: You chose to keep this window open.
nl: Je hebt ervoor gekozen om dit venster open te houden.

en: You did not select any components to restore.
nl: Je hebt geen onderdelen geselecteerd om te herstellen.

en: You do not currently have any UpdraftVault quota
nl: Je hebt momenteel geen quota voor UpdraftVault

en: You do not have UpdraftPlus completely installed - please de-install and install it again.
nl: Je hebt UpdraftPlus niet volledig geïnstalleerd - de-installeer het en installeer het opnieuw.

en: You do not have the UpdraftPlus %1$s feature installed - get it from %2$s
nl: Je hebt de UpdraftPlus %1$s functie niet geïnstalleerd - Verkrijg het van %2$s

en: You do not have the necessary permissions to upload files.
nl: Je hebt niet de benodigde rechten om bestanden te uploaden.

en: You don’t need to be an SEO expert to use this plugin.
nl: Je hoeft geen SEO expert te zijn om deze plugin te gebruiken.

en: You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
nl: Je moet het in je browser activeren of een browser gebruiken die JavaScript ondersteunt.

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
nl: Je hebt een e-mailadres ingevoerd dat niet wordt herkend door UpdraftPlus.com

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription that has not been renewed, and the grace period has expired.
nl: Je hebt een UpdraftPlus Vault abonnement dat niet is verlengd en de aflossingsvrije periode is verstreken.

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription with overdue payment.
nl: Je hebt een UpdraftPlus vault abonnement met achterstallige betaling.

en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
nl: Je hebt een onvoltooide restauratie actie, die %s geleden is begonnen.

en: You have chosen to backup a database, but no tables have been selected
nl: Je hebt ervoor gekozen een back-up van een database te maken, maar er zijn geen tabellen geselecteerd

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
nl: Je hebt ervoor gekozen bestanden te back-uppen, maar geen enkel bestand is geselecteerd

en: You have chosen to send this backup to remote storage, but no remote storage locations have been selected
nl: Je hebt ervoor gekozen om deze back-up naar een externe opslag te sturen, maar er is geen externe opslag locatie gekozen

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups.
nl: Je hebt minder dan %s vrije schijfruimte op de schijf waarop UpdraftPlus is geconfigureerd om back-ups te maken.

en: You have made changes to your settings, and not saved.
nl: Je hebt wijzigingen aangebracht aan de instellingen en niet opgeslagen.

en: You have no local backups to send.
nl: Je hebt geen lokale back-ups om te verzenden.

en: You have not selected a restore path for your chosen backups
nl: Je moet een herstel pad selecteren voor je gekozen back-ups

en: You have not yet made any backups.
nl: Je hebt nog geen back-up gemaakt.

en: You have not yet selected a file to import.
nl: Je hebt nog geen bestand geselecteerd om te importeren.

en: You have reached the daily limit for the number of incremental backups you can create at this time.
nl: Je hebt de dagelijkse limiet bereikt van het aantal incrementele back-ups die je op dit moment mag maken.

en: You have reached the monthly limit for the number of backups you can create at this time.
nl: Je hebt de limiet bereikt van de aantal maandelijkse back-ups die je op dit moment mag maken.

en: You have requested saving to remote storage (%s), but without entering any settings for that storage.
nl: Je hebt gevraagd om op te slaan naar externe opslag (%s), maar zonder instellingen voor die opslag in te voeren.

en: You have selected a remote storage option which has an authorization step to complete:
nl: Je hebt een externe opslagoptie geselecteerd die een autorisatiestap nodig heeft om te voltooien:

en: You have selected storage options which are not part of your version of %s.
nl: Je hebt opslagopties geselecteerd die geen deel uitmaken van je versie van %s.

en: You may have a security module on your webserver blocking the restoration operation.
nl: Het kan zijn dat een beveiligingsmodule op je webserver de herstelbewerking blokkeert.

en: You may have run out of disk space.
nl: Je hebt misschien geen schijfruimte meer.

en: You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed.
nl: Je kunt op deze pagina debuggen berichten zien, niet alleen van UpdraftPlus, maar van elke andere geïnstalleerde plugin.

en: You may want to do this manually.
nl: Je wil dit misschien handmatig doen.

en: You must accept the terms and conditions.
nl: Je moet de voorwaarden en condities accepteren.

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
nl: Je moet het volgende toevoegen als de geautoriseerde omleiding URI (onder 'Meer opties'), als daarom gevraagd wordt

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your Dropbox console (under "API Settings") when asked
nl: Je moet het volgende toevoegen als geautoriseerde omleidings URI in je Dropbox console (onder "API instellingen") wanneer daarom wordt gevraagd

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
nl: Je moet deze sleutel nu kopiëren en plakken - deze kan niet opnieuw getoond worden.

en: You must copy and paste this key on the sending site now - it cannot be shown again.
nl: Je moet deze sleutel nu op de verzendende site kopiëren en plakken - deze kan niet opnieuw worden weergegeven.

en: You must select at least one remote storage destination to upload this backup set to.
nl: Je moet ten minste één externe opslagbestemming selecteren om deze back-up set naar te uploaden.

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
nl: Je moet MySQL upgraden om deze database te kunnen gebruiken.

en: You must visit this URL in the same browser and login session as you created the key in.
nl: Je moet deze URL in dezelfde browser en inlogsessie bezoeken als wanneer je de sleutel hebt gemaakt.

en: You must visit this link in the same browser and login session as you created the key in.
nl: Je moet deze link in dezelfde browser en inlogsessie bezoeken als wanneer je de sleutel hebt gemaakt.

en: You need the Migrator add-on in order to make this work.
nl: Je hebt de Migrator add-on nodig om dit te laten werken.

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
nl: Je moet je opnieuw aanmelden bij %s, aangezien de huidige inloggegevens niet werken.

en: You need to read and accept the UpdraftCentral Cloud data and privacy policies before you can proceed.
nl: Je moet het gegevens- en privacybeleid van UpdraftCentral Cloud lezen en accepteren voordat je verder kunt gaan.

en: You need to supply both an email address and a password
nl: Je dient zowel een e-mailadres als een wachtwoord op te geven

en: You now need to copy the key below and enter it at your %s.
nl: Nu moet je de onderstaande sleutel kopiëren en deze op je %s invoeren.

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, bot verification setting is disabled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
nl: Je moet controleren of de site op afstand online is, geen firewall heeft, de bot verificatie instelling is uitgeschakeld, er geen beveiligingsmodules zijn die de toegang blokkeren, UpdraftPlus versie %s of later actief heeft en of de sleutels correct zijn ingevoerd.

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
nl: Je moet controleren of de externe site online is, geen firewall of beveiligingsmodules heeft die de toegang blokkeren, dat UpdraftPlus versie %s of nieuwer draait en de sleutels correct ingevoerd zijn.

en: You should check the file ownerships and permissions in your WordPress installation
nl: Je moet de bestandsrechten van de WordPress-installatie controleren

en: You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
nl: Je moet bij je hostingprovider navragen of dit geen problemen oplevert

en: You should de-install and then re-install the plugin (your settings and data will be retained).
nl: Je moet de plugin de-installeren en dan opnieuw installeren (je instellingen en gegevens blijven behouden).

en: You should enable %1$s to make any pretty permalinks (e.g. %2$s) work
nl: Je moet %1$s aan zetten om pretty permalinks (bijv. %2$s) te laten werken

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
nl: Je moet ervoor zorgen dat dit echt een back-up set is die bedoeld is voor gebruik op deze site, voordat je terugzet (in plaats van een back-up set van een niet-gerelateerde site).

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc are compatible with the older %s version.
nl: Ga alleen verder als je de huidige server niet kunt updaten en als je er zeker van bent (of het risico aandurft) dat alle plugins/thema's/enz. compatibel zijn met de oudere versie %s.

en: You should only proceed if you have checked and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc are compatible with the new %s version.
nl: Ga alléén door als je hebt gecontroleerd en zeker bent (of het risico wil nemen) dat je plugins/thema's/enz. compatibel zijn met de nieuwe %s versie.

en: You should press this button to delete them as soon as you have verified that the restoration worked.
nl: Je moet op deze knop drukken om ze te verwijderen zodra je hebt gecontroleerd dat het herstel heeft gewerkt.

en: You should rename the directory to wp-content/plugins/updraftplus to fix this problem.
nl: Je moet de folder hernoemen naar wp-content/plugins/updraftplus om dit probleem op te lossen.

en: You should renew immediately to avoid losing the 12 months of free storage allowance that you get for being a current UpdraftPlus Premium customer.
nl: Je moet meteen verlengen om te voorkomen dat je de 12 maanden gratis opslagruimte kwijtraakt die je krijgt, omdat je een huidige UpdraftPlus Premium klant bent.

en: You should save your changes to ensure that they are used for making your backup.
nl: Je moet je veranderingen opslaan zodat je zeker bent dat ze gebruikt worden tijdens het maken van de backup.

en: You should soon see activity in the "Last log message" field below.
nl: Je zou al snel activiteit moeten zien in het veld "Laatste log bericht" hieronder.

en: You successfully purchased UpdraftPremium.
nl: Je hebt met succes UpdraftPremium gekocht.

en: You will find more information about this in the Settings section.
nl: Meer informatie hierover is te vinden in de sectie Instellingen.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
nl: Je zult de webhost moeten vragen te upgraden.

en: You will need to cancel and correct any problems before retrying.
nl: Je moet eventuele problemen annuleren en corrigeren voordat je het opnieuw probeert.

en: You will need to change your site's address (%1$s) before you can use %2$s for storage.
nl: Je moet het adres van je site (%1$s) veranderen voordat je %2$s kunt gebruiken voor opslag.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
nl: Neem contact op met de hostingprovider om erachter te komen hoe de rechten zo aangepast kunnen worden dat een WordPress plugin schrijfrechten heeft in de folder.

en: You will need to log in again once the restore finishes.
nl: Je moet opnieuw login als de terugzetting is afgerond.

en: You will need to migrate to the Global endpoint in your UpdraftPlus settings.
nl: Je moet migreren naar het Global endpoint in je UpdraftPlus instellingen.

en: You will need to restore it manually.
nl: Je zult handmatig terug moeten zetten.

en: You will then need to enter all your settings again.
nl: Je moet dan al je instellingen opnieuw invoeren.

en: Your %1$s account name: %2$s
nl: De %1$s accountnaam: %2$s

en: Your %1$s quota usage: %2$s %% used, %3$s available
nl: Je %1$s quota verbruik: %2$s %% gebruikt, %3$s beschikbaar

en: Your %1$s quota usage: %2$s%% used, %3$s available
nl: Het %1$s quotaverbruik: %2$s %% gebruikt, %3$s beschikbaar

en: Your %1$s version: %2$s.
nl: Je %1$s versie: %2$s.

en: Your %s connection wasn't completed.
nl: Je %s verbinding is niet afgerond.

en: Your .htaccess has an old site reference on line number %s. You should remove it manually. | Your .htaccess has an old site references on line numbers %s. You should remove them manually.
nl[0]: Je .htaccess heeft een oude site verwijzing op regelnummer %s. Je moet deze handmatig verwijderen.
nl[1]: In je .htaccess staan oude site verwijzingen op regelnummers %s. Je moet ze handmatig verwijderen.

en: Your Dropbox App Key
nl: Je Dropbox app sleutel

en: Your Dropbox App Secret
nl: Je Dropbox app geheim

en: Your PHP installation failed a TLS v1.2 connection test, which is the minimum version required by Amazon.
nl: Je PHP installatie is niet geslaagd voor een TLS v1.2 verbindingstest, dat is de minimale versie vereist door Amazon.

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low.
nl: Je PHP geheugen limiet (ingesteld door je webhostingbedrijf) is erg laag.

en: Your PHP version: %s.
nl: Je PHP versie: %s.

en: Your UpdraftClone is still setting up.
nl: Je UpdraftClone is nog bezig met instellen.

en: Your UpdraftPlus Premium purchase is over a year ago.
nl: Je aankoop van UpdraftPlus Premium is meer dan een jaar geleden.

en: Your WordPress database user doesn't have sufficient privileges to read these stored routines.
nl: Je WordPress database gebruiker heeft niet voldoende rechten om deze opgeslagen routines te lezen.

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old).
nl: Je WordPress installatie heeft oude folders in de toestand voordat je deze hebt hersteld/gemigreerd (technische informatie: deze hebben achtervoegsel -old).

en: Your WordPress install has old folders from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old).
nl: Je WordPress installatie heeft oude mappen uit de staat voordat je herstelde/migreerde (technische informatie: deze hebben als achtervoegsel -old).

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace.
nl: Je WordPress installatie heeft een probleem met de uitvoer van extra witruimte.

en: Your backup data is never sent to us.
nl: Je back-up gegevens worden nooit naar ons verzonden.

en: Your backup has been restored.
nl: De back-up is teruggezet.

en: Your backup is of a WordPress multisite install; but this site is not.
nl: Je back-up is van een WordPress multisite installatie; maar deze site is dat niet.

en: Your chosen character set to use instead:
nl: Je gekozen tekenset om te gebruiken in plaats van:

en: Your chosen replacement collation
nl: Je gekozen vervangende collatie

en: Your clone has started and will be available at the following URLs once it is ready.
nl: Je kloon is gestart en zal beschikbaar zijn op de volgende URL's zodra deze klaar is.

en: Your clone has started, network information is not yet available but will be displayed here and at your teamupdraft.com account once it is ready.
nl: Je kloon is gestart, netwerkinformatie is nog niet beschikbaar, maar wordt hier en op je updraftplus.com account weergegeven zodra deze klaar is.

en: Your clone will now deploy this data to re-create your site.
nl: Je kloon rolt deze gegevens uit om je site te recreëren.

en: Your clone will renew on:
nl: Je kloon wordt verlengd op:

en: Your database user does not have permission to create tables.
nl: Je databasegebruiker heeft geen rechten om tabellen aan te maken.

en: Your database user does not have permission to drop tables
nl: Je databasegebruiker heeft geen toestemming om tabellen te verwijderen

en: Your database user does not have permission to drop tables.
nl: Je databasegebruiker heeft geen rechten om tabellen te laten verwijderen.

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
nl: Je e-mailadres en wachtwoord worden niet herkend door UpdraftPlus.com

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
nl: Je e-mailadres is correct, maar het wachtwoord werd niet herkend door UpdraftPlus.com.

en: Your email backup and a report will be sent to
nl: Je e-mail back-up en een rapport zal ook verzonden worden

en: Your email is valid, but your password wasn't recognised.
nl: Je e-mail is geldig, maar je wachtwoord is niet herkend.

en: Your export file will be of your displayed settings, not your saved ones.
nl: Je export bestand bestaat uit je weergegeven instellingen, niet die je opgeslagen hebt.

en: Your first backup
nl: Je eerste backup

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
nl: De vrije schijfruimte is erg beperkt - nog maar %s MB beschikbaar

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
nl: De vrije ruimte bij de hostingprovider is zeer laag - er is slechts %s MB over

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
nl: De hostingprovider moet deze functies activeren voordat %s kan werken.

en: Your hosting provider only allows you to take one backup per month.
nl: Je hostingprovider staat slechts één back-up per maand toe.

en: Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
nl: Je hostingprovider staat slechts één incrementele back-up per dag toe.

en: Your migration has completed successfully!
nl: Je migratie is succesvol afgerond!

en: Your saved settings also affect what is backed up - e.g. files excluded.
nl: Je opgeslagen instellingen zijn ook van invloed op de backup, bijvoorbeeld uitgesloten bestanden.

en: Your settings failed to save.
nl: Je instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Your settings have been saved.
nl: De instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Your settings have been wiped.
nl: De instellingen zijn gewist.

en: Your site is running on PHP version %1$s and has feature(s) currently enabled (%2$s) which are deprecated upon this PHP version.
nl: Je site draait op PHP versie %1$s en heeft momenteel functie(s) ingeschakeld (%2$s) die op deze PHP versie verouderd zijn.

en: Your site may be temporarily unavailable.
nl: Je site is mogelijk tijdelijk niet beschikbaar.

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
nl: Het e-mailadres van de sitebeheerder (%s) wordt gebruikt.

en: Your web browser prevented the copy operation.
nl: Je webbrowser heeft de kopieer operatie verhinderd.

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
nl: De zogenoemde PHP optie 'safe_mode' is actief op de webserver.

en: Your web server's PHP installation does not include a <strong>required</strong> (for %1$s) module %2$s.
nl: De PHP installatie van je webserver bevat geen <strong>vereist</strong> (voor %1$s) module %2$s.

en: Your web server's PHP installation does not include a required module (%s).
nl: De PHP installatie van je webserver bevat geen vereiste module (%s).

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %1$s) module (%2$s).
nl: De PHP web server installatie heeft geen <strong>vereist</strong> (voor %1$s) module (%2$s) inbegrepen.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s).
nl: De PHP installatie van je webserver bevat geen vereiste module (%s).

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
nl: De PHP-installatie van de webserver heeft deze functies uitgeschakeld: %s.

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access.
nl: Je webserver's PHP/Curl installatie ondersteunt geen https toegang.

en: Your web-server does not have the %s module installed.
nl: Je webserver heeft de %s module niet geïnstalleerd.

en: Your website is hosted using the %s web server.
nl: De site is gehost op de webserver %s.

en: Your website is hosted with %1$s (%2$s).
nl: Je site wordt gehost bij %1$s (%2$s).

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
nl: Deze site wordt weinig bezocht en UpdraftPlus krijgt niet de verwachte middelen; leest aub deze pagina:

en: Your wp-content directory server path: %s
nl: Het server-pad van de wp-content folder is: %s

en: [deleted]
nl: [verwijderd]

en: a second attempt is being made (upon further failure it will be skipped)
nl: een tweede poging wordt gedaan (bij verdere mislukking wordt deze overgeslagen)

en: already done
nl: al gedaan

en: already uploaded
nl: reeds geüpload

en: an account
nl: een account

en: and retain this many scheduled backups
nl: en behoud zoveel geplande back-ups

en: anywhere in their names
nl: ergens in hun namen

en: archive
nl: archief

en: at checkout.
nl: bij het afrekenen.

en: at the beginning of their names
nl: aan het begin van hun namen

en: at the end of their names
nl: op het einde van hun namen

en: authentication URI
nl: autorisatie URI

en: authentication error
nl: authenticatie fout

en: authentication failed
nl: authenticatie mislukt

en: automatically delete backups as they age
nl: back-ups automatisch verwijderen als ze verouderen

en: back
nl: terug

en: back up non-WP tables and external databases
nl: back-ups maken van niet-WP tabellen en externe databases

en: backup more files
nl: meer bestanden back-uppen

en: calculate
nl: bereken

en: calculating...
nl: berekenen...

en: check your log for more details.
nl: bekijk het logbestand voor meer details.

en: chunk %s: upload failed
nl: deelbestand %s: upload mislukt

en: clone or migrate your site with ease
nl: kloon of migreer je site met gemak

en: configure it here
nl: configureer het hier

en: count
nl: tellen

en: credentials
nl: inloggegevens

en: database connection attempt failed.
nl: poging tot verbinding met database mislukt.

en: day
nl: dag

en: day(s)
nl: dag(en)

en: did not return the expected response - check your log file for more details
nl: gaf niet de verwachte reactie - kijk je logbestanden na voor meer details

en: dismiss notice
nl: bericht negeren

en: download: failed: file not found
nl: download mislukt: bestand niet gevonden

en: easy to break, fastest
nl: gemakkelijk te kraken, snelste

en: encrypted FTP (explicit encryption)
nl: versleutelde FTP (expliciete encryptie)

en: encrypted FTP (implicit encryption)
nl: versleutelde FTP (impliciete encryptie)

en: error - failed to create and access the container
nl: fout - kan de container niet maken en openen

en: error - failed to re-assemble chunks
nl: fout - mislukt om deelbestanden opnieuw samen te stellen

en: error - failed to upload file
nl: fout - kan het bestand niet uploaden

en: error: %s (see log file for more)
nl: fout: %s (zie log bestand voor meer informatie)

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
nl: fout: het uploaden van een bestand naar %s is mislukt (zie de log voor meer info)

en: error: file %s was shortened unexpectedly
nl: fout: bestand %s werd onverwacht ingekort

en: failed to access parent folder
nl: toegang tot hoofdmap mislukt

en: failed to list files
nl: lijst met bestanden mislukt

en: failed to upload file to %s (see log file for more)
nl: kan het bestand niet uploaden naar %s (zie logbestand voor meer)

en: faster (possibility for slow PHP installs)
nl: sneller (mogelijkheid voor langzame PHP installaties)

en: file
nl: bestand

en: file %1$d of %2$d
nl: bestand %1$d van %2$d

en: file is size:
nl: bestand heeft grootte:

en: files: %s
nl: bestanden: %s

en: fix the time at which a backup should take place
nl: om het tijdstip te verbeteren waarop een back-up plaats moet vinden,

en: folder
nl: map

en: go here to learn more
nl: klik hier voor meer informatie

en: here
nl: hier

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
nl: Handmatig

en: i.e. if you have %s there
nl: dat wil zeggen als je daar %s hebt

en: if all of the following conditions are matched:
nl: als aan alle volgende voorwaarden wordt voldaan:

en: if any of the following conditions are matched:
nl: als aan een van de volgende voorwaarden wordt voldaan:

en: in the month
nl: in de maand

en: including any passwords
nl: inclusief wachtwoorden

en: incremental backup; base backup: %s
nl: incrementele back-up; basisback-up: %s

en: incremental backups
nl: incrementele back-ups

en: is not
nl: is niet

en: key
nl: sleutel

en: key name
nl: sleutelnaam

en: last activity: %d seconds ago
nl: laatste activiteiten: %d seconden geleden

en: last activity: %ss ago
nl: laatste activiteit: %ss geleden

en: log results to console
nl: log resultaten naar de console

en: login
nl: inloggen

en: login failure
nl: login fout

en: manage
nl: beheren

en: migrate
nl: migreren

en: more
nl: meer

en: more info
nl: meer informatie

en: next resumption: %d
nl: volgende hervatting: %d

en: no options or sitemeta table was found
nl: er is geen optie of sitemeta tabel gevonden

en: no recent activity; will offer resumption after: %d seconds
nl: geen recente activiteiten; biedt hervatting na:%d seconden

en: none present
nl: geen aanwezig

en: notice image
nl: bericht afbeelding

en: on every backup
nl: bij iedere back-up

en: open this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
nl: Open hier om meer opties te tonen; negeer dit, tenzij je een probleem ondervindt of nieuwsgierig bent.

en: or (annual discount)
nl: of (jaarlijkse korting)

en: or to restore manually
nl: of om handmatig terug te zetten

en: or, to reset this option
nl: of om deze optie te resetten

en: password
nl: wachtwoord

en: please wait for the rescheduled attempt
nl: wacht tot de geplande poging

en: premium support
nl: premium ondersteuning

en: press here
nl: klik hier

en: read more at %s
nl: lees meer op %s

en: recommended
nl: aanbevolen

en: refresh
nl: verversen

en: regular non-encrypted FTP
nl: reguliere niet-versleutelde FTP

en: remote files deleted
nl: externe bestanden verwijderd

en: remote site
nl: externe site

en: required for some remote storage providers
nl: vereist voor sommige externe opslag providers

en: reset
nl: herinstallatie

en: reset your password
nl: reset je wachtwoord

en: restoration
nl: terugzetten

en: restore
nl: terugzetten

en: rows: %d
nl: rijen: %d

en: search and replace
nl: zoeken en vervangen

en: search term
nl: zoekterm

en: settings
nl: instellingen

en: show PHP information (phpinfo)
nl: toon PHP informatie (phpinfo)

en: show log
nl: toon de log

en: site not found
nl: site niet gevonden

en: skipped (not in list)
nl: overgeslagen (niet in lijst)

en: slower, strongest
nl: langzamer, sterkst

en: stop
nl: stoppen

en: table: %s
nl: tabel: %s

en: template not found
nl: template niet gevonden

en: the database query being run was:
nl: de uitgevoerde database-query was:

en: the options table was not found
nl: de opties tabel was niet gevonden

en: the world’s most trusted backup plugin!
nl: 's werelds meest vertrouwde back-up plugin!

en: these backup sets
nl: deze back-up reeksen

en: these characters
nl: deze karakters

en: this backup set
nl: deze back-up set

en: this privacy policy
nl: dit privacybeleid

en: though part of the returned information was not as expected - whether this indicates a real problem cannot be determined
nl: hoewel een deel van de teruggezonden informatie niet was zoals verwacht - of dit wijst op een echt probleem kan niet worden vastgesteld

en: two unsuccessful attempts were made to include it, and it will now be omitted from the backup
nl: er zijn twee mislukte pogingen gedaan om het op te nemen, en het wordt nu weggelaten uit de back-up

en: unknown source
nl: onbekende bron

en: upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
nl: upload (%s): opnieuw samenvoegen mislukt (zie logbestand voor meer details)

en: upload failed
nl: uploaden mislukt

en: username
nl: gebruikersnaam

en: week(s)
nl: weken

en: will restore as:
nl: wordt teruggezet als:

en: with the option of
nl: met de optie van

en: you have authenticated your %s account
nl: je hebt het account %s geautoriseerd

en: you have authenticated your %s account.
nl: je heb je account %s geautoriseerd.

en: you will want to use below search and replace site location in the database (migrate) to search/replace the site address.
nl: je zult onderstaande zoek en vervang site locatie in de database (migreren) willen gebruiken om het adres van de site te zoeken/vervangen.

en: your PHP install lacks the openssl module; as a result, this can take minutes; if nothing has happened by then, then you should either try a smaller key size, or ask your web hosting company how to enable this PHP module on your setup.
nl: je PHP installatie mist de openssl module; als gevolg hiervan kan dit minuten duren; als er tegen die tijd niets is gebeurd, moet je een kleinere sleutel grootte proberen of je webhosting bedrijf vragen hoe je deze PHP module in je setup kunt inschakelen.

en: your TeamUpdraft.com account
nl: je TeamUpdraft.com account

en: your site's admin address
nl: e-mailadres van de sitebeheerder

en: your web hosting account is full; please see: %s
nl: je webhosting account is vol; zie: %s

en: zip executable found:
nl: uitvoerbaar zip-bestand gevonden:
